Η πιο ωραία

Δεν είδα το Λουνατικ πουθενα και νομίζω οτι την εχετε αδικήσει…ποσταρω μετα δακρύων κάποιες πρόσφατες καθημερινές φωτογραφίες μου ,που πιστευω οτι θα αλλαξουν το ρουν αυτου του poll…Kρατηθείτε…

URL=http://imageshack.us]
φαινόμουν απο μικρή οτι θα γίνω τσαχπίνα…

[SPOILER]

Καποια στιγμή μεγάλωσα και εγινα σκεπτόμενη…Διακρίνετε φαντάζομαι τον προβληματισμό ανάμεσα στα 2 μεγάλα μου χμ …μάτια…[/SPOILER]

[SPOILER]

Εγώ στις καλοκαιρινές μου διακοπές με το πρόγρμμα τουρισμού του ΕΟΤ στα νησια του Πάσχα…[/SPOILER]

[SPOILER]

Κατεβαίνοντας ενα πρωι βιαστικά απο το κρεβάτι…[/SPOILER]
Ιδου και η πίσω οψη του νομίσματος…

A!Ξέρω tolkki…Οχι μάνες…:lol:

Αν δεν αλλάξατε και τώρα γνώμη είστε γκεουλες…:stuck_out_tongue: :lol:

Καταρχας εισαι η μονη που επιτρεπεται να λες για μανες!
Κατα δευτερον δε θελω να λεω στον ερωτα οτι ειναι η πιο ομορφη.Για να μην την ψωνιζει :stuck_out_tongue:

Ασε που αν ψηφιζα εσενα…

ΚΡΑ ΚΡΑ ΚΡΑ ΚΡΑ ΚΡΑ ΚΡΑ :smiley:

Θα μας πιαναν στο στομα τους οι κραχτες???:lol:
Ευχαριστώ για την εκτίμηση ερωτα…Εξαιρετικά αφιερωμενη λοιπόν σε σενα για τα λογια αγκαπης σουη τελευταία μου φωτο(η καλή,εεε?:roll: )
:lol:

Βασικα θα σου πω τη μαυρη αληθεια.

Ψηφισα Ιριδα γιατι ειναι αδερη του ιφριτοπαιδου και θα μου κραταγε μουτρα :stuck_out_tongue: Οσο για την φωτο θα προτιμησω κατι που ειναι πιο ψηλαΕκει στο στερνοΤην καρδια εννοω ε :stuck_out_tongue:

Δεν εχω δει καμια σας απο κοντα αλλα απο κατι φωτος στο αντοιστιχο θρεντ εχω μια ευαισθησια στην Αλοη.
Η ψηφος μου στην Αλοη λοιπον.Τελος!!!

Tι συγγνωμη ρε?Εχεις βαλει ολο το forum να πουμε και εγω στην απ’εξω!Εσυ πρεπει να με ποθεις κρυφα γι’αυτο και δεν με ειπες…:stuck_out_tongue: :lol:

Που ειναι ο υπολοιπος λαος μου?:-s

Οkay.Aποχωρω σιωπηλα.

Τι εννοείς να αποχωρήσεις? Μην κάνεις τέτοια και ενώ πάμε για τους 4,000 χρήστες! Ορίστε, σε έχει ψηφίσει ο Davidian…

Ακούς εκεί αποχωρώ…[-X [-X

Eδω το εχω…να το πω να μη το πω…θα γινω κακουλινος.Δε το λεω:!:

Οkay, θα το υποστω.:frowning:

:stuck_out_tongue:

Με θαυμαστικό κιολας ε…:stuck_out_tongue:

Η πιο ωραια ειναι η κοπελια στο αβαταρ του Τολκκι…τι?δεν ειναι στο φορουμ αυτη???:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Πες τα ρε κτηνιατρε!!!

Καλα δεν ειναι πολυ θηλυκη και ερωτικη με αυτο το βλεμμα? ταυτοχρονα κρυβει και εναν εσωτερικο δυναμισμο…μια ηρεμη δυναμη και μια πυγμη…και ηρεμια και αποφασιστικοτητα-σιγουρια…και θηλυκη και δυναμικη…ολα σε ενα…σαν ηφαιστειο παθους και ερωτισμου ετοιμο να εκραγει…κρυβωντας τα φλογερα παθη μεσα της…περιμενωντας την ευκαρια να σπειρει ερωτισμο και αισθησιασμο στους απανταχου αντρες…
Νομιζω οτι την γουσταρω…

…Ashen Cold, ύστερα απο αυτό το ποστ δε μπορώ παρά να αφιερώσω το τραγούδι των Who “Pictures of Lilly”, μετονομασμένο σε “Pictures of Tolkki”. Ξέρεις φαντάζομαι ποιό είναι το θέμα του… :lol:

Nαι ναι…καποιος που ηθελε να συναντησει την γυναικα μιας αφισας,η οποια ειχε πεθανει χρονια πριν…τι τραγικο…(θελω πισω το παιδι μου!!!:stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol: )

:dunno: Τι εννοεί ο ποιητής?

Απλα περιγραφω το λαγνο βλεμμα της Κιρα Ναιτλει στο αβαταρ του Τολκκι και τι σκεψεις μου δημιουργει

Keira Knightley + Halle Berry = Yeah!

το ξερω και δεν φτανει που με εβαλε και προτελευταια -.-

Ε τώρα η απαντηση μου θα θεωρηθει διπλωματική… αλλά από τις κοπέλες που έχω γνωρίσει, θεωρώ και Rangel και Alοe και Sofi πολύ ωραίες!

Α και θενξ. :oops: