Παιχνιδακι με φωτογραφιες περιοχων, τοπων, βουνων, μνημειων, ποταμων, Τουταγχαμων

Nα βοηθησω και αλλο?παντως παιδια η χωρα αυτη ειναι κοντα σε μας ,μεγαλη πασιγνωστη και παιζουν μπαλλα σαν πωρωμενοι…η πολη αυτη εχει ομαδα στην πρωτη κατηγορια και οι οπαδοι της ομαδος αυτης ειναι γνωστοι αριστερων φρονηματων και κανουν συχνα επεισοδια…

Νταβιντιαν…νοτιως της Αυστριας…το πιανεις…δεν ειναι γερμανοφωνη χωρα…ουτε σλαβοφωνη

Σας εχω πρηξει ε???

ΝΑΠΟΛΙ?

Παντως μην πεις; πια πολη ειναι.ΠΡΕΠΕΙ να το βρουμε σε καποια φαση μετα απο τοση βοηθεια

Mπραβο Μetal laws…ειναι στην Ιταλια…
η πολη εχει ομαδα την γνωστη Αταλαντα…αν μου πειτε και το ονομα οκ…αν οχι παλι οκ…Μεταλ…σειρα σου να ποσταρεις…ηταν δυσκολο μιας και δεν ειχε καποιο ευδιακριτο χαρακτηριστικο

E το πρόδωσε…Το Μπεργκαμο ειναι…:lol:

Βρε συ…το Λιβορνο ειναι λιμανι της Τοσκανης!!! εδω βλεπεις μονο πεδιαδες…ειπα κατω απο τις Αλπεις…η Τοσκανη εχει τα Απεννινα!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!ΩΡΑΙΟΣ…τωρα μπορειτα να ποσταρετε και οι 2 σας…

εκανες εντιτ και με προλαβες…χεχε

Edit,edit…:lol: :stuck_out_tongue:

Χα.χα, Μπεργκαμο! Να βρω καμμια καλη…

Πηγα εκει το Πασχα και μου αρεσε φοβερα…καθαριοτητα,οργανωση,ομορφια,εκκλησιες…αριστουργημα…κατι φωνακλαδες μαυριδερους να μην ειχε θα ηταν ακομα καλυτερα…οι οπαδοι της Αταλαντα ειναι σε κοντρα με τους Λατσιαλι για ευνοητους λογους…

Eνα ευκολάκι…

Πορτο!!

Σωστόςςςς…:smiley: Go on…

δυστυχως ειναι λιγο μικρη…αλλα σιγουρα την ηπειρο θα την βρειτε!!!σε λιγο και οι βοηθειες

Σαν Φρανσίσκο…:-k

Σωστη η χωρα παντως…ειναι στις ΗΠΑ…παμε παρακατω…δεν ειναι ιδιαιτερως γνωστη πολη…εχει γυρω στους 170.000 κατοικους…
Ειναι απο την αλλη μερια παντως της χωρας…

Bρεχεται απο ατλαντικο?

Ναι Jimmy μου…ειναι στην μερια του Ατλαντικου…για να σας βοηθησω σας λεω οτι τα κτηρια αυτα φαινονται σε ενα πασιγνωστο αμερικανικο καρτουν,στο background οταν ξεκιναει το επεισοδιο…

Για να σας πω και το καρτουν,ηρωα του εχει ο Therion στο αβαταρ του…και εγω αυτον τον ηρωα τον εχω σε μπλουζα απο Αμερικη…χεχε…δεν χρειαζεται να μου πειτε ακριβως το ονομα και την πολιτεια…αν μου πειτε ευρυτερη γεωγραφικη περιοχη θα ειμαι οκ…