Ποιο ήταν το 1ο σας ποστ?

Kαι ψηφισες Stratovarius?

Edit:Xα,το βρήκα…Ηταν για το ομωνυμο album των Pearl Jam πρόπερσυ…

Τι εξυπναδα. Πφ.

Edguy.

πρεπει να ηταν ο κυρ- φανης mustaine και ο καφες του.

Ειχα μπει στο φορουμ με μοναδικο σκοπο να εκφρασω την αποψη μου για την περισυνη 1η μερα του Rockwave που αρκετος κοσμος εκραζε τον Cornell. Τελικα ακομη εδω ειμαι:lol:

ΕΕΕ… Σεβασμος στον καφε μαστειν…

Να το πρωτο μου: Το ενα απο τα δυο καινουργια τραγουδια που εχουν παιχτει ειναι αρκετα καλο,με εισαγωγη μπασου που θυμιζει κατι απο For Whom The Bell Tolls(φυσικα δεν ξαναβγαινουν τετοια τραγουδια)αλλα τα φωνητικα…

Εμενα το πρωτο μου ποστ ηταν στο introduce your self. Μετα νομιζω ηταν κατι στην επικαιροτητα.

μαντεψτε…

Μαντεύω. Ήταν για συνομοσία των Ελ.

Ή των ΕλΠε…

Το δικό μου ήταν στο Introduce Yourself. Μηδέν στη πρωτοτυπία. :stuck_out_tongue:

απο οτι θυμαμαι ηταν για την περσινη συναυλια των saxon:-k

Introduce yourself…Πριν κάποιες ώρες :smiley:

με εχετε παρεξηγησει βρε!!

Ποποοοο τωρα που ειδα αυτο το thread και εψαξα ειδα ποιο ηταν το πρωτο μου , ενα για τους Muse ηταν και τους ε8αβα :stuck_out_tongue: αλλα πιο πριν ειχα ανοι3ει thread :–
Α, και δεν ειχε τοτε Introduce yourself και φλοριες :lol: :stuck_out_tongue:

Το πρώτο μου ποστ ήταν και το πρώτο thread (δεν ήξερα τι σημαίνει thread kai δεν κάθισα να το ψάξω (οκ ήμουν μικρή :-s ).Ήταν για τους Nickelback …μάλλον τότε που είχαν βγάλει καινούριο cd.

αυτο ηταν,ειναι καπως.

Δεν θυμάμαι ποιο ήταν το πρώτο μου ποστ και βαριέμαι να το ψάχνω τώρα. Αλλά με την ευκαιρία… παρατηρώ από καιρό ότι κάποιοι μέσα σε λίγους μήνες έχουν προλάβει να γράψουν 1000-2000 ποστς, κι εγώ που είμαι εδώ από το 2004, μόνο (που δεν είναι λίγα εν γένει) 455 (+μερικά σβησμένα :stuck_out_tongue: ). Κάποιοι περνάνε πολλές ώρες εδώ μου φαίνεται… :stuck_out_tongue:

α ναι εχω απαντησει

Όχι απαραίτητα

Γρήγορη σύνδεση + ταχύτατο typing = SPAM

Στο introduce yourself (τι πρωτότυπο!)