Παιχνιδακι με φωτογραφιες περιοχων, τοπων, βουνων, μνημειων, ποταμων, Τουταγχαμων

περί imageshack

στις επιλογές παιδία να βάζετε hotlink for forums κ θα τα βγάζει ωραία


By leris

big ben πχ? :stuck_out_tongue:

:lol: :lol: :lol: Nαι, τέτοια φάση…

Παραδέχομαι όποιον το βρει!

Ρε δικέ μου, αυτή ήταν κακή φωτογραφία!

Αυστρία?

Leris στην φωτο δεν φαινεται τιποτα…ειναι πολυ πολυ μικρη…αμαν με αυτο το imageshack…το χτικιο εχουμε βγαλει με δαυτο!!!

παραείναι μικρό αυτό ρε! εμένα πάντως μου κάνει κατι σε πίνακα του Bob Ross… #-o

Θεός ο B. Ross… Πέθανε το 1993…

Leris,αν μπορεις βαλε αλλη φωτο ή μεγενθυνε την τελευταια που εβαλες γιατι δεν φαινεται σχεδον τιποτα…κριμα να κολλησει ετσι το τοπικ γιατι εχει ενδιαφερον!!


By leris

Kαλά ντε, κούλαρε! Μια χαρά και το μέγεθος…

Χμ μετα απο τρελη σκεψη…Αυστραλια.

Καλα που αλλαξες το ονομα της φωτογραφιας :lol:

Kαπου Μεσογειο πρεπει να ειναι αυτό…:-k Γαλλική ριβιέρα μήπως?

kαλα που εκανες rename την φωτογραφια!! αν δει κανεις τα properties της φωτο το βρισκει ευκολα…κανε οτι ειπε πριν ο Μανος…κανε την save στον υπολογιστη σου και μετα αλαξε το ονομα της…μετα κανε uplοad στο imageshakc.

Ρε παίδες, το να βάζουμε μία παραλία που μοιάζει με 1.000.000 παραλίες στον κόσμο δεν έχει νόημα. Βάλτε κάτι που να μπορεί να βρει ο λαός!!!

πάμε ξανά

Πάρτε μία από εμένα (η τελευταία για όποιον δε το κατάλαβε ήταν Αυστραλία)

Σκανδιναβια μαλλον?(διορθωνω).Το που…χμ…

Mαλλον Ελβετια πρεπει να ειναι
αν κρινω απο την αρχιτεκτονικη,τις λιμνες και το καμπαναριο στο βαθος…αλλα μπορει να ειναι και Αυστρια και νοτια Γερμανια…η ψηφος μου παει σε Ελβετια…κατα Λουκερνη μερια:p :stuck_out_tongue:

ΔΕΝ ήταν η Αυστραλία, την έκανα ρινέιμ για να σας μπερδέψω. Η Νικαράγουα ήταν άρα ξαναποστάρω εγώ…

MΠΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!:naughty: