Ποιος ειναι πιο ΤΡΟΥ πρωινος παρουσιαστης!

Έτσι, έτσι…

Οπότε Πρόδραμας που ρευεται, πέρδεται, τα ξύνει και γενικά συμπεριφέρεται σαν ένας απλός, ανώνυμος, καθημερινός άνθρωπος της διπλανής πόρτας και όχι σαν ένας ψωνισμένος, απροσιτος σνομπ σουπερσταρ (που είναι) όπως κατι άλλοι…

να πω οτι εγω ψηφισα Χιο!
τον ειχα συμπαθησει πολυ τοτε που τα μεσημερια ηταν στο ATLER!:stuck_out_tongue:
ναι αληθεια λεω! θυμαμε τοτε μελετουσα ολοι μερα για το πτυχιο κ το μεσημερι που ετρωγα κατι ηθελα να δω για να ξεσκασω να γελασω! ο Χιος μου εφιαχνε την διαθεση! ετσι τραμπουκος ΑΝΤΡΑΣ με παντελονια που ζωντανα παροτρινε οποιον θελει να κλεισει ενα ραντεβου μαζι του για ξυλο στην ομονοια με την κλασσικη ατακα “ειναι καραγκιοζακια ο κοσμος κυριε μπιγαλη” αλλα που οταν εσκαγε το χαμογελο του ολες γυρο του λιωνανε!

για να δειτε ποιος ειναι ο θεος!
http://www.youtube.com/watch?v=iKGDBoAkfUA&feature=related :lol: :lol:

Εγώ πάντως τον θυμάμαι στο χώρο του αθλητικού ρεπορτάζ αρχές 90’s. Πολύ γέλιο. έκανε νομίζω και κάτι αθλητικά ένθετα σε πρωινάδικα τύπου Ρούλα Κορομηλα…

:lol: :lol:

Λυριτζης - Οικονομου τα σπανε ειναι πολυ καλοι, ασε που τα αθλητικα τα λεει ο Πετρος Μαυρογιαννιδης!
Παπαδακης εχει γινει αθλιος καποτε βλεποτανε, καμπουρακης Wanna be κακαουνακης, Κουικ νταξει αθλιοτητα και ανυπαρξια.

Απο το πολλ ευκολα Χιος, αποκαλυπτικο δελτιο ρε!!! ορισμενες αντιδρασεις του ειναι ιστορικες!!!:lol:

ψαγμενο σε βρισκω!:lol:
μηπως αντι about music να λεγεσε about χιος?:lol: :stuck_out_tongue:

Καταρχας ΘΕΪΚΟ θρεντ !

Στεφανος Χιος χωρις σκεψη.

Αυτον τον βλακα προδρομο τον εχω δει στο πρωιναδικο αλλα τραγουδουσε κιολας???

Εντιτ : Σακη ξεχασες τον φαλακρο πουστη στον Ομορφο Κοσμο…

Μετά από μεγάλο εσωτερικό αγώνα και σκέψη, μπορώ να πω ότι ο Χίος κερδίζει στα σημεία.
Πάντως και ο Πρόδρομος είναι τρου. Τον εκτίμησα εκεί που έλεγε ότι άλλαζε εσώρουχο κάθε βδομάδα όταν ήταν μικρός. :smiley: :smiley: