Τύποι γυναικών

Βαζω βαζω!! Με ξες κι εσυ αλλωστε! :wink:

Σεμνη και σοβαρη με το ταγιερακι της και τις γοβιτσες της χαμηλοβλεπουσα και στο κρεβατι πουτ@να μεχρι αηδιας.
Αυτα!

Αντρες υποκριτές!!!

Aληθεια δε μου αρεσουν τα ξεκωλλα

Girl next door γιατί ο χρόνος είναι χρήμα πλέον…

Τα ξέκωλα στο ντύσιμο εννοείς…στο κρεβάτι ???:stuck_out_tongue:

Παιδια εγω ψηφιζω business woman γιατι ταγερακια και γοβιτσες rule.
Το κακο ειναι οτι πρεπει να περιμενω να τριανταρησω για να φοραω τετοια…:-s γιατι αν με δουν τωρα με τετοιο στυλ, θα με παρουν με τις ντοματες!:lol:

Για νεανιδες ψηφιζω Girl next door με ωραια παντελονακια, κολανακια, φουστιτσες… απλη και σικ!:smiley:

girl next door.
αν έχει και πράσινα ματάκια,ακόμα καλύτερα8)

Σωπα ρε, εγω οσες φορες εχω ντυθει κυριλε λογω δουλειας(μεχρι και στο χρηματιστηριο με ταγερακι αμε) και με τα μαλλια κοτσο δεν με γνωριζαν. Πλακα ειχε. :lol:

Γενικα αγαπημενο στυλ για μενα ειναι το casual. Δεν μ’αρεσουν τα εξεζητημενα look τυπου goth,80’s(νταξει ισως στο μαλλι μονο…:-s ) κ.λ.π.

Bασικα οι γκοθουδες βγαζουν αυτο το εκφυλο.Κατα τ αλλα,οι next door girls ειναι ο,τι καλυτερο.

μου τη σπάνε οι die hard ροκούδες α…
να ακούει και τίποτα άλλο και προς θεού,να μην κάνει head bangin!

Girls of the next door… απλά καθημερινά πράγματα… 8)

edit: Όσοι δεν έχουν δει την ομώνυμη ταινία (The Girl Next Door) παρακαλούνται να το κάνουν όσο το δυνατόν γρηγορότερα… :smiley:

εμενα μαρεσουν ολες…αλλα τσεκαρα το happy girl…δεν ξερω γιατι…:roll:

Goth girl.Βασικα δε θα με χαλουσε καμια ,εκτος απο happy girl kai hippie girl

Το κλειδί είναι να καταλάβεις ότι οτιδήποτε ίματζ και να έχει μια γυναίκα, δεν παύει να είναι γυναίκα!

Δλδ, και σκληροπυρηνική μεταλλού να το παίζει, πάντα θα γουστάρει κατά βάθος τις καρδούλες και τα γούτσου-γούτσου :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Τώρα το τι προτιμάω, είναι ανάλογα με τη φάση. Αt the moment, θα έλεγα τις indie/alternative ή όπως αλλιώς τις λένε

ναι αλλα το να σου ρθει με καμμια μπλουζα σοντομ και σου πει “τι θα γινει ρε μαλακα θα παμε για κανα μπυρονι??” δεν ειναι και οτι πιο σεξυ

Γιατί, δε θα’ ταν πολύ ρομαντικό?

άσε που είναι βλακεία να…“κρύβει” τις καρδούλες που γουστάρει με μαύρα ρούχα,καρφιά και νεκροκεφαλές…:-s

Αχ θεέ μου,έλεος,τις καρδούλες τις φαντάζεστε εσείς,υπάρχουν κοπέλες πολύ πιο καφρούδες ακόμη και από διάσημους κάφρους του φόρουμ…δλδ Μάνο,δεν θα μπορούσα να διαφωνώ περρισσότερο μαζί σου.Σαν να λές ότι οποιοσδήποτε άντρας,ακόμη και ο υπερβολικά ευαίσθητος τύπος,κατά βάθος κρύβει ένα άγριο κάφρο μέσα του…

Εντιτ:το απο κάτω ποστ με εκφράζει απόλυτα…

Γαματο!!! Που τετοια τυχη… :frowning: