Εξεταστική

χάλασε η ηλεκτρική. την έχω στο μπαλκόνι. θα τα κάνεις όλα με το φρόκαλο.

σήμερα είδα μία ταινία στον αντέννα με ένα πλουσιοκόριτσο φέημους μπλα μπλα μπλα, όπως επίσης και το άλλο με τον νίκολας κέητζ και τα $4,000,000 φιλοδώρημα.

Εμένα άμα διαβάσουν αυτό το θρεντ, θα με ξεγράψουν από τη σχολή. Θα μου πουν “Κορίτσι μου, αφού δεν το παλεύεις το ζήτημα με τη σχολή…Έλα εδώ να αναλάβεις τη βάρκα να βγάζεις και κάνα μεροκάματο.”
(Τα ‘χω σκεφτεί όλα. Θα ψαρεύω και μετά τα ψάρια θα τα πουλάω στο αφεντικό μου στην ψαροταβέρνα σε καλύτερη τιμή και έτσι θα έχω 2 εξασφαλισμένες δουλειές ες αεί, μέχρι να έρθει κάποιος συνθέτης και να με ακούσει και να δει ότι έχω καλή φωνή και να με πάρει και να με κάνει διάσημη -βλ. το τούρκικο στο μέγκα- ή -βλ. βιουγιουκλάκη το πιο λαμπρό αστέρι- και μετά να έρθει η καριέρα, οι συναυλίες και να κάνω στ’ αλήθεια τη σακίρα και την τάρια. όχι μόνο στα ψέματα και σπίτι μόνη μου…:frowning: )

air guitar παίζεις?

Πες το και εγινε

δεν έχω δάσκαλο

μπα

ωραίο τραγούδι κρίμσον

είναι προκλητική η απάντηση αλλά δεν λεω τίποτα

[SPOILER]ελπίζω να διαβάζει κανείς που ηταν να διαβάζει… λέω εγω τώρα…[/SPOILER]

πάντως το καλό είναι οτι τα συμπτώματα αυτά δεν εμφανιζονται σε εναν δυο…αλλα έχουν την μορφή πανδημίας … :stuck_out_tongue:

16 χρόνια ερ γκιτάρ, 15 χρόνια μέταλ.

Και παντα το οργανο θα σε κοιταει παραπονεμενο και ενας φιλος που εχετε να μιλησετε χρονια θα σε παρει για καφε και θα γινεται ενα γαματο λαιβ που δε γινεται να χασεις και η μπαντα σου εκλεισε λαιβ και…

Μαμα αληθεια δε φταιω εγω :-s

χαχαχαχα…οχι δεν φταις εσυ…εξωτερικοι απροβλεπτοι παραγοντες φταινε…πηγα να γραψω και σημερα και πατωσα οποως ηταν αναμενομενο:p

ΠΟΥΤΑΝΑΣΓΙΕ ΚΑΡΑΦΛΑ ΘΑ ΣΕ ΣΥΝΤΡΙΨΩ

17/09 λέει το πρόγραμμα γράφεις Ιστορία Τέχνης. Οκ, να το γράψω, κανένα πρόβλημα. Μαζεύω σημειώσεις από χθες, πάω σε φίλους να διαβάσω, ανοίγω υπολογιστές να δω τι παίζει και στα e-courses και σ’αυτές τις μαλακίες, τσουπ, χτυπάει τηλέφωνο που λέει πως 16/09 και 17/09 δε θα δωθούν τα μαθήματα. Απτόητη εγώ. Λέω την επομένη (δηλαδή σήμερα) θα πάω βιβλιοθήκη…ςς…το πήρα απόφαση. Παίρνω τηλέφωνα κτλ κτλ και μου λένε μέχρι τις 14.00 θα είναι ανοιχτή… Μέχρι τις 14.00; Μέχρι τις 14.00 λέω, δεν έγινε και τίποτα. Χθες, στις 20.36 δέχομαι μήνυμα στο κινητό ότι η βιβλιοθήκη θα είναι κλειστή όλη μέρα.

[SPOILER][SIZE=“6”]Ε, ΜΕΤΑ ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ;;;!!! :–[/SIZE][/SPOILER]

Γαμιέται η εξεταστική φέτος οεο οεο οεο

γαμιεται οσο δεν παει…

Γελασα με την αυθορμητη κραυγη αγανακτησης/απογνωσης/μισους/αποφασιστικοτητας (τι απ’ολα αυτα αραγε??) !!!

Μοιρασου μαζι μας την ιστορια σου, Private Joker.

Ψιρας καθηγητης, τυπολατρης μεχρι αηδιας, που ξερεις τι ειδος θεματων βαζει και διαβαζεις μεχρι και τις πιο αποκρυφες παραγραφους, μεχρι και την πιο ακυρη ημερομηνια/νομοθεσια(!)/οποιαδηποτε παπαρια τελοσπαντων.Αλλα ξερεις οτι μπορεις να χτυπησεις 10αρι στο μαθημα του γιατι καλως ή κακως (κακως μαλλον) ζηταει συγκεκριμενα πραγματα.Απλα αν δε τα ξερεις εισαι κατεστραμμενος γιατι δεν εχεις την get out of jail card της αναπτυξης που πετας τοσες παπαριες που ολο και κατι θα πιασεις αμα δε ξερεις τι ζητειται.

Ε αυτο το κανεις για 15 μερες συνεχομενα και παλι δε σου φτανουν για ολοκληρωτικο περασμα της υλης που θα σε κανει να πας σιγουρος, και ετσι 3 ωρες πριν την εξεταση εισαι γυρω στα 4 κεφαλαια χωρις επαναληψη σε καιρεια σημεια,διχως υπνο, με το σωμα σου πλεον να αποτελειται απο φραπε, καπνο, ζαχαρη και κατι πολυ υποπτα ενεργειακα ποτα απο το περιπτερο που εχουν συστατικα και οδηγιες χρησης μονο σε γλωσσες χωρων της πρωην ΕΣΣΔ και εχεις αποκτησει το μενταλιτυ , δηλαδη “ε στα αρχιδια μου οτι κ αν βαλεις μαλακα, υπαρχουν περισσοτερες πιθανοτητες να το ξερω,”, ελα να σου ξηγησω το ονειρο που λεει και ο πατερ και ουρλιαζεις απειλες στο ροκινγκ με κεφαλαια.

δινω Δευτερα–>δυσκολο που το διαβαζω ολη τη βδομαδα οχι και εντατικα και ειμαι στα μισα.
Τεταρτη–>μετριο που δεν το εχω διαβασει
Πεμπτη μεσημερι–>μαθημα που το ειχα διαβασει το καλοκαιρι

ΤΙ ΣΤΟ ΜΠΟΥΤΣΟ ΝΑ ΚΑΝΩ?

χαρακίρι.

εσυ να κοψεις τα μαλλια σου και να τα φας με μουσταρδα και φυστικοβουτυρο

Θα το κάνω ως μία ένδειξη σεβασμού προς το άτομό σου.