Παιχνιδακι με φωτογραφιες περιοχων, τοπων, βουνων, μνημειων, ποταμων, Τουταγχαμων

Μηπως ειναι καμμια Φιλαδελφεια?αν και εμενα μου εχει κολλησει ο Γαλλικος Καναδας…δεν μπορει ρε γαμωτο…εχω παει εκει!!κατι μου θυμιζει!!

Αργεντινή!

Λετε να ειναι εκει στα νοτια?ολα να τα περιμενεις…

Εντάξει, αν είναι να πούμε όλες τις χώρες τις Αμερικής και θα την πετύχετε. Για πόλη μιλάμε.

Don’t worry, θα δοθούν κ άλλα hints later

Edit: Πάντως ούτε τη χώρα έχετε πετύχει μέχρι τώρα

Λίμα, Περού.

Ε, που στο διάολο πια:p

μα τι later???εχουμε να παμε και για υπνο σε λιγο…εχω ξεσκιστει να ψαχνω το ιντερνετ για στυλους στην Αμερικη…θα το βρω ,που θα μου παει!!!:frowning: :frowning:

Λιμα - Περου

Ε και αύριο μέρα είναι :wink:

Εδιτ: Κανένα μέχρι στιγμής

Μπουενος Αιρες?

Λεπόν αφού δε το βρίσκετε έτσι θα σας πω ένα γρίφο.

Διαιρέστε το όνομα της φωτογραφίας δια 2. Και από το υπόλοιπο: στο πρώτο δώστε μισό νικνεημ και στο δεύτερο γράφτε το προγενέστερό του

Μποττζουανα

Μάνο είσαι βαρεμένος. Ούτε κυνήγι θυσαυρού να παίζαμε. Πάω για ύπνο, δίνω και μάθημα αύριο.

Τελευταία προσπάθεια: Εκουαδόρ

Μοντεβιδεο…καλο…

:lol3: :lol3:

Χαχαχα.

Τέσπα, Λατινική Αμερική είναι

Εδιτ: Σωστός ο Τούριν

Και μια επεξήγηση του γρίφου

loukidvd ήτο το όνομα της φώτο.

louki μισο νικνεημ -->monte
dvd προγενέστερο -->video

montevideo

Eλεος ρε Μανο.εσπασα το κεφαλι μου νυχτιατικα για το βιντεο!!και πιο nickname απο ολα?το δικο σου η καποιου αλλου??εγραψες μεταγενεστερο και σκεφτηκα blue ray και οχι βιντεο!! καλο παντως…δυσκολακι ηταν…μιας και δεν ειναι και πολυ δημοφιλης χωρα!!!:wink: :wink: 8) 8)

Και κάτι μου έλεγε οτι το όνομα δεν είναι τυχαίο, αλλά που να φανταστώ τέτοιο πράγμα νυχτιάτικα…:stuck_out_tongue:

Τέσπα, καληνύχτες, τα λέμε tomorrow με μπόλικες φώτος 8)

Τσιρζ:!:

Nαι έχεις δίκιο ashen.

Λουκι είναι ο Λουκιανός, editor του rocking που έχει νικνεημ montecristo. Απλά είσαι καινούριος γι’ αυτό δε θυμάσαι ονόματα ακόμα.

Το μεταγενέστερο το έκανα edit αμέσως μετά, μλκια μου

Παω και εγω σιγα σιγα…με σπαζοκεφαλιασατε νυχτιατικα αλλα το χαρηκα πολυ…ειχε γουστο και αγωνια!!τα λεμε αυριο…ονειρα γλυκα:roll: :roll: :roll:

Σειρα μου

Malta…Valetta