Τραγουδια για ξυλο

Slayer - πολλά
Sepultura - πολλά
Lamb of God - πολλά
Napalm Death και γενικά από grind - πολλά
Pantera - Domination
Rage Against the Machine - Freedom, Wake Up
Machine Head - Slanderous, Davidian
Arch Enemy - Nemesis :smiley:
Hatebreed - Tear It Down + Straight To Your Face (είναι και διαδοχικά)
Μetallica - Battery, Disposable Heroes (όταν μπαίνει το πολύ γρήγορο verse πριν το refrain)
Trivium - Declaration
At The Gates - Under A Serpent Sun στο intro είναι να βαράς το κεφάλι σου πάνω κάτω

και άλλα πολλά ;p

Α και όταν ακούω ο,τιδήποτε ελληνικό σε style pop - σκυλάδικο - λαϊκό ΜΟΥ’ΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΣΠΑΣΩ ΟΛΑ :!:

Exodus - The Toxic Waltz :mosh:

Anthrax-Indians,got the time…

  • Piranha

:band:

Ξεχασαμε και το Woodpecker From Mars των Faith No More…

Rage Against The Machine - Killing In The Name Of
Metallica - Enter Sandman

Αλλα θα συμφωνησω και με τα παρακατω …

Με Καραφωτη δερνω σιγουρα…

…αυτον που με υποχρεωσε να τον ακουσω!

Σωστος ! :lol: :lol:

Exodus-A Lesson in Violence
Entombed-Chaos Breed
Whiplash-Power Thrashing Death
Agent Steel-Agents of Steel
Dark Angel-Darkness Descends

kai ta muala sta kaggela !!!

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

πολλα απο Sepultura, Kreator, Priest(οχι μονο απ’το Painkiller), Annihilator, Megadeth, Amon Amarth και καποια απο Pantera, Overkill και Six Feet Under.

Γενικα, οπου ακουσεις δικασιδια και μπλαστς, παντα θα υπαρχει ενας κυκλος γυρω σου…:smiley: :smiley: 8)

[quote="“Lady Starlight,post:15,topic:4558”]

ramones :-s :-s[/QUOTE]

Γιατί ρε συ τι έχουν ?!?!?!?!??

Angel Of Death

Για πολύ ξύλο όμως…:slight_smile:

Α.Είμαι κατά της βίας
Β.Έχω μάθει να σέβομαι τον κόπο μου οπότε δεν σπάω τα δικά μου πράγματα και όπως απαιτώ να σέβονται οι άλλοι τα δικά μου σέβομαι εγώ πρώτα τα δικά τους και δεν σπάω ξένα πράγματα
Γ.Εξ όσων γνωρίζω η μουσική εξημερώνει τα ήθη και ουχί τα ξεσηκώνει…

Υ.Γ Με τους ac/dc judas priest τους halloween τους motorhead και τους metallica προ του 93 μου ρχέται να κάνω σαματά αλλά δεν μου το επιτρέπει ούτε η ηλικία μου ούτε η αγωγή μου…

Υ.Γ2 Επίσης μου ρχεται να σπάσω το στερεοφωνικο του γυιού μου όταν ακούει gothiκ αλλά δεν έχω λεφτά για να του αγοράσω άλλο…

8O
καλα απο death πραγματι ειναι καλη διασκευη αλλα απο JUDAS PRIEST EINAI
[SIZE=“5”]βαρετο???[/SIZE] :lol: :lol: :lol: :papas:

Kαι λιγα ειπα.Ισως φταιει επειδη δεν την πολυπαλευω με τους πριστ

εισαι ιεροσυλος ρε tollki…[-X

Εχεις ακουσει ποτε σου Slayer??:lol:

Μπορω να σε θεωρησω ιεροσυλο επειδη δεν γουσταρεις Setherial?Τι να σε θεωρησω που δεν τους ξερεις καν?
Ενταξει γουστα ειναι αυτα.Πριστ ακουγα για πολλα χρονια αλλα πλεον δεν εχουν κατι να μου πουν
Σορρυ

πο-πο εισαι απαραδεκτος αδερφε -δεν ηταν εχθρικο το ποστ μου με το “εισαι ιεροσυλος” για πειραγμα ηταν!

αλλα εσυ αστο, δεν παλευεσαι με τπτ…(και που ξερεις τι πραγματι ξερει ο αλλος στην τελικη ? ? ? -αλλα για να μην τρελαινεσαι δεν τους ξερω δεν εχω ιδεα τι παιζουν και ετσι δεν εχεις κανεναν λογο να με θεωρησεις καπως)

χαλαρωσε λιγο ,it’s all about music…