Κορυφαιοι καλλιτεχνες που δεν σας αρεσουν

χου ρε κακομοίρη, μόνο τα Into The Mirror Black, Hall Of The Mountain King και Burnt Offerings(που πρέπει να σε πιάσει μεγάλη κρίση ασχετοσύνης για να το πείς Power) είμαι σίγουρος ότι στέλνουν όλη τη δισκοθήκη σου στην ψιτάλεια.

Κατά ταλλα σαν μη τρελλός οπαδός του είδους συμφωνώ με μεγάλο μέρος της λίστας σου.

εγω ως μεγαλος οπαδος του power διαφωνω στην πλειοψηφια της λιστας σου.
ΑΛΛΑ…τι σχεση εχουν οι sanctuary με τα υπολοιπα συγκροτηματα???αυτο που επαιζαν δε το λες και power.

AC / DC

Καλα ντε μη βαρατε

σ’αγαπαω.

Γιαυτό θα μπορούσα να τον αγαπήσω και γω.

ρε γιδοδιακορευτες…ΛΙΣΤΑ ζητησατε…και λιστα ΕΚΑΝΑ!:smiley:

Το Burnt offerings το πουλησα 2 μηνες αφου βγηκε…απλα δεν μου αρεσε!Το mountain king σιγα μην το αγοραζα κιολας!..οσο για το mirror black… διαβασε στο τελος του ποστ!
Η δισκοθηκη μου παιζει να εχει πραγματα που στελνουν αυτα που ανεφερες για αγορα string απο παγκους λαϊκης!:stuck_out_tongue:

Και το ΞΑΝΑΛΕΩ…δεν μου αρεσει το Παουερ!

@ Σαν…την εποχη που τους ακουγα σε μαγαζια ως παουερ το λαμβανα…
αν δεν ειναι , μπαινει στη λιστα λογω του μαλακα του τραγουδιαρη!

Ε οχι και Ναιτγουις power γαμω.

συμφωνικο ΤΙ θεωρουνται αυτοι οι σουρλελεδες?:-k

πες μου και το σβηνω!

παρε ενα σχοινι δεσε το καπου ψηλα και κρεμασου ρε!!!:p:p:p
warrel dane ρε!

Το Turbo για παράδειγμα:p:p:p

Εεεεεεεέτσι

Generic-symphonic-keyboardoveruse metal θα ελεγα:p

Αν και γουσταρω αρκετα Oceanborn:oops:

παρε ενα σχοινι δεσε το καπου ψηλα και κρεμασου ρε!!!
warrel dane ρε!

ανθρωπο που δεν την παλευει με το ουζο, ΔΕΝ αξιζει να τον ακουσω!!!

δεν ειναι τυχαιο οτι οταν εκαναν τα λαϊβ με Annihilator, ημουν εξωστη καγκελο με πλατη γυρισμενη και καπνιζα σε ολα τα σετ…:stuck_out_tongue:

Αυτο σιγουρα σε κανει να ψαχνεις να δαγκωσεις κανενα στριγκακι!:stuck_out_tongue:

Ρε γαμώτο σου μου δίνεις λαβές για σχόλια με αυτό που λες για το στρινγκάκι αλλά δεν θα το κάνω γιατί και μένα οι Priest είναι πολύ αγαπημένοι αλλά το συγκεκριμμένο Album είναι τόσο άθλιο που μόνο το πρώτο Ministry το συναγωνίζεται σε αθλιότητα, Φοίβος Metal.

DarthVader
Ρε γαμώτο σου μου δίνεις λαβές για σχόλια με αυτό που λες για το στρινγκάκι αλλά δεν θα το κάνω γιατί και μένα οι Priest είναι πολύ αγαπημένοι αλλά το συγκεκριμμένο Album είναι τόσο άθλιο που μόνο το πρώτο Ministry το συναγωνίζεται σε αθλιότητα, Φοίβος Metal.

μα εκει ειναι που μου αρεσει τοσο το συγκεκριμενο ρε!
μην τα ξαναλεω…
Φερνει πισω εικονες απο '80s,καλοκαιρινες διακοπες , αμερικανικες κωμωδιες σε βιντεο και τις γκομενες που παντα θελαμε αλλα βλεπουμε μονο στα βιντεοκλιπ του Λι Ροθ και του Κοβερνταλη! (Πισω, μωρη κ@@@ολα!!!)
:stuck_out_tongue:

Ουυ ρε χαμόγερε σκληρέ του Miami.

ΕΕΕΕΕτσεεεεεε!!!

ροζ λαμέ κουστουμι με σηκωμενα μανικια!!

σαν daniel larouso ετοιμος για εξοδο???

οχι αυτος ηταν φλωρουμπας!

αντι για να κανει και τους υπολοιπους φραχτες, ηθελε και εξοδο!!!

ον τοπι

as stated earlier:
muse
Soad
Slipknot

απο τα 3 αυτα παιζει να μου αρεσουν λιγοτερα απο 5 κομματια…

slipknot
machine head
για αρχη…