Αρειανάρα ρε!

Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία… για να δούμε, αν θα αφήσουν να γίνει κανονικό παιχνίδι στο οακα.

αναρωτιομουν να κανω ή να μην κανω ποστ σ ενα θρεντ που εχει να γραφτει κατι απο το 2016;

τελικα θα κανω αλλα για να δωσω συγχαρητηρια στον κοσμο της παναχαικης εχθες και για την ατμοσφαιρα που εκαναν αλλα και για την φιλοξενια τους σ εμας που πηγαμε να δουμε Αρειαναρα ρε!

παντα τετοια

Επειδή σε λίγο θα βγω για ξύδια…10418849_1590536484600885_8010013145463689710_n
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ !!
Ἐγένετο ἐν Θεσσαλονίκῃ τῇ 25η Μαρτίου 1914
1914-2018…104 ΧΡΟΝΙΑ ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ

Χρονια Πολλα αγαπη μου γλυκια

Κανα Bulldog Festival θα κανετε;

Bulldog Festival ρε φίλε! Είχαν παίξει τότε τα Πράσσειν Άλογα! Ξέρει κανείς τι γίνεται με τα Πράσσειν Άλογα; Πρέπει να το έχουν διαλύσει εδώ και χρόνια, δυστυχώς. Ήταν μπαντάρα!

Αμα θελει ο Καρυπιδης φερνει και τους Μεταλικα στο Χαριλαου (η στο Παλε για να εχουν και το indoor show)

Στο +10 απo την 3η παναχαικη μαλλον ανεβαινουμε αν και περασα καλα στις διαφορες εδρες κατω απο το αυλακι που εχω παει αφου μενω αθενς και στην β δεν υπαρχει η καφριλα της σουπερλιγδας αλλα τι να κανεις; :grinning::grinning:

μπασκετακι καναμε βημα παραμονης γαμω τον θεο τους οσους μας εφεραν σ αυτη την θεση

χρονια πολλα στην συλλογαρα μας με ευχες για να -ξανα-δουμε ασπρη μερα

Ουτε την οδοντογλυφιδα του Λάρσαρου δεν μπορει να φερει :joy:

Χρόνια πολλά και καλή επάνοδο!

Ειναι η αληθεια οτι λειπει ο Αρης και ο Ηρακλης απο την σουπερλιγδα. Θα θελα και ΟΦΗ κ Παναχαικη.

ακουστε

ΞΥΠΝΑ ΚΑΡΥΠΙΔΗΗΗΗ!!!

ωωωωωωωω πουσταραδες :notes:

δεν γινεται να μην γραψω σημερα

0-3 στην Λαμια με πολυ καλη μπαλιτσα και υποσχεσεις για το μελλον αλλα την μπαλα χαμηλα οπως λεμε

BRUNO GAMA TIN DIKEFALI TIN KOTA TIN POUTANA :smiley:

Με το 0-3 είμαστε πρώτοι στην βαθμολογία :stuck_out_tongue::sunglasses:

Εχει πλάκα που πολύς κόσμος έκραζε για τις μεταγραφές. Πολύ κοντοί οι παίκτες… με ένα αμυντικό χαφ θα μας παίρνουν το κέντρο τα λιμά της κατηγορίας που παίζουν 3-6-1 και διάφορά άλλα τέτοια έχουν ακουστεί.

Πολύ θετικά σημεία η ομάδα, με αντίπαλο που σίγουρα δεν προιδέαζε για ανοιχτό ποδόσφαιρο. Ανετα μπορούσε οποιαδήποτε ομάδα να κολήσει στον βούρκο. Εμείς αντιθέτως είχαμε συντριπτική κατοχή μπάλας και παίξαμε ποδόσφαιρο.

γενικα εδειχναν μια σιγουρια οι παιχτες για το τι εχουν να κανουν στο γηπεδο και για 1η φορα μετα απο χρονια αυτο το αισθημα του “τωρα θα το φαν οι μαλακες” και τους αγχους δεν το ειχα

πολεμο αυριο με την τουρκια να τελειωσει το πρωταθλημα να coming home :grinning::yum:

τριβω τα ματια μου…τσιμπαω τον εαυτο μου…
μπραβο ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ μου.
VAMOS!

Τι πράμα είναι αυτός ο Γκάμα ρε, που τον βρήκατε; :open_mouth:
Εντωμεταξύ με τέτοιο κέντρο απορώ που θα βρει θέση ο Σιώπης και ο Μαρτίνες.

το ενθαρρυντικό είναι ότι παίξαμε καλό ποδόσφαιρο σε ένα χωράφι

καλή χρονιά να έχουμε…

ΜΟΝΟ ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ!

Ο Γκαμα ειναι γνωστος παιχτης και σε καλη ηλικια. Οταν ακουσα οτι παει Αρη απορησα. Πολυ καλο ξεκινημα