Ο πιο ωραιος

ο πιο ωραιος του φορουμ?

ο Βασιλης 8)

Ο πιο ωραίος του φόρουμ?

Ο Ανδροκλής.

Ο αδωνις Λεντ.Εχει αυτο το κατι που θελουν οι γυναικες.Το λενε ολες.

Πες ονοματα!

Θα φανερωθουν μονες τους λογικα,υπομονη.

Λοιπόν από όσους γνωρίζω έτσι?
Στα δικά μου μάτια πιο όμορφος είναι Σάκης ίδιος ο έρικ στα νιάτα του :stuck_out_tongue: αλλά επειδή όπως έχω ξαναπεί ο Σάκης είναι εκτός ανταγωνισμού από τους υπόλοιπους μου αρέσουν για εντελώς διαφορετικούς λόγους ο Cozys και ο montechristo με την πλάστιγγα να γέρνει ύπέρ του Λουκιανού ο τίτλος όμως του Mr rocking ανήκει στον Μaiden1979

εγώ αγαπώ-στηρίζω κρισπ.

Τα αισθηματα ειναι αμοιβαια μαναρι μου.
Θα ελεγα και rudolf αλλα τωρα που εγινε mod ειναι ξενερωτος…

εγώ όμως που ήμουν πάντα μοδ γαμάω…

ο κρισπ είναι όμορφος λέμε. κ το λένε όλες

πιστευω πως ειμαι ο πιο θεος

το τοπικ πάει straight για dvd σε λίγες εμφανίσεις απότι προβλέπω, άρα όσοι είναι να πείτε ότι είστε οι ίδιοι πιο όμορφοι (όταν όλοι ξέρουμε ότι είναι ο κρισπ) κάντε το

Μπορειτε να σπαμμαρετε οσο θελετε ωσπου να ποσταρει ο Κωστης013 και οι φιλοι του. Τοτε το θεμα θα κλειδωθει.

ο καθένας έχει δικαίωμα να πιστεύει ότι θέλει σε αυτό τον κόσμο:p Μην στο χαλάσουμε λοιπόν :stuck_out_tongue:

Χωρίς πλάκα εγώ δεν πιστεύω ότι είμαι ωραίος ούτε έχω ψευδαισθήσεις περί αυτού…αλλά…οι κοπελίες έχουν άλλη άποψη οπότε δεν λέει να τους πληγώσω τα αισθήματα:lol:

ποσταρα αλλα ο αλλος ο δατσ γουαι αρχιζε να βριζει(δειτε σελ 2)

μίλησε σοφά νομίζω

δεν είμαι αρκετά ωραίος ώστε να θεωρηθώ όμορφος,αλλά αρκετά όμορφος ώστε να θεωρηθώ ωραίος.

:oops: :oops:

Εγώ ψηφίζω Cozy. Έχει τα πχιο ωραία μάγουλα που έχω δει :oops:

εσύ μια χαρά παιδί είσαι το μόνο κακό που χεις είναι ότι ακούς σκορπιούς κατά τ΄άλλα μαμάς και δέρνεις:p :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ρε,τι αδερφός είσαι εσύ???Δεν με έβαλες στο πολλ???Φτού σου!!!:stuck_out_tongue:

πλακα εκανα ρε ιμοχντερ