Τι μάρκα μπύρας προτιμάτε;

δε θα την αφήσω να πιει ολόκληρη μπύρα ρε :twisted: :twisted: :twisted:

Βασικά μιας και το ανέφερα…πάμε για καμιά μπύρα?Από ποικιλία λέει ο “Ζύθος” αλλά δε λέει από τιμές… :cry:

Αρα θα ειναι ημισαπισμενη…

Ρε μιλατε λες και η τυπισα ειναι κανα τεμαχιο κρεας … λιγακι επιπεδο δεν βλαπτει ,
στις γκομενες σας ετσι μιλάτε … ?
ουυυυυυυυυυυ να χαθειτε τομαρια … :evil:

ναι ναι έχει δίκαιο…
βασικά έγινε παρεξήγηση…η κοπελα είπε “Και μετά σωριάζομαι ωραιότατα στο κρεβάτι και σαπίζω εν ειρήνη!!”…Ποιος είπε ότι εγώ θα της δώσω τη μπύρα για να σαπίσει εν ειρήνη??? :roll: :twisted: :twisted: :twisted:

whensilencecries ελπίζω να μην πειράζεσαι βρε

Εγω απλα συνεχισα τη συλλογιστικη του Telisvas(αυτος φταιει… :slight_smile: )

Αρα με τι σκοπο θα τη δωσεις ???

O Τelisvas ειναι τομαρι … :!: :!: :evil:

Όχι μωρέ είμαι καλή εγώ αμά δω κάτι και με πειράξει θα σαπίζετε εν είρηνη. :lol:

Εχεις εμμονη με το σαπισμα βλεπω … εισαι υποπτη φυσιογνωμια , θα σε προσεχω απο εδω και περα :?

Καλά μπαμπά… :roll:

Ρε δεν σου εχω πει να μην με λες μπαμπα ? πως θα κανω τα κονε μου εδω μεσα ? απο τοτε που μας παρατησε η μανα σου … μαμιοντας μας παει … ολο απο εξω τρωμε …

LUCIFER μόνο 8% alc… :twisted:

εσενα μαλλον πρεπει να σε φοβαμαι :?

giati??? 8O 8O

Ειπα να πω και γω καιτι , για να φτασω τους αλλους 2 στα μηνυματα δλδ… :roll:

[quote=“fysob”]
Εγω απλα συνεχισα τη συλλογιστικη του Telisvas(αυτος φταιει… :slight_smile: )

Αρα με τι σκοπο θα τη δωσεις ???[/quote]

απο κάτω έκανα παράθεση στην πρόταση…2 πράγματα λέει…ένα:σαπίζω εν ειρήνη και το άλλο πιο πριν τι ήταν ? :twisted:

Μπαμπάς δεν είναι αλλά έχει φτάσει στην ηλικία του μπαμπά εδώ και αιώνες…

Μπαμπάς δεν είναι αλλά έχει φτάσει στην ηλικία του μπαμπά εδώ και αιώνες…[/quote]

Τα παιδια ειναι ευτυχια ρε στραβοξυλο …

Μπαμπάς δεν είναι αλλά έχει φτάσει στην ηλικία του μπαμπά εδώ και αιώνες…[/quote]

Τα παιδια ειναι ευτιχια ρε στραβοξυλο …[/quote]

Για ποια ευτυχία μιλάς μ’ εσένα πατέρα;

Σε πληροφορω οτι παραλιγο να ημουν ηδη πατερας και να ειχα παιδι 11 χρονων αυτη στη στιγμη … βεβαια φτηνα τη σκαπουλαρισα , γιατι η μανα ηταν ανηλικη μολις 17 , και ευτυχως δεν ειχα μπλεξιματα με οικογενειες και πατεραδες .:roll:

Αλλα πρωτη φορα , περσι με την προηγουμενη σχεση μου , θα ηθελα οσο οτιδηποτε στον κοσμο να εχω γινει … γιατι ημουν ψυχολογικα ετοιμος , και θα ηθελα να κανω ενα παιδι με την ex - “γυναικα μου” .

Με μένα κόρη γίνετε να μην είναι ευτυχίσμένος!Έλα μπαμπά θα σου κάνω κανα εγγονάκι να το πηγαίνεις Εξάρχεια!!! :twisted: