Η μαχη των τιτανων Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

Βασικά για Παρασκευή έχω ακούσει ότι υπάρχει στάση εργασίας των ΜΜΜ, αμα ξέρει κάποιος οτιδήποτε, να ενημερωσει…

ωραια σε 5 επι 5 εννοειται πειτε μερες και τετοια εγω οποτε θελετε εκτος απο πεμπτες τριτες

Θα φερετε και τον αμπαλο…??:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

γκόου τσου χελ ωρε! θα φας πολύ κλάδεμα εσύ :stuck_out_tongue:

count me in…

ειμαστε 9 2 ακομα δεν μας χαλανε

thats why
freedomofrock
ifrit
manos87
rasputin
demon_cleaner
rock
mackintosh

παιδια την πεπμτη εχει απεργια…ετσι ακουσα

οποτε μενει να βρουμε δυο ατομα…
λοιπον παρασκευη βολευει??? πειτε να κανονισουμε!

Μια χαρά είναι την παρασκευή. Ώρα και μέρος.

μερος: περισσος
ωρα : 7? 8?

7 είναι μια χαρα. Να δουμε τι θα πουν και οι αλλοι. Αν υπάρξει πρόβλημα και 8 μπορω.

λοιπον παρασευη 7 με 8 για να προλαβουν να βγουν οσοι εχουν κανονισει ,…μαλλον περρισο αλλα περιμενουμε μανο να μπει που ξερει καλυτερα

οκ

αρα περισσο στις 7 αυτη την παρασκευη 14/ 3

τωρσ πρεπει να ξαναδηλωσουμε συμμετοχη για να δουμε και ποιοι μπορουν σιγουρα να το κλεισουμε

οσοι μπορουν εχουν ποσταρει δεν ξαναμετραμε ααα θελουμε αλλα 2 παιδια αμα δεν βρουμε φερτε κανα φιλο σας

Παίδες, εγώ είμαι κατα 90 % σίγουρος, όμως κρατάω μια πισινή γιατί βλέπω ότι ο λαιμός μου είναι λίγο χάλια τώρα. Θα δω πως θα είμαι αύριο και θα ενημερώσω, όμως θα προσπαθήσω να έρθω. Μόνο αν ανεβάσω πυρετό θα ακυρώσω… :stuck_out_tongue:

καλα αμα ειναι να αρχισουμε τα γκομενιστικα το κανουμε την αλλη βδομαδασε ειπα γκομενιτσα το καταλαβεςαλλα ο λαιμος σου θα ναι κυριλε οπτε μανο87 μπορεις να κλεισεις το γηπεδο???για παρασκευη 7…αμα δεν μπορειτε παμε την αλλη βδομαδα…

Γι αυτό σου λέω 90%. Αμα είναι καμια ίωση και ανεβάσω πυρετό να έχετε πισινή ρε παιδί μου… :wink:

ναι ρε καλαμποριζουμε

Κι εγώ μέσα. Θα φορέσω σορτσάκι

και σπασουαρ??/εγω παντως θα ρθω με πορδοκοφτη,αληθεια

ναι, και παπαριέρα θα βάλω
προειδοποιώ από τώρα: δεν ξέρω μπάλα