Συμβουλες

σωστή η γουίτς ότι η ερωτική ζωή δεν είναι αριθμοί…
σοουλ τορν μην είσαι τόσο αυστηρή δεν ξέρεις τι ανθρώπους θα συναντήσεις, δεν είναι απόλυτο ότι η πλειονότητα δεν θα σου δώσει τίποτα…

Καλα, σιγουρα δεν ξερω.Μπορει να σταθω και πολυ τυχερη στη ζωη μου και να μου τυχουν πολυ καλοι ανθρωποι.Το θεμα ομως εδω, δεν ειναι τι θα συναντησεις στο μελλον.Το θεμα ειναι να συμπεριφερεσαι σωστα σε αυτους που ηδη εχεις και σου δινουν πραγματα.:wink:

συμφωνώ απλά θα το αλλάξω και θα πω δώσε μέχρι εκεί που θα καταλάβεις ότι οι άλλοι δεν σου δίνουν…

Αυτο εννοειται!:wink:

να κάνετε πολύ σεξ κ λιγότερο σπαμ. έχω μια θεωρία ότι τα δύο συνδέονται, αλλά δεν έχω ακόμα αρκετά πειραματικά αποτελέσματα.

Xθες ο άμοιρος μετά από 4 ποτηράκια Dimple είπα να πιώ στο netcafe που καθόμουν μία Coca Cola…
Aργότερα όταν έπεσα για ύπνο και κάθε φορά που ανάσαινα με πονούσε το συκώτι μου. ¶ρα όχι coca cola μετά από Dimple…

xaxaxa ε ναι ρε τι την ήθελες την παλιο-κόκα κόλα??? We want to drink some whiskey…

Ολοι οι ανθρωποι έχουν να σου δώσουν κατι , είτε κακό είτε καλό, απλά ενάς καλός χαρακτήρας μπορεί να το διαχειριστεί με συνεση και σωστά!

Tην υπογραφη μας και το πουλι μας προσεχουμε που τα βαζουμε.

Η γυναίκα και το κοτόπουλο θέλουν χέρι

Εγω το ξερω με παιδακι αλλα δε βαριεσαι το ιδιο κανει… :smiley:

Anyway, το πρώτο σκέλος μένει σταθερό πάντως :stuck_out_tongue:

Stay hungry. Stay foolish.

To hungry σημαίνει να είσαι αχόρταγος, με την έννοια ότι δεν πρέπει να επαναπαυεσαι με αυτά που έχεις ήδη κάνει αλλα να προσπαθείς πάντα να πας ένα βήμα παραπέρα.
Το foolish έχει να κάνει με το ότι η λογική ίσως να μην είναι πάντοτε ο καλύτερος σύμβουλος όταν θες να πετυχεις κατι μεγάλο. Mη φοβάσαι να ρισκάρεις, μη φοβάσαι τις συνέπειες, εμπιστεύσου την ψυχή σου(οπως ένας παλαβός). :slight_smile:

Τελικά τα διαλυτικά είναι πολύ σημαντικό πράγμα. #-o

Bρωμικο μυαλο… [-X

:stuck_out_tongue:

[FONT=“Comic Sans MS”]Be careful what you wish for… cause you just might get it all…you just might get it all!

συμβουλή και στίχοι μαζί…:oops:

Από την άλλη μιας και ο Σέντιεντ#6 είπε “να εμπιστεύεσαι μόνο τον εαυτό σου”…
λέω κάτι παρόμοιο…
να εμπιστεύεσαι το ένστικτο σου και δύσκολα θα πέσεις έξω στο σε ποιον αξίζει να ανοίξεις την καρδιά σου.
[/FONT]

keep your friends close but keep your enemies closer!!1
μην γλυφεις εκει που εφτυνες

Πολύ Prison Break βλέπεις…

πιο πολυ απο οσο φανταζεσαι πιο πολυ αποσο φοβασαι…

Βλασφημία. Είναι από το Godfather 2 κανονικά αυτή η ατάκα.