Κοψιδια:με τιγκα κρεμμυδι ή χωρις

Αυτά:!:

Εγω εχω κοπελα που της αρεσει και το κρεμμυδι και το τζατζικι.Τυχερος ειμαι μου φαινεται.

Ναι! .&-

Το ακόμα πιο γαμάτο είναι να κάνετε και διαγωνισμό ρεψίματος:D

Και κρεμμύδια και σκόρδα κλπ στο φουλ, αλλιώς είναι ξενέρα.
Κι από τζατζίκια μ’αρέσει το τούρμπο τζατζίκι. 8)
Απλά μετά σου δίνουν τσίχλες οι διπλανοί. :stuck_out_tongue:
Αλλά και πάλι εγώ δε βρίσκω πως βρομάει. Καλύτερο είναι να μυρίζει το ποτό ή το τσιγάρο ξερωγω;

Σε πολλες αρεσουν τα κρεμμυδια και τα τζατζικια αλλα δυστυχως το γυναικειο φυλο πρεπει μονιμως να ειναι σε επιφυλακη για να μην ρευτει, να μην εχει μαλακιτσα στα δοντια, να μην μυριζει η αναπνοη της απο την τζατζικιλα κτλ γιατι εμεις οφειλουμε να ειμαστε παντα λεπτεπιλεπτες, ενω εσεις και να κλασετε μπροστα μας που λεει ο λογος δεν θα σας πτοησει καθολου…:roll:

Πφ ήμαρτον με τ αυτονόητα. Και τζατζίκια στα σουβλάκια, και τίγκα κρεμμύδια τα κοψίδια και πιπεριά στι σπίτσες και πιπέρι στην ομελέτα.
ΟΥΜ!

Αυτονόητα? Για σε παρακαλώ. Θίγεις ένα σοβαρό θέμα το οποίο χρειάζεται ανάλυση. Καταρχήν απο που και ως που βαπτίζεις τη δική σου υποκειμενικότητα ως αντικειμενικότητα. Επειδή δηλαδή έχεις κάποιο ορισμένο γούστο (το οποίο ασφαλώς και οφείλει να γίνεται σεβαστό), πρέπει οι άλλοι να το συμμερίζονται απαραιτήτως? Δεν έχεις καταλάβει πως αν εσένα σου αρέσει κάτι, δεν είναι υποχρεωτικό να αρέσει το ίδιο και στους άλλους, και αντιστρόφως? Οι προτιμήσεις φίλε μου (επέτρεψε μου να σε αποκαλώ έτσι), είναι πάντα κάτι που σχετίζεται με μας τους ίδιους, με τα γούστα μας, τις ορέξεις μας, το παρελθόν που κουβαλάμε, τις εμπειρίες μας. Άλλο όμως αυτό και άλλο το να νομίζουμε πως ό,τι αρέσει σε μας πρέπει να γίνεται καθολικά αποδεκτό. Γιατί σε τελική ανάλυση, αυτό είναι και το νόημα της δημοκρατίας, σωστά? Το να υπάρχουν και διαφορετικές γνώμες. Τώρα βέβαια, αν κάτι μας αρέσει μόνο και μόνο γιατί είναι εμπορικό και γιατί πρωθείται απο τους πάντες (όπως το συγκεκριμένο φαγητό), αυτό είναι σοβαρό θέμα και οφείλει να εγείρει προβληματισμό. Εγώ λέω να μην γινόμαστε άβουλα ετεροκατευθυνόμενα-πληρωμένα ίσως- όντα και να έχουμε το σθένος να λέμε την αλήθεια! Και κυρίως, να μην παραγκωνίζουμε κάτι εναλλακτικό και ίσως καλύτερο, στο όνομα μιας δήθεν αντικειμενικότητας. Ελπίζω να μη σε κούρασα, αλλά όπως φαντάζεσαι, το θέμα ήταν σοβαρό.

1)επηρεάστηκα απο όσα γράφτηκαν αυτές τις μέρες στη μουσική! :lol: 2) ε, μη μου πείτε πως χαλάω το τόπικ! :stuck_out_tongue:

Χοχοχο

Το IQ όσων τρων σουβλάκι που δεν είναι μαπόλα είναι σίγουρα κάτω του 85. Το ίδιο και για το βρώμικο και για τις πίτσες και οτιδήποτε άλλο υπάρχει στην πανανθρώπινη αυτή γλώσσα που λέγεται φαϊ. Και αυτό που λέω είναι αντικειμενικά σωστό

Σε εχω προλαβει εδω και κατι χρονια πανω σε αυτο.Το Iq μου κοντευει να βαρεσει μπιελα!:lol: :lol: :lol:

Με τιγκα αν ειμαστε σινγκλ…ανευ οταν είμαστε ρεζερβε για σεβασμό στον συνανθρωπο…που δε φταιει κιολας…

Και η απόδειξη είναι πως όποιος λέει το αντίθετο είναι αντικειμενικά λάθος…

Μα τι ερωτήσεις είναι αυτές???Μονόδρομος είναι παιδιά και πάρτε το χαμπάρι…κρεμμύδια ΡΟΥΛ!!!

Το κρεμμυδι ειναι μια απο τις 2 ή 3 χειροτερες εφευρεσεις εβερ.

με αρεσει το κρομμυδι αλλα βρομαει το πουστικο…

Με κρομμύδι για να φτιάξουμε perfume 8)

Aν και κοπέλα δεν έχω τέτοια κολλήματα καθότι και γνήσιο αλάνι Μανιατάκι-Πειραιωτάκι.Θέλω και τα κρεμμύδια μου και τα τζατζίκια μου και το κοψιδάκι μου να το φάω με το χέρι,πίχτρα στη λαδορίγανι…ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ!!!:rockon:

ακουστε το παλικαρι, μιλαει σοφα.

σοφά τα λες … :wink: :wink: :wink:

Είστε αν-τρού και γκει :!: