Παιχνιδακι με φωτογραφιες περιοχων, τοπων, βουνων, μνημειων, ποταμων, Τουταγχαμων

san antonio?

San Adonio?

Austin!

YEAH !!! Go on metal laws.Το αγαλμα του ενα και μοναδικου SRV . R.I.P.

Steve Ray Vaughan?

Dallas…

NAI!!

Ωραιος φιλε μπραβο…ασχετο…ρε παιδια…τι ειναι το σουπ σουπ?

Λυπαμαι αλλα ανηκει στο αποριττο της κοινοτητας των μπουγατσοφαγων.Δεν μπορω να το αποκαλυψω

οταν εμενα 7 χρονια στην μπουγατσουπολη ηταν καλα ε?τωρα που ηρθα Λευκαδα με ξεγραψατε απο την λιστα σας…εννοια σας ομως.την Παρασκευη θα ειμαι πανω για δουλειες και ΘΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΕΓΩ…ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΤΕ!!!:lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ειναι καμμια ατακα?εχει να κανει με συναυλια?:-k :-k :-k

Ετσι το βρηκα και 'γω, καταλαβα οτι ειναι ο SRV. Και τωρα ενα αρκετα δυσκολακι… Μισο να βρω κανεναν γριφο…

ωχ…δεν μου αρεσουν αυτα…νατα τα ωραια!!:-s :-s :-k :-k :stuck_out_tongue:

Οριστε!

η πληρης ονομασια της εικονας ειναι: katisanaytostinplateiasyntagmatosallasepolymikroooo…kati!

ROMANIA!!!

βλεπε στεγες και αρχιτεκτονικη…το πρασινο βουνο πισω…κατι και η σημαια που μισοφαινεται!!

Aν και ειναι λογικοι οι συλλογισμοι σου, εισαι λιγο μακρια! Χρησιμοποιηστε το στοιχειο, θα σας βγαλει καπου!

Ανδορα??#-o #-o #-o

:eek: :eek: :eek: Πως σκατα το βρηκες???:eek: :eek: :eek:

μικρο σαν την πλατεια συνταγματος,μικρο κοινοβουλιο…αρα μικρη χωρα ορεινη…με αυτα και με αυτα σκεφτηκα και την σημαια…ετσι βγηκε!!!χεχε

Μπραβο ρε ashen_cold, ωραιος! Αλλα τι εννοεις για την σημαια?? Εγω αποσυρομαι παντως για σημερα γιατι εχω δουλεια!

Εντιτ:lol! Τωρα ειδα οτι φαινοταν η σημαια στην ακρη…!

Επισης εβαλα αυτην την φοτο γιατι δεν ειναι ενα οποιονδηπωτε κτηριο αλλα η ΒΟΥΛΗ της Ανδορρας!!! Μεινατε…?
Σαν στανη ειναι! Αλλα το κτηριο δεν κανει της ιδεες!

Παιδια…νυσταξα…παω για νανι…να ειστε ολοι καλα…τα λεμε παλι συντομα…
καληνυχτα

υγ=ιδου η σημαια της Ανδορρας…σαν της Ρουμανιας ειναι μονο που εχει εναν θυρεο
http://www.chevroncars.com/learn/flags/img/Andorra-flag.gif