Πφ. Γυναίκες!

Διαδικτυακή χυλόπιτα. Είμαι καταδικασμένη σε αιώνια μπακουριά. :stuck_out_tongue:

Μη χανεις το κουραγιο σου βρε! Εχει μπολικους καλοθελητες εδω μεσα :wink:
Βρε red rum ριξε ενα χερι βοηθειας :smiley:

Δε θέλω πολλούς… :stuck_out_tongue:
Καλά, εσείς χάνετε.

Δεν μπορώ καθόλου να την κατανοήσω αυτήν την ιστορία, εκτός κι αν κάνατε τρίο

Τι δεν μπορεις να κατανοησεις?
Καναμε παρεα ολοι μαζι και σε καποια φαση οταν η κουβεντα πηγε στο σεξ, η κολλητη της δικιας μου ειπε πως τρελενεται να καταναλωνει τις βιταμινες της φρεσκες! lol
Η δικη μου που δεν το εκανε αυτο (γουστα ειναι αυτα) με ρωτησε το ιδιο βραδι αν θα μου αρεσε να μου το κανει αυτο η κολλητη της. Της απαντησα με απολυτη ειλικρινεια και το κανονισε. Πολυ απλα.
Ωτσοσο ηταν αρκετα ανοιχτομυαλη γιατι οπως καταλαβαινεις με τα μυαλα που υπαρχουν αν πχ πας και πεις στην σχεση σου πως απλα σου αρεσει μια φιλη της (μόνο αυτο και τιποτα παραπανω) θα φας πακετο.
Κατα τα αλλα εχω ακουσει απειρες φορες: «εγω δεν γουσταρω ψεματα, θελω ειλικρινεια».
Παπαριες με το τσουβαλι δηλαδη.

Proskuno ton tupo
an gamisei kai ti mana, agalma

[COLOR=“White”]…[/COLOR]

Είσαι τόσο μα τόσο τυχερός άνθρωπος :lol:

Ημουν. Τωρα μπακουρι στο Λονδινο :?

Εχω κλαψει με τις τελευταίες σελίδες, συνεχίστε επ’αόριστον

Εγώ αλλού καταλήγω, ότι τα ελληνικά σήριαλ είναι βγαλμένα από την ελληνική πραγματικότητα. Ε, ναι, αυτό είμαστε.

εχω πρόβλημα στα ούλα και δεν μπορώ να γελάσω χωρίς να πονέσω. ε εχω γαμηθει στον πόνο λεμε. σας αγαπώ.

γενικά τώρα, δοκιμάστε τα πάντα. και ας ειναι δύσκολα , και περίεργα, και φιλη της πρώην, και γερμανος τουρίστας που θα τον βλεπω μια φορά τα καλοκαίρια και οτι αλλο παίζει. δεν εχει νόημα να μην το προσπαθείς. βοηθάει και στις επόμενες προσπάθειες

*δεν λεμε τζάμπα συμβουλές. θέλουμε και τα αποτέλεσμα ε!! :stuck_out_tongue:

Μπα. Η πραγματικοτητα γενικοτερα, ξεπερνα και το πιο απιθανο σηριαλ…
.
Απλα δεν βγαινει κατι παραεξω διοτι ειμαστε γεματοι προκαταληψεις εδω στο Ελλαντα (οχι πως δεν υπαρχουν και αλλου αλλα εδω εμεις κουβαλαμε ακομα αυτο που λενε “καθαρο κουτελο”).
.
Αν πχ μια τυπισα θεαθει με Αλβανο η μαυρο θαναι δαχτυλοδειχτουμενη ειδικα αν μενει σε κανα χωριο. Αν παλι κανα ξαδερφακι, μας βγει “αδερφη” μια απο τα ιδια παλι.
.
Αλλα μη πας μακρια, αν πχ εισαι με την κοπελα σου και της χαμογελασει κανας τυπος στον δρομο η σε καφε ή ακομα πες οτι της μιλησει, ποια νομιζεις οτι ειναι η πιο συνηθισμενη αντιδραση του ελληναρα? Αμεσως θα πει “τι εγινε ρε μεγαλε?” η κατι τετοιο, λες και η τυπισα δεν εχει δικη της προσωπικοτητα.

