Τα προσωπικά σας ρεκόρ!

  [I]

Οι κ.κ. Χριστάκης Πέτσας, Μιχαήλ Πέτσας και η κα. Ειρήνη Καλλή (οι «Προτείνοντες») ανακοινώνουν ότι η Δημόσια Πρόταση προς τους μετόχους της εταιρείας Ανδρέας Πέτσας & Υιοί Δημόσια Λτδ (η «Εταιρεία») για απόκτηση μέχρι και του 100% του εκδομένου μετοχικού κεφαλαίου της Εταιρείας, έληξε επιτυχώς την 4η Ιανουαρίου 2008.
[/I]

εχω τα περισσοτερα anti emo ποστ xaxaxaxa

εγω ειμαι παιδι ακομα αρα ας με συγχωρησουν οι ομορφες παρουσιες του φορουμ

8O Χυσους Κραϊστ!!! 8O

αυτο ειναι για τον κοστις πως λεμε χυνω στα αρχαια βαζω την απαντηση σε σποιλερ μην το δειςοβαινω

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

δεν το ηξερα:lol: :lol: :lol:

@vedder: Πως γίνεν αυτό? Πραγματικά το χω απορία! Μετά δεν πονάς (παντού)?

και γω ρωτω το ιδιο

ενας φιλος ειχε 11 και μου φαινονταν απιστευτο

μετα τα τρικεφαλα του θα ναι φουσκωμενα ρε βεντερ το μοριο σου αντεξε???δεν σαπισε

Όντως. Κάποια στιγμή στερεύει. (το υπόλοιπο είναι μπλιάχ και μπαίνει σε σπόιλερ)

Κάποια στιγμή και το αίμα στερεύει. Μετά τι βγάζει? Τα απομέσα του?

καλα μιλαμε ειστε ελεεινοι… αφηστε τον, τον μαλ τον βεντερ εννοω

χαχααχχαχαχα ωραια τα λες το μοριο για να ερθει σε στυση θελει να τροφοδοτηθει με αιμαι μετα απο καποια στιγμη ομως ο οργανισμος δεν στελνει ιδιες ποσοτητες αιματος αρα τι συμπερεασμα βγαζουμε???οτ το μοριο του βεντερ εχει μεγεθος τετοιο το οποιο γινεται να αιματωθει 25 φορες την ημεραπλακα κανω αρχοντα:wink:

Δεν εχω και πολλα

15 ωρες σερι World of Warcraft
18 σουβλακια χοιρινα
4.30 ωρες παιζοντας live
Εχασα 15 κιλα σε 25 μερες
Καμια 20αρια σφηνακια τεκιλα

Αν θυμηθω τιποτα αλλο θα ποσταρω.

8O 8O 8O 8O πως το καταφερες το τελευταιο ρε ατιμε?μετα πρεπει να σου μαραθηκε το κακομοιρο.

Πήρε τη τρόμπα και το ξαναφούσκωσε.

Just kitting:p

Του αδειασαν τα @@ :smiley:

εχω δει 2 σεζον απο τα φιλακαρια σε μια μερα (4η και 5η) . και 3 σεζον του 24 σε 4 μερες .

εχω παιζει lineage 17 ωρες χωρις κατουρημα . (βεβαια ενα νερντακι γνωστος μου με γαμαει στεγμα γιατι επαιζε 3 μερες συνεχομενα )

και σημερα κατερριψα το ρεκορ φαγητου με 3 μακαροναδες συνεχομενες (ειχα να φαω απο χθες το μεσιμερι . ε και πειναγα λιγο:D )

Οταν λεμε τραβαω μαλακια εννοουμε να κανεις και πλιτς στο τελος.
Οχι 25 φορες πανω κατω = 25 μαλακιες.

Aυτο με τις μαλακιες μου θυμιζει τις επικες κοντρες του στυλ
-ποσα παγωτα εχεις φαει?
-ναι αλλα ποσα μπανια εχεις κανει?
-σε εχω!