Κορυφαιοι καλλιτεχνες που δεν σας αρεσουν

αλλα δεν… που λέει και η …jesterhead…!

ιιι!
κοριτσι ειναι??

Ναι. Έτσι νομίζω.

Frank Zappa, Yes, Genesis, ELP, Queen, Rush.

Στην πυρά!:stuck_out_tongue:

8O8O8O

O ορισμος του ΒΑΝ ΚΑΙ ΞΥΛΟ :!:

Τεραστιοι και Θεοι τοσο οι Scorpions οσο και οι Manowar.:!:

H σημερινη νεολαια οχι μονο ακουει σκατα μουσικη αλλα δεν σεβεται και τιποτα…[-X[-X

ποια νεολαια ακουγε σωστη μουσικη?

Πες τα ρε γέρο.:lol::lol::lol:

Iron Maiden, Led Zeppelin, Manowar, Scorpions… και ερωτώ, που οδεύει η σημερινή νεολαία κυρίες και κύριοι; [-X

:lol::lol:

Αυτος τουλαχιστον το θετει με ωραιο τροπο και μαγκια του γι’αυτο οπως και που δε γουσταρει τα παραπανω ονοματα.Οποτε ποιος δε σεβεται?

Η σημερινή νεολαία οδεύει προς το ροκ κι ουχί προς το μέταλ. Εγώ πάντως δεν έχω πρόβλημα γιατί αυτά τα δύο είναι σύμφυτα.

Και στ’ απαυτά μας με τη νεολαία στην τελική:p. Όταν μεγαλώσει θα τ’ ανακαλύψει όλα όπως πρέπει.

Έχει δίκιο ο άουτλο, το έθεσε κομψά.

Ον τόπικ, δε μου αρέσουν οι (χριστιανόφρονες) Lamb of God, αλλά παραδέχομαι ότι σκίζουν.

εγω παντως θα σας πω οτι σαν την νεολαια του 30 και 40 τιποτα. αυτοι ηξεραν απο μουσικη. οχι τωρα που ακουν αυτα τα σκπουπιδια με τους μαλλιαδες που ουρλιαζουν και γρατζουναν τις κιθαρες.

Σ’ αυτό δε θα διαφωνήσω καθόλου! :stuck_out_tongue:

Ουστ με τα μανοβαρ!Κι εγω συμφωνω!:DΣΤΗΝ ΠΥΡΑ ΟΙ ΡΟΜΠΕΣ ΟΙ ΞΕΚΟΥΜΠΟΤΕΣ!!!

:lol::lol::lol:

Πες μας κι άλλα, χρειαζόμαστε μετακύλιση εμπειρίας. Αλήθεια όμως πες μου και πως νίκησες το αλτσχάιμερ, γιατί έχω κι ένα θέμα με τη γιαγιά μου:p

:smiley:

Μα ειναι δυνατον να μην σεβονται τα Ιερα Τερατα της μουσικης αυτης ? ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ??

Τρελενομαι ρε φιλε να βλεπω ατομα να ακουνε ο,τιδηποτε ‘‘mallcore’’ που κυκλοφορει και να απαξιωνουν τους θεους. Ελεος…

Με το ΣΕΞ!

(μη το δοκιμασεις ομως με τη γιαγια σου)

κλασσικο

kiss (ολοι ξερουν ενα κομματι τους μονο.Ειλικρινα δε καταλαβαινω τι το ξεχωριστο εχουν και θεωρουνται επι τοσα χρονια κορυφαιο band … αν εξαιρεσεις την πρωτοτυπια στο βαψιμο)