Κορυφαιοι καλλιτεχνες που δεν σας αρεσουν

Γιώργο ας κάνουμε μια συμφωνία. Μέχρι να σε κάνουμε κάποτε Σαμπαθικό (ελπίζω όχι στο πολύ μακρινό μέλλον), δε θα ξαναγράψεις τίποτα για Σάμπαθ. Ε; Τί λες;

xmm i will think about it,πάντως η φωνή του ozzy που τι δίνει και δεν το αλλάζεις αυτό:p


Now playing: Epica - Replica
via FoxyTunes

Translate please :!:

σους, μου τη δίνει!ένα λαθάκι έκανα, πάντως το αποτέλεσμα δεν το αλλάζει, έχω κάνει φιλότιμες προσπάθειες αλλά δεν μπορώ τη φωνή του, για μένα δεν το έχει…

:(πρέπει να αρχίσω να γράφω με ελληνικά και στο msn, γιατί δεν πάει καλά το πράγμα.

και μενα μου την δινει η φωνη του οζζυ και κατα συνεπεια ο καλυτερος δισκος των σαμπαθ ειναι αυτος…

:lol::lol::stuck_out_tongue:

:bow::bow::bow::bow:

Παιζει να ειναι το καλυτερο tribute ever αυτο.

Κανείς όμως δε φώναξε ποτέ όπως ο Ozzy “Oh, no, please God help me!” στο ομότιτλο των Sabbath πάντως.

Σωστό.

Πάντως το tribute όντως μετράει άσχημα.Αξίζει τα λεφτά του.

αλλη μια αποδειξη πως δεν υπαρχει θεος! :):lol::stuck_out_tongue:

Με 7 ευρώ το βρίσκεις πλέον! :stuck_out_tongue:

Και το δεύτερο tribute ήταν καλό (ντάξει όχι σαν το πρώτο), και δεν καταλαβαίνω γιατί δεν το βρίσκεις εύκολα και σε λογική τιμή.

Hetfield στις λάιβ εκτελέσεις του One.8)

Καλα δεν λεει κανεις οτι ο Ozzy ειχε καμμια φωναρα, αλλα αυτα που εχει τραγουδησει με τους Black Sabbath εχουν γραφτει με χρυσα γραμματα στην ιστορια. Και μπορει να μην ειχε φωναρα αλλα ειχε ιδιαιτερη χροια και ερμηνεια.

o ozzy οπαρχει μονο για να κουβαλαει κουβαδες με νερο και να μπουγελωνει το κοσμο… επισης κατι αλλο που κανει καλα ειναι να χωροπηδαει σαν το κατσικι και αντε που κ που να ριχνει κ μια γκαριδα!!!

Καλά ας έρθει απο δω και ας κάνει μόνο αυτά που λες οτι κάνει καλά!!!
Ας βγεί να παίξει πλειμπάκ ο άφωνος!!!
Ας παίξει εξολοκλήρου αυτό το καινούριοα άλμπουμ του, Σου 'πα Μου 'πες δεν θυμάμαι πως το έχει βαφτίσει.
Ας έρθει όμως επιτέλους…

καραφλιασαμε 8O 8O 8O#-o#-o#-o

απο περιεργια και μονο για πες ποια συγκροτηματα εκεινη την εποχη ηταν ανωτερα;

Kαι λιγα λες μαν…#-o

Ρε αγουέηκ έκανες κουότ ποστ που έγινε πριν από 2,5 χρόνια σχεδον!

:lol: Ελπίζω να έχει αλλάξει γνώμη ο άνθρωπος που το έγραψε…