Ο πιο ωραιος

Ρε οι γυναικες πιο πολυ ποσταρουν στην “πιο ωραια” παρα εδω. :slight_smile:

Κι αμα ποσταρουν, κανουν και καλα “διπλωματικες” απαντησεις σαν το Αλοε. Πφ.

Ο Why Thats for sure:!: :lock:

Λοιπόν, οι πχιο ωραίοι είναι οι Ανχόλις, Θεριός, Ίφριτ, Μόντε, Χόκαμ (αλφαβητικά τα έγραψα).

Ποστάρετε ημίγυμνες / τολμηρές φώτο οι υπόλοιποι να δούμε αν αξίζετε ψήφους, άντε! :slight_smile:

Ρε και το Ίφριτ ρε. Νταξ τον σορτσάκια δεν τον ποστάρω, είναι απόλυτα αυτονόητο.-

Αφού το τολμηρό δέχτσα έκανε την αρχή, να πω κι εγώ Ανχόλη-Μόντε-Θέριο μάλλον στην κορυφή. Από κει και πέρα το φόρουμ διαθέτει κι άλλα παλικάρια όπως Κόζυ, Σάντοουκαστερ και άααλλα…
Νομίζω σας αδικώ! :? :-s Είναι λίγο σκληρός ο ανταγωνισμός. :stuck_out_tongue:

εδιτ1: δέχτσα το M είναι πριν το Θ; :stuck_out_tongue:

εδιτ2: Βασικά δεν είναι με τη σειρά. Ο καθένας με τη χάρη του ε χαχαχ :stuck_out_tongue:

Σάι.

Ναι μωρέ, λάθος :stuck_out_tongue: Τεσπα, διορθώνεται επειδή έγινε αθέλητα:roll: :lol:

o panagiotis. :roll:

δε τη θελω την ελεημοσυνη σου γαμω παρτο χαμπαρι
ουτε το εδιτ σου θελω ουτε τπτ

Βάζε κανένα σημείο στίξης ρε πεντάχρονο να πούμε και σταμάτα να κάνεις σαν γκόμενα είπαμε δεν είναι ελεημοσύνη ουφ πχια μπαν

Κοριτσια, οι mods ειναι εκτος συναγωνισμου γιατι εχουν την εξουσια που τραβαει τις γυναικες.
Οποτε kourou, monte, karvou, Cozy παπαλα.

O rudolf παιζει κανονικα, γιατι το κιτρινακι δεν κανει τον mod…

εμένα και τον kourou όμως δε μας έχει πει καμία. Άρα έτσι κι αλλιώς οι θεότητες είναι εκτός συναγωνισμού :stuck_out_tongue:

Και τι τον κάνει? ΑΕΚτζή ή κινέζο?

Εσενα θεοτητα να σε δω σε 2 ωρες τι θα καμεις… :slight_smile:

μαγείες!!! Μέχρι και εγώ θα τα χάνω με τα μαγικά μου! :lol:

(στα εισιτήρια θα σε περιμένω :wink:)

Καλά ρε, ξέχασα το Μάνο ρε!! Και έλεγα “κάτι ξεχνάω, κάτι ξεχνάω…” :lol:

Άντε, άντε…και Dj ChrisP! :lol: Χαμός.

Dive και εσυ!:stuck_out_tongue:

επ! όχι μάνες!!

τι εννοείς?:stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol:

με σειρά προτίμησης

Kourou
monte
cozy
karvou
rudolf

Κατι ειπες για θεοτητες… ε, εισαι divos.:stuck_out_tongue: (Δηλαδη ψωναρα και εσυ!:lol: )

Εγω αλλο δεν καταλαβα, το “οχι μανες” σε μενα πηγαινε?:-s
Και τι σημαινει το “οχι μανες”? Ειμαι μανα και δεν το ηξερα?:-k

εχομεν εχομεν.

ε ειπα μονο τον φρηδομ γιατι ευτος μου ρθε στο μυαλο βασικα απο αυτους που εχω δει:p
και ο ρουντι και ο σαντοουκαστερ και ο θεριος :stuck_out_tongue: :smiley: και φυσικα ολους σας ριχνει ο pumpkin =)

μοντε ποσταρε πικ καπου γιατι βλεπω εισαι στις προτιμησεις αρκετων απο δω μεσα 8)