τότε δε θα είναι δαχτυλοδειχτούμενη απλά θα την λένε “πηγάδι”

Έλα ρε ‘συ αυτό δεν έχει να κάνει με κοινωνικά πρότυπα, κόμπλεξ, προκαταλήψεις και δεν ξέρω ‘γω τι άλλο. Καθαρά ορμονικό θέμα είναι και καθαρά θέμα του ψυχισμού του αρσενικού που θέλει να φυλάξει το ταίρι του, το τρόπαιό του όπως θέλεις πες το πάση θυσία. Δες ένα τυχαίο αρσενικό ζώο σε κάποιο ντοκιμαντέρ από μικρό έντομο έως ιπποπόταμο και από ένα κοπάδι μπαμπουίνων έως μια αγέλη λιονταριών που ένας Coverdale πηδάει όλες τις λέαινες. Όλα υιοθετούν αφ’ ενός τακτικές για να εντυπωσιάσουν το/τα θηλυκά και αφ’ ετέρου ορμάνε με το παραμικρό σε κάποιον αντίζηλο με μάχες που φτάνουν ως και το θάνατο του ενός απ’ τους δύο. Ακόμα, η ανάγκη του ανδρός να ζμπρώξει όσο το δυνατόν περισσότερες για να αφήσει παντού το γονίδιό του, είναι αυτή που τον οδηγεί να κοιτάζει ένθεν κι ένθεν για potential targets άσχετα που δεν κάνει τίποτα γιατί κινδυνεύει να φάει παντόφλα Μιτσούκο στην κεφάλα και να μείνει στον τόπο ο κακομοίρης. Και δεν είναι αντίδραση μόνο του Ελληνάρα, σε κάθε άντρα συμβαίνει αυτό αλλά οι Βορειοευρωπαίοι και οι Βόρειοι γενικά είναι ντιγκιντάγκες και γυναικωτοί και το καταπνίγουν με άσκημα αποτελέσματα γιατί μετά μπαίνουν σε τρόικες και πολυεθνικές και πίνουν το αίμα του κοσμάκη. :stuck_out_tongue:

Πολιτισμός είναι το πόσο ξεφεύγεις απ’ τη ζωώδη κατάσταση.
Αυτά που λες εξηγούν, όντως, αλλά δεν δικαιολογούν.

ΚΛΑΙΩ με bastard…

Δεν πιστεύω πως ο άνθρωπος μπορεί να καταπνίξει πλήρως και να ελέγξει τα ένστικτά του οπότε ακόμα και υποσυνείδητα θα το βάζουν το χεράκι τους στη συμπεριφορά του :wink:

Και, στην τελική, για ένα κούτελο ζούμε βρε αδελφέ :stuck_out_tongue:

[SPOILER][SIZE=“1”]οκ και για νέο δίσκο Sanctuary[/SIZE] :p[/SPOILER]

Δεν είναι κακό κάποιος άντρας να ζηλεύει το ταίρι του όταν του κάνουν ένα κομπλιμέντο. Όταν μάλιστα αυτή η ζήλια εκδηλώνεται σε λογικά πλαίσια είναι χαριτωμένο, αν ξεφεύγει το πράγμα όμως, ναι, παύει να είναι. Θέλω να πω ότι άντρες-γυναίκες από τη φύση μας ζηλεύουμε, και δεν αναφέρομαι απαραίτητα σε ερωτικές σχέσεις, και πιστεύω ότι δεν υπάρχει κάποιος που να μην το ένιωσε, έστω και μία φορά στη ζωή του, ας μην κοροϊδευόμαστε λοιπόν. Το κακό είναι ο τρόπος με τον οποίο ο καθένας εκδηλώνει τη ζήλια του, εκεί θα πρέπει να σταθούμε. Δεν είναι ντροπή να ζηλεύεις, είναι απαράδεκτο όμως να μη δείχνεις εμπιστοσύνη στον άνθρωπο που έχεις δίπλα σου και να τον μειώνεις κάνοντάς τον σκουπίδι.

Ένα έχω να πω εγώ:

[SPOILER]
[/SPOILER]