Παιχνιδακι με φωτογραφιες περιοχων, τοπων, βουνων, μνημειων, ποταμων, Τουταγχαμων

Οδησσός?

Respect στον φρουρο!!!:slight_smile: :slight_smile: :bow2: :bow2: :respect: :respect:

φρουρε ποσταρε!!!

σε προλαβανε Μανο…:frowning: :frowning:

μιλάμε, ο Ashen είναι πολύ μορφή! Είμαι βέβαιος, ότι αν ποστάρω φώτο του σπιτιού μου, θα μου πει επακριβώς τη διεύθυνση μου δίχως hints :lol:

Πφ, νταμν γιου φρουρέ…
¶ι κερς γιου του Μπάραντ-Ντούρ

υπερβολες!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
λιγο πολυ ολοι μας μπορουν να μαντεψουν ενα μερος που ειναι…χοντρικα εστω…τωρα με το ιντερνετ ολα ειναι πιο ευκολα να τα δεις…προσπαθω να εντοπισω το σπιτι που υποτιθεται οτι ηταν οι Απαραδεκτοι…και δεν το εχω βρει ακομα στην Αθηνα!!!

Μπιρλας και Κορκος Rule!!!

Πεσ’τα!:lol:

Πιστευω οτι χρησιμοποιοντας μονο το Google Earth θα το βρεις σε κανα τεταρτακι το πολυ…:lol: :lol: :lol:

Καπου Λυκαβηττό πρέπει να είναι…

Υ.Γ Πρέπει να βρούμε τον Χαλακατεβάκη…

:lol:

Δεν υπαρχει στον Λυκαβηττο οδος Αδαμαντος 4 ρε γαμωτο!!:frowning: :frowning: ουτε η οδος Αναξιμανδαρος που ελεγε η Δημητρα,οταν ηθελε να απατησει τον Σπυρο στο επεισοδιο Νεος ζητει Νεα…τωρα βλεπω το επεισοδιο Θα τον φαω τον Παρασκευα και αποθεωνω Μπιρλα ,Κορκο και Κωνσταντεν!!!το εχω και παιζει στο background!!η απολυτη σειρα της ελληνικης tv

Ρε παιδια…που πηγε ο φρουρος να ποσταρει???φρουρε γυρνα πισω!!αν δεν ερθει, δεν ποσταρει κανενας αλλος να γουσταρουμε??

Should I?

ABSOLUTELY!!!

Χμμ, μοιάζει με το Δουβλίνο

Εδιτ: Ωπ, σόρρυ λάθος, δεν πόσταρε ακόμα

:lol: :lol: :lol: :smiley:

:smiley:

Είναι εύκολο.

New Orleans in Louisiana?

Akyro…Ιαπωνια!!!

Nope.

Είναι σχετικά καινούργια η θαλάσσια κατασκευή…

βλεπω το υποθαλασσιο τουνελ και υπεθεσα οτι ειναι το Ιαπωνικο…:-k :-k

Πορτογαλία…

δανία
βαλτική …