Καλυτερη Συναυλια 2007

Μαλλον μονο εγω γουσταρω το στυλ του:-s #-o #-o

Το στυλ του στο συγκεκριμενο λαιβ ηταν για μαπες (σορρυ κιολλας). Πιο ποζερι δε γινοταν να ειναι.

Γενικα τον γουσταρω τον τυπο… Για το συγκεκριμενο λαιβ ημουνα απο τη μερια του Σασα (αλλη μουρη απο κει8) ) Γενικα, τον Weiki οσο τον παρατηρουσα δεν μου φανηκε να “προκαλει”, παντως μια ενσταση την εχω: Τραγουδουσε με το τσιγαρο στο στομα, και καθομουν και τον κοιτουσα και λεω "τωρα θα του φυγει το τσιγαρο:p " Μια-δυο φορες που ηρθε απο τη μερια μου παντως, δεν προσεξα κατι μεμπτο…

Μαγκες το καλυτερο Live του 2007 δεν εχει γινει ακομα.Θα γινει στις 10δεκεμβριου στο Λονδινο :wink:

Συναυλια “καλυτερος/-η frontman/-woman, ή, αλλιως, ειμαι ερωτευμενος μαζι της”: Gathering

Δεν πάει καλά αυτη η χώρα… ο άλλος παραπονιέται οτι ο Γουάικι είχε το τσιγάρο όλη την ώρα στο στόμα λες και ήταν πρωτοφανές γεγονός και γιαυτό του άξιζε κωλοδάχτυλο…(και μετά λέει οτι τους ξέρει κιολας…#-o )

Μήπως και στο Λέμμυ με τους Μότορχεντ αξίζει κωλοδάχτυλο??

Μήπως καλύτερα μερικοί να ακούνε το σταθμό της εκκλησίας και να σταματήσουν να τη λένε στους ασεβείς, ποζεράδες, καπνίζοντες πίνοντες μεταλλάδες? και τα μακρυά μαλλιά που τα βάζεις? αυτά κιαν προκαλούν με την εμφάνιση τους!!!

Μήπως να κοιτάμε τη μούρη μας στο καθρέφτη και ν’αφήσουμε το καθένα να εκφράζεται όπως θέλει?

Ε-λ-ε-ο-ς!

Πες μου τη ναρκοτικα παιρνεις να πω στο γουακι να τα αποφιγει .Επισις δε θα μου πεις εσυ να ζιταω περισσοτερη αξιοπρεπια απο εναν μουσικο που γουσταρω . Αν κατι δεν ειναι σωστο πρεπει απο τους ιδιους του οπαδους να κατακρινεται και οχι να λεμε το μακρι και το κοντο μας , οκ ?

Δηλαδη ενας μουσικος χανει την αξιοπρεπεια του επειδη καπνιζει πανω στη σκηνη?
Θα κανω request στον Αxl να μπει να μας πει τη γνωμη του

E ναι ο Weiki παντα αυτο το στυλ ειχε…Φρατζα,τσιγαρο,ψιλοποζεριες με τη κιθαρα,ειρωνικο-αλαζονικο υφακι…Σ’αλλους αρεσει,σ’αλλους οχι τι να κανουμε τωρα…Προσωπικα δε με χαλαει μια…

Εχω μπουτλεγ απο το kepeer part 1 και δεν έχει καμια σχεση το ατιτουντου το με αυτο τις τοτε εποχης .

E ωραια οχι απο παντα(εξαλλου παλιες εποχες ολοι αλλιως ηταν),απο τοτε που εγινε ουσιαστικα η αρχικολοκυθα…

Καλά ρε ρίπερ επιμένεις κιόλας? Εσύ θα του πείς αν είναι “σωστό” να καπνίζει ή οχι στισ συναυλίες? σιγά μη του πεις κιαν θα τρώει τοστ με σαλάμι ή ζαμπον, επειδη το 87 του άρεσε η τσιαπάτα με γαλοπούλα. Σύνελθε.

Μωρε αυτο θα γινει, ποιος σκατα απο μας θα το δει…?:frowning:

Μου αρεσει που ειμαι εντελος παραλογος και δεν εχω σκοπο να αλλαξω .

Μα όχι οι οπαδοί σου ζητάνε να αλλάξεις.

Εισαι χρονια μπροστα . Ωραια επχειρηματα . :roll:

ρε σεις θα καταλάβετε πως αυτές τοις ποζεριές τοις κάνει για πλάκα ???

χαβαλέ καφρίλα αστείο πως το λένε ???

κάτσε να σολάρω κρατώντας το τσιγάρο, να κάνω μια αστεία γκριμάτσα να έρθει ο markus να κάνει και αυτός μια μλκιουλα …

δεν είσαι ο μόνος (αν και γουστάρω περισσότερο markus είναι ποιο κάφρος … :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: )

πηγα saxon,metallica,scorpions,maiden.η καθεμια μ’αρεσε για διαφορετικο λογο
metallica ηταν το συναυλιακο γεγονος της χρονιας.η συναυλια καταπληκτικη
saxon η καλυτερη συναυλια απο αποψη αποδοσης συγκροτηματος
maiden το αγαπημενο μου συγκροτημα
scorpions και μονο που ηρθε roth

:-k δεν ξερω ποια θα διαλεξω απο αυτες.θα το σκεφτω και θα επανελθω

Edit : Metallica
skid row ( πολυ κοντα όμως στους θεους … αν και θα το σκεφτώ κι αλλο το θεμα γιατι οι skid γαμησαν :wink: )

     alice cooper 
     Arch Enemy 
     Mastodon

Update:

  1. Robert Plant

και μετα ακολουθουν τα:

Manowar
Celtic Frost
Suicidal Tendencies
Saxon
Isis
Dodheimsgard
Skid Row
Vicious Rumors (οπαδιλικι, γιεα)