Ποιο ήταν το 1ο σας ποστ?

Σκέφτομαι να κάνω ιντροντιούς.

ουτε εγω ειχα κανει στο ιντροντιους γτ δεν το ειχα δει.το πρωτο ποστ μου ηταν αυτο

borei na eimai ligo mikros all mesa se ena diastima 9 minwn oi queen eginan to agapimeno mou sigrwtima ki exw mathei arketa gi aytous akougantas vinilia pou exei o pateras mou alla kai dika mou cd diavazontas afierwmata kai psaxnontas sto internet.kata ti gnwmi sas pio album aksizei pragmatika na agorasw

το πρωτο μ ποστ ηταν αυτο

Hey παιδες…καλως σας βρηκα…για Θεσσαλονικη ξερει κανεις τι ωρα αρχιζει η αποθεωση?

τ ειχα ποσταρει στ θρεντ για το live των Firehouse…

το πρώτο μου ποστ είναι αυτό;
ΛΟΙΠΟΝ ειμαι ο earplug απο περιστερι… (υ)γεια σ ολους σας… o blackmore na sas eylogei!! (σ.σ χρησιμοποιώ γρεκοαγγλική γραφη:p:?

To δικό αν θυμάμαι καλά ήταν σε ένα thread για τα 10 καλύτερο solo οπως τα είχε βγαλει κάποιο περιοδικό και συγκεριμένα πρέπει να λέγαμε για τον Blackmore…

Έπεσα απ’ τη καρέκλα ρε… :lol:

Δεν εχω την παραμικρη ιδεα.Δεν ξερω καν αν θα υπαρχει ακομα το θρεντ

Ουτε κι εγω θυμάμαι. Πάντως το 1ο μου thread πρεπει να ήταν το Iron Maiden vs. metallica

ιστορικη στιγμη.τοτε ηρθαμε πρωτη φορα σε επαφη με το Θειο

Τι ακούτε τώρα; #3 πριν απο λιγο !:D:D

νομιζω ξεκινουσε ετσι
φερτε in flames ρεεεεεεεεεεε
(αλλα δεν παιρνω κ ορκο):stuck_out_tongue:

μου φαινεται ανοιξα θρεαντ για τους coheed and cambria στο groups and artists

Μηνες τωρα θελω να ποσταρω αλλα δεν βρισκω ποιο ειναι:-s

Κανε ενα ψυχικο ρε βληδιν :smiley:

φιλαρακι εμενα ηταν για green day :stuck_out_tongue: το εν8ιμουμαι…

:yesmaster:

:smiley:

hahaha , κατατοπιστικοτατος ημουν ο πουστης

να’σαι καλα :smiley:

Παντως δεν εχω κανει introduction thread ε? χμμμ

πσ, Νοντι δεν περιμενα τιποτα λιγότερο :stuck_out_tongue:

το πρώτο μ ποστ ήταν για τα βινύλια π έχω , π θεωρώ πως είναι ολίγον τι δυσεύρετα . αλλά πήγε άπατο εντελώς , μόνο για μπλακ ενδιφέρονταν οι υπόλοιποι . κ μάλιστα αυτός ήταν ο κύριος λόγος π εγακατέλειψα για κάποιο καιρό το φόρουμ , επειδή κανέις δν έδωσε σημασία στο κλασικό χέβι π είχα ποστάρει .:lol::stuck_out_tongue:

Δεν θυμαμαι ακριβως τι ειχα γραψει, αλλα το πρωτο μου ποστ ηταν να βρισω τον NoMisteraki που ελεγε οτι το Crack the Skye ειναι μαλακια κ τα αλλα σχετικα! :stuck_out_tongue: Θυμαμαι τοτε ειχε κ μια εικονα με ενα κοτοπουλο που εβγενε απο ενα αυγο… :stuck_out_tongue:

Μετα καταλαβα τα γουστα του κ τον δικαιολογησα…:wink:

Νομίζω σχολίαζα αρνητικά το live των γενιά του χάους :evil: :lol: