Κορυφαιοι καλλιτεχνες που δεν σας αρεσουν

ok,για να το λες.Παντως ρε συ οι in flames στο melodeath θεωρουνται κορυφη ειδικα απο αποψη πωλησεων.

Επισης δεν μου αρεσουν οι metallica,οχι ολα τους αλλα μεχρι and justice for all μου αρεσουν.

Και αφηνεις απ’έξω το Black Album???8O8O8O

Oh yeaah! δεν το βρισκω περιεργο

Αυτό τι είναι? Νέο είδος μουσικής?

  1. Ποιο/α ακουσες απο Ιn Flames και δεν σ’αρεσαν ? Γιατι εχουν αρκετα διαφορετικα αλμπουμ.
    Η κορυφη στο Gothenburg Metal ειναι οι Dark Tranquillity.Ποσες φορες θα το πουμε !!!

  2. Πολυ hardcore φαν μας βγηκες :stuck_out_tongue:

Arch Enemy. Υπερεκτιμημενοι οσο δε παει. Αν και το Anthems (ομολογουμενως) ειναι δισκαρα.

Tα προηγουμενα ειναι δισκαρες.Οχι το Anthems !

Όλοι οι δίσκοι των Αρτς Ένεμι είναι στα τοπ-τεν των σκουπιδιάρικων της κυψέλης. :twisted::twisted:

Τρελή θραύση στις προτιμήσεις όλων μας βλέπω. :stuck_out_tongue: Μόνο που δε βρίσκονται στα σκουπιδιάρικα της Κυψέλης. Τέτοιο πλαστικό φέρνει αδιάκοπα βόλτα σε όλους τους κάδους ανακύκλωσης ανά την υφήλιο.
Και οι δίσκοι πριν λένε παραπάνω, συμφωνώ.

@ deathster εχω ακουσει τα παντα απο in flames εκτος απο το πρωτο με τον στανε στα φωνητικα και πιο εκνευριστικα μου φανηκαν τα reroute to remain,soundtrack to ur escape,come clarity και a sense of purpose. καλα μου φανηκαν τα jester race και whoracle, με τα colony και clayman δεν τρελαθηκα.
Οι arch enemy μου τη δινουν γιατι συνηθως εχουν χαζους στιχους.
@ nihilist melodeath= melodic death υποκατηγορια του μεταλ συγκρινω τους in flames με συγκροτηματα που εχουν παρομοιο ηχο και προσπαθω να τους κρινω σε κατι στο οποιο θεωρουνται ενα απο τα τρια κορυφαια συγκροτηματα.Τον καθε καλλιτεχνη τον κρινεις πανω σε αυτο που κανει.

Δικια μας εισαι.Σ’αρεσουν τα 2 καλυτερα τους. 8)

Melodeath δεν υφισταται ως ορος αλλα κατανοητο τι θελεις να πεις.Ο νιχιλιστ πιο πολυ στην ελεγε :stuck_out_tongue:

ναι το καταλαβα:D. μα εχω αδικο το εχουν γυρισει στην ποπ?!:D:p

Oι Ιν Φλεημς είναι οι νέοι βασιλιάδες της ποπ λοιπόν.

αμαν! για πλακα το 'πα!:p:p:-s

E δεν εχει και μεγαλο αδικο η Κατερινα.Ποπ οχι αλλα ραδιοφωνικο ροκ σιγουρα ! :lol:

Μελωδικό και death δεν πάνε μαζί στην ίδια πρόταση. Ο ένας όρος αναιρεί τον άλλο.
Οι In Flames σε καμά φάση της καριέρας τους δεν ήταν κορυφαίοι οπότε δεν έχουν θέση στο τόπικ. Ποπ μπορεί να μην παίζουν αλλά αορατζίδες πλέον είναι. Και διεκδικούν με αξιώσεις εξώφυλλο στην σούπερ κατερίνα.

Μου’χε δώσει η σίστερ αφίσα μετάλικα από σούπερ κατερίνα όταν πήγαινα γυμνάσιο. Στηρίζουμε.

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Ξερεις τι; Ειναι οντως συμπαθητικοι, αλλα πλεον τους σιχαινομαι λογω Αμοττ. Ο τυπος μου γυρνα τα αντερα στο πι και φι.

Κάνε εδιτ και βάλε και τα χορνς ρε.