Εξεταστική

Ατιμη,κωλο-Βιοχημια!!! Επιτελους εφυγες απο την καμπουρα μου!!!

σημαντικό ο,τι σχολή και να σαι :stuck_out_tongue:

εγω σημερα εδωσα πολυ δυσκολο μαθημα και τα πηγα καλα. Θα τα ειχα παει και καλυτερα αν στο μπουρδελο που λεγεται Ελλαδα δεν λειτουργουσαν ολα με το νομο της ζουγκλας. Η τυπισσα μοιραζει θεματα 35 λεπτα μετα την υποτιθεμενη ωρα εναρξης εξετασης και λεει νταξει παιδια την ιδια ωρα τελειωνουμε γιατι θα περιμενουν κ αλλοι απεξω για επομενο μαθημα. Αληθεια? ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ. Να ησουν 35 λεπτα πιο νωρις εδω, ζωο. Που εγινα φλας γκορντον για να απαντησω 3 συνδυαστικες ερωτησεις αναπτυξης σε μαθημα παλουκι. Και οχι μονο αυτο, ερχονται και οι “επομενοι” ενα τεταρτο πιο πριν και αρχισουν απεξω το σαματα εεε πρεπει να μπουμε θεμε να μπουμε τι ειναι αυτα. και να χεις το αγχος σου να απαντησεις, να χεις και τη βαβουρα απο πισω. 200 ατομα να γαμιουνται να μπουνε μεσα στην αιθουσα. Μαλακα βιαζεσαι να εξεταστεις? Ψυχακιας εισαι?

Δεν χωράει άλλα το κεφάλι μου είμαι σε απόγνωση. Με κόβω για σερί αλλά είμαι ήδη πτώμα και δε θα αντέξω. Επίσης αύριο έχω μετά από την εξέταση εργαστηρίο και μετά από τα μικρόβια να κάνω κι άλλη επανάληψη για παθαν την οποία δίνω μεθαύριο. Θα αρχίσω να βαράω το κεφάλι μου στον τοίχο.

Μια απο τα ίδια Vedder

νομιζω πολυ καλυτερη κατασταση απο την πληρη ελλειψη συγεκντρωσης.:wink:

Μικρόβια φύγανε και εργαστήριο παθαν μακροσκοπικά και μικροσκοπικά 10.
Γραπτά παθαν αύριο (άμα καταφέρω και κάνω επανάληψη) και ΤΕΛΟΣ

Όσες με πρήζατε που διαβάζω και καλά “anti-sos” δικαιώνομαι για δεύτερη φορά, όλα τα παράξενα και ασυνήθιστα μαζεμένα. Τόσες ηπατίτιδες φάτε τη D 8)

Πέρα από τη πλάκα μας έχουν ξεκάνει με μαθήματα μεγαλύτερων εξαμήνων που μας φόρτωσαν και αλλαγή θεμάτων ενώ τόσα χρόνια έπεφταν τα ίδια εκτός από φέτος που παίχτηκε τζόκερ…

22 μέρες ακόμα και σερί διαβάσματος και από χθες το μεσημέρι :frowning:

vedder καλές διακοπές και άδειασμα μυαλού μετά από Παθαν :stuck_out_tongue:

Εϊμαι τόσο ξενερωμένος όσο δεν πάει…
Παρότι πέρασα σήμερα, και ίσως και με καλό βαθμούλη, είχαμε διαφορετικές ομάδες και μόλις είδα τα θέματα της άλλης ομάδας μέσα στην αίθουσα συνειδητοποίησα ότι 5/6 τα ήξερα εμετικά τέλεια και το απ’το έκτο θα πιανα 1 μονάδα απ’ το 1.7. δηλαδή θα παιρνα 9 σίγουρα και ίσως με το εργαστήριο που πήρα 10 να παιρνα 10 στην παθαν ΙΙ. Αυτό το πράμα με τις διαφορετικές ομάδες πρέπει να σταματήσει να υφίσταται γιατί κλαίει κόσμος.

edit: θ αρχίσω να βαράω μπουνιε΄ς στον τοίχο δεν είμαι καλά. χχααχα. ήθελα πολύ να πάρω ένα 8 στα μικρόβια και ένα 9 στην παθαν ενώ τα δωσα σε δύο συνεχόμενες μέρες. Τόσο λιώσιμο τσάμπα. Δε θα μου μείνει τρίχα στο κεφάλι απ’ το στρες μέχρι το πτυχίο

Δυο σεμινάριο εχω να γραψω αλλα με καλεί η θάλασσα.

Ευτυχώς εχει τελειώσει η εξεταστική δεκα μερες τωρα:!:

Αύριο ξεκινάω…άντε να δούμε

Εχω τελειωσει εδω και δυο βδομαδες.

wtf.

:expressionless:

Τα νεύρα μου, δεν μπορώ. Αύριο τελευταίο μάθημα, προσπαθώ να κάτσω να διαβάσω δυο μέρες τώρα, ξέρω ότι έχω κάνει κι εργασίες στο μάθημα και φοβάμαι μην πάνε στράφι, και πάλι δεν μπορώ με τίποτα, με αποσπάνε τα πάντα, καταστρέφεται η ζωή μου, οι μέρες μου. ΩΙΜΕ.

Σπάω το κεφάλι μου με το μάθημα της Τετάρτης

[B][SIZE=“5”]ΤΕΛΟΣ ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ! ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ! ΧΑΟΣ! ΞΕΣΑΛΩΜΑ! ΜΠΑΧΑΛΑ! ΠΟΤΑΝΑ ΟΛΑ![/SIZE][/B]

Εχουν φυγει 5/9 μεχρι στιγμης και δεν μου εχει μεινει σταλα υπομονης για τα υπολοιπα!!! FML!

Πάμε για το 2-3 τελικό σκόρ αύριο… ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ !
[SIZE=“4”]
Π0υΤ4Ν4 παραλία ΕΡΧΌΜΑΣΤΕ!!![/SIZE]

αυτο ητανννν…ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ…ΚΑΛΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣΣΣ

Παρασκευή τελειώνω και μετράω ώρες

Εκτος συγκλονιστικου απροοπτου, πτυχιο:)