Παιχνιδακι με φωτογραφιες περιοχων, τοπων, βουνων, μνημειων, ποταμων, Τουταγχαμων

Και Ταϋλάνδη μυρίζει αρκετά…χμ.

Ως γνωστόν Ιταλία και Ταιβάν βρίσκονται δίπλα η μία στην άλλη… Νότια της Ζιμπάμπουε. :stuck_out_tongue:

Ειμαι σιγουρος οτι ειναι στην Κινα…την εχω ξαναδει αυτη την φωτο και επισης δειτε την παγοδα στο βαθος αριστερα,που ειναι τυπικη κινεζικη…ψηφιζω Κινα

οπως και το ποδηλατο???:stuck_out_tongue:

Ναι…:stuck_out_tongue:

κίνα πεκίνο

ακυρο,απαντηθηκε…

Ποιος γράφει τώρα?

Εγω Εγω!!!
ειχα πει Πεκινο!!!

χώσε άσεν

Παιδια συγνωμη αλλα αυτο το παλιοimageshack δεν διαβαζεται απο το rocking…βαζω το λινκ εδω και αν μπορει να με βοηθησει κανενας editor η mod ας το κανει pls

λουξεμβουργο

Πού ντη?

Aυτο ειναι…ή εχεις παει…ή ειδες την λεξη lux στο λινκ:p :stuck_out_tongue: #-o #-o
σειρα σου να μας παιδεψεις!!

βάζεις λάθος λινκ. θα πρέπει να είναι ένα που σου δίνει το imageshack και η σελίδα που ανοίγει με αυτό το λινκ να είναι μόνο η φωτογραφία σου και τίποτα άλλο. Ούτε γράμματα, ούτε τίποτα :wink:

πχ. τέτοιο λινκ:

http://img249.imageshack.us/img249/4313/800pxluxpethn2.jpg

οχι δεν το χα δει ονεστλυ μισο να ποσταρω

Albania!!!
γιατι εβαλες το ονομα του μερους??σαν την Ελλαδα ειναι παρεπιπτοντως…

οχι ρε ξερεις την βλορα βιτς η το βαλες στο γουγλη που να ξερω οτι ξερεις την βλορα τεσπα ποσταρε και διαλεξε το λινκ που λεει φορουμ

δεν λεω ψεμματα…ο γουγλης την εκανε την ζημια…ξαναποσταρε αλλη μια χωρις ονοματα πανω…ειναι ευκολο…οι αλλες φωτογραφιες δεν ειχαν πανω καποιο διακριτικο για να τις βρουμε αμεσως…επειδη δεν τα πολυκαταφερνω με το image(ευχαριστω καρβου για την βοηθεια) ξαναβαλε αλλη μια ,χωρις ονομα να ειναι οπιο δικαιο…