Πού αναθεωρείτε?

ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ!!!

Μάλλον πριν τον ύπνο… :-s

διαβάζοντας το φόρουμ

Φυσικά το ιδανικότερο και αποτελεσματικότερο είναι μια μεγάλη βόλτα μόνος σου, είτε σε καποιο πάρκο, είτε στο κέντρο ανάμεσα στον κόσμο που πηγαινοέρχεται. Αλλά μεγάλη βόλτα, τουλάχιστον μιαμισάωρο.
Βέβαια αυτό το κάνω παρα πολύ σπάνια και σε συγκεκριμένες περιπτώσεις. Παρόλα αυτά και το χειρότερο πρόβλημα να έχεις, σου φτιάχνει η διάθεση και νοιώθεις πολύ όμορφα :slight_smile:

Ρε άντε ξεθάψτε κάτι να αλλάξει λίγο το οφτόπικ:p

Τελικά δεν υπάρχει καλύτερος τρόπος αναθεώρησης από μια βόλτα με ακουστικά.:smiley:
Ούτε σε λεωφορείο, ούτε σε αμάξι.
Ποδάρια.
Πλέον έτσι αναθεωρώ , και δεν μπορώ με τίποτα inside the four walls που λένε και οι Nevermore.

Όταν πάω κάπου μόνη μου ή στο δωμάτιο μου πριν πέσω για ύπνο.

Ο Σκουρτζος εχει δικιο. Μοναχικες βολτες με ακουστικα κανουν τη δουλεια.

Περα απο αυτο, στο ντους, με νερο να τρεχει. Oui

στο κρεββάτι μου, με τα ακουστικά στα αυτιά!:smiley:

Περπατώντας έξω ή ακούγοντας μουσική στο φουλ πετώντας ένα axe roll-on στον αέρα.:stuck_out_tongue:

στο δωματιο μου παντα…

σε αδεια παραλια τον χειμωνα, σε μερη με ωραια θεα η σε μερη με απολυτη ησυχια και σκοταδια (παρκακια). Γενικα μερη που δεν παταει ψυχη.

το κακο ομως ειναι οτι τωρα πια τα περισσοτερα απο αυτα τα μερη μου φερνουν παλιες αναμνησεις και με πιανουν νοσταλγιες οποτε…

στην τουαλετα…

και η τουλετα καλη ειναι:)

Συνηθως σε παραλιες που μου αρεσει να ξαπλωνω και να χαζευω τον ουρανο ή τη θεα στη θαλασσα.

Αλλιως σε βολτες που κανω καμια φορα μονος μου για να χαλαρωσω και να σκεφτω λιγο. Οι πρωτες πρωινες ωρες ειναι οι καλυτερεσ γι’αυτα.

Εγώ φέτος το καλοκαίρι ανακάλυψα ότι μπορώ άπειρες ώρες να κάθομαι και να κοιτάω τα κύματα χωρίς να βαριέμαι και να σκέφτομαι πολλά πράγματα.Πριν το ανακαλύψω αυτό και όταν είμαι μακριά από την θάλασσα μερικές βόλτες μόνος μου με τα ακουστκά στα αυτιά είναι ότι πρέπει

Στην θάλασσα παίδες… άλλη αίσθηση.

βασικα…το περισσοτεορ αναθεωρημα το χω ριξει πανω στο ποδηλατο μου.

Σε αυτο που ειχες βγαλει τη σελα οταν ησουν μικρος?

+666
αυτο! :slight_smile:

ακριβως και εγω…
λεωφορειο (κ ειδικα στην σταση περιμενοντας το), μετρο κ προαστιακο.