Κορυφαιοι καλλιτεχνες που δεν σας αρεσουν

Oντως, τετοια σοου κανουν οπως και ο ανεκδιηγητος μεριλιν μανσον#-o
φυσικα δεν τον ανεφερα καθως ουτε καλλιτεχνης ειναι ποσο μαλλον κορυφαιος…:lol::lol::lol::lol::lol:

Nirvana:D

ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΥΠΕΡΕΚΤΙΜΗΜΕΝΟΙ 8)

τους γουστάρω απίστευτα αλλά ο άλλος έχει θάψει ότι μου άρεσει…δεν πάει άλλο:p

ΟΚ αποψη σου, παντα ομως ΚΟΡΥΦΑΙΟΙ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΕΣ!!!:D:D:D

hahah εε πήγα να πω και εγώ κακή κουβέντα για τους nirvana αλλά δεν μου βγαίνει γαμώτο:(:stuck_out_tongue:

Και σε είχα συμπαθήσει…:frowning:

:stuck_out_tongue:

Οι Doors δε πιάνονται για καλλιτέχνες:!:

Ναι ! Γιατι ειναι θεοι ! :stuck_out_tongue:

Zeppelin. Θα φάω βρίσιμο αλλά από κει που απλά μου άρεσαν μόνο λίγα τραγούδια τώρα με όσα έχω διαβάσει κ έχω ακούσει τους θεωρώ μέγιστους κλέφτες. Πάρα πολύ καλούς μουσικούς, ταλαντούχους, με μερικά κορυφαία τραγούδια αλλά κλέφτες.

Eτσι ειναι οταν αναφερεσαι σε μυθους…:):):slight_smile:

Είπαμε ρε faid, καλοί οι Nirvana, αλλά ως ένα σημείο.

Aνεξαρτητα αν αρεσει σε καποιους η οχι οι Nirvana ανηκουν στα θρυλικα συγκροτηματα που αφησαν το δικο τους προσωπικο στιγμα στην ιστορια της μουσικης και καθορισαν ως ενα βαθμο τον ηχο των '90s.
15 χρονια μετα το θανατο του Kurt Cobain κι ακομα δεν εχει εμφανιστει καποιος αξιος διαδοχος του που να εχει καταφερει το 1/10 απο αυτα που πετυχαν οι Νirvana…το μελλον θα δειξει ποτε και αν θα ερθει το επομενο μεγαλο συγκροτημα.8)

Γουστάρω Nirvana πάρα πολύ. Στη πρώτη σου πρόταση συμφωνώ με τα 1000.

Αλλά στη δεύτερη νομίζω κάπου υπερβάλεις.

Anyway, απόψεις…

Μπορεί να έχεις ακούσει λάθος κομμάτια…άκου¨
black star
far beyond the sun
deja vu
i’ll see the light tonight
κ.α…:slight_smile:

maiden.νταξ θα τραγουδισω κομματι πανω στο κεφι αμα βαλει εν μεσω μπυροποσιας…αλλα σπιτι μου δεν θα εβαζα να ακουσω…λιγο boring και ολα τα ιδια μου φαινονται τα κομματια!!!ρε bruce…γαματη η φωνη αλλα κανε και καμια εναλλαγη στις γραμμες:!:

και scorpions

καλα εεε…δν παω καλα!!! το προηγούμενο μου ποστ είναι για τον μαλμστην…ξέχασα ν κανω παράθεση…σόρρυ…:lol:

Συμφωνουμε καπου τουλαχιστον freedomofrock!!!:):):slight_smile: Πες μου αν θελεις καποιο rock συγκροτημα τοσο σπουδαιο που να εμφανιστηκε στη μετα Nirvana εποχη.

Με το rock γενικότερα δεν ασχολούμαι πολύ, αλλά Alterbridge και Hinder είναι μερικές μπάντες που μου ήρθαν αμέσως στο μυαλό. Προφανώς και δε μπορούν να συγκριθούν με Nirvana όμως, καθώς έχουνε πολύ λιγότερα χρόνια δισκογραφίας στη πλάτη τους.

τι εννοεις οταν λες κλεφτες?

Δηλαδη ποιους κλεψανε ? Μαλλον ισχύει το αντιθετο.Εγω εχω να σου πω τραγουδια που κλαπηκαν απο Zeppelin εσυ εχεις να μου πεις τουλαχιστον ενα που πηραν οι Ζeppelin.

British Rock is up our ass

Scorpions…ποτε δεν με τρελαινε η μουσικη τς και εχω βαρεθει να ακουω κι οτι ερχονται Ελλαδα.