Καλυτερη Συναυλια 2007

Me-tal-li-ca!

  1. metallica
  2. black sabbath
  3. isis
  4. motorhead
  5. plant
    6.cornell

Συναυλια “περασα γαμω/ειμαι φανμποης/μου αρκει που τους ειδα μπροστα μου”: Metallica
Συναυλια “αρτιο live απο ολες τις αποψεις”: Muse
Συναυλια “καλυτερο ξυλο/μεγαλυτερη πωρωση”: Napalm Death
Συναυλια “κουλτουρα κι ετς”: Αγγελακας/Βελιωτης

:lol: :lol: ησουν και εσυ εκει?Πολυ κουλτουρα αλλα κατι το διαφορετικο!!Καλη φαση γενικως!


ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Ναι ρε! Γενικα ο δισκος τους μου αρεσε υπερβολικα! Νομιζω τον εχω βαλει και στις “δισκαρες που προτεινετε…”. Απλα ηταν μαλλον η πρωτη συναυλια που ειδα καθιστος! :slight_smile:

Candlemass,Helloween/Gamma Ray,Celtic Frost/Kreator,Dodheimsgard,Saxon/Masterplan

Οντως οι Ανασες Των Λυκων ειναι ενα καλο <<δοαφορετικο> αλμπουμ!!Καθιστοι οντως…αν και νομιζω πως ηταν καλυτερα ετσι…το ολο κλιμα δεν ελεγε για ορθια!!Ετσι κι αλλιως και αυτοι καθιστοι επαιζαν εκτος απο τον μπασιστα!!Παντως ο Αγγελακας δεν κρατιοταν στην καρεκλα!!Με τα μαυρα allσταρακια του εκε κατω απο το πορτατιφ!!!Τον εβλεπα ηθελε να σηκωθει να γουσταρει!!Ο Τυπος ειναι Respect και ΡΟΚ!!!

  1. MANOWAR χωρις δευτερη σκεψη… ηταν η επιστροφη του αιωνα επι Ελληνικου εδάφους
  2. ROCKWAVE w/ HEAVEN AND HELL
  3. SCORPIONS w/ ULI ROTH
  4. HELLOWEEN/GAMMA RAY
  5. CYNIC ακομα και με τα pre-recorded burtal φωνητικα…

[SIZE=“6”]YEAHHHHHHHH!!![/SIZE]…Μαζι με Metallica οι καλυτερες φετινες συναυλιες…!!!:smiley: :smiley:

1)METALLICA
2)ΜΑIDEN
3)BLIND GUARDIAN
4)GAMMA RAY/HELLOWEEN
5)FULL THROTTLE

Πιστευω οτι οι therion δωσανε ενα απο τα καλυτερα λαιβ που χουν γινει σε ελληνικο εδαφος
αποδεικνυοντας ποσο μεγαλη μπαντα ειναι!!!
τρομερη αποδωση,τρομερη παρουσια,τρομερο κεφι,και ενας ματς λεβεν…χαλαρα η καλυτερη αποδωση τραγουδιστη που χω δει λαιβ στην ελλαδα!!

δωσανε οτι ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ απο ενα λαιβ,διχως
Budget,
τεχνολογια,
setlist βασισμενο σε παλια κομματια (για να γουσταρουν οι οπαδοι)!
αυτο για μενα ειναι ενα τεραστιο ρισπεκτ και η 1η θεση για μενα στις καλυτερες συναυλιες της χρονιας!!

κατα τα αλλα οι metallica θερισανε
και οι cynic δωσανε το καλυτερο λαιβ που δα φετος στο ΑΝ (και δειξανε οτι εχουν αφησει εργο ανεκπληρωτο)

αυτα! :slight_smile:

ΥΣ. που ναι οι tool ρεεεεεεεε???

THERION
The GATHERING

[ol]
[li]Metallica
[/li][li]Helloween
[/li][li]Iron Maiden
[/li][/ol]

φέτος παίξανε στην χώρα μας οι μετάλλικα.

το κλειδώνω.

σας ευχαριστώ για την συμμετοχή

Πρωτη και καλυτερη Metallica.

Μετα:
Heaven & Hell
Iron Maiden
Therion
Saxon

Innerwish
Kreator
Metallica
Saxon
Manowar
Adramelch
Agent Steel

Metallica
Helloween
Heaven & Hell
Iron Maiden
Alice Cooper

Μetallica :bow2: :bow2:
Heaven and hell
Muse
blind guardian
Arch enemy
και περιμένω να δω για paradise lost…

The Waterboys
Muse
Robert Plant
Patti Smith
Scorpions
Dolores O’Riordan