Τα προσωπικά σας ρεκόρ!

Σιγα ρε…

Εγω πολλες φορες εχω μασησει την ιδια τσιχλα 12-14 ωρες. :smiley:

Δεν εφαγες τιποτα 14 ωρες; Εγω λεω για νονστοπ.

Mασαγα τσικλα την ωρα που ετρωγα και πατατακια :expressionless:

πσεύτρα :!:

απ τις 3 τα ξημερώματα μέχρι τις 9 το βράδυ υπήρξε και μέρα.

To χω κανει.Επισης εχω κοιμηθει κι εχω ξυπνησει με τη τσικλα στο στομα…

Αυτό το’χω πάθει κι εγώ. Κι όταν ξύπνησα η τσίχλα είχε κολλήσει στα μαλλιά μου… :?


Listening to: Howard Shore - Gollum
via FoxyTunes

εγώ είχα κάνει κάτι καλύτερο όταν ήμουν μικρός. ξύπνησα και μάσαγα τσίχλα. ε κ αναρωτήθηκα σε μια φάση που βρέθηκε η τσίχλα στο στόμα μου, αφού το βράδυ που έπεσα για ύπνο δεν ήταν εκεί. τελικά ήταν δόντι :lol:. το δόντι που βγήκε πιο εύκολα μαζί με ένα άλλο που ξεκόλλησε όταν μου πέταξε ένα παιδί στην τάξη πλαστελίνη ενώ χαμογελούσα #-o

Εντάξει, εμένα έχει φύγει δόντι μασώντας τσίχλα. Κουνιόταν και το πήρε σβάρνα… Το καλό ήταν ότι δεν κατάλαβα τίποτα :stuck_out_tongue:


Listening to: Howard Shore - Balin’s Tomb
via FoxyTunes

Nonstop. 8)

χαχ, εμενα το πρωτο δοντι που μου 'φυγε, εφυγε καθως ετρωγα ενα αγγουρι (μην παει το πονηρο μυαλο ολων σας σε διαφορα, τσιμπολογουσα απο τη σαλατα…:p) Πρεπει να ημουν πρωτη δημοτικου και απο την τρομαρα μου ανεβοκατεβηκα πολυ γρηγορα και ουρλιαζοντας δυνατα τις σκαλες στο σπιτι μου γυρω στις 30 φορες. Η μαμα που με κοιτουσε να πηγαινω πανω κατω στη σκαλα σα βλαμμενο νομιζε πως τρελαθηκα… :lol::lol:

σα να χεις δικιο εσυ. Τελοσπαντων εννοω σερι, συνεχομενα βρε αδερφε! 8)

αχ λοστ αγαπη μου, τι θυσιες εχω κανει για σενα!!

Και αυτό και μάσημα με πατατάκια κλπ!

Εμενα και οι 4 φρονιμιτες μου βγηκαν στραβα. :expressionless: Τους 3 τους εχω ηδη βγαλει και επεται και ο τεταρτος. :expressionless:

εγω παραλιγο να κοιμομουν με φακους επαφης:?

εγω εχω κοιμηθει με τους φακους επαφης αλλα ευτυχως ηταν μεσημερι…

το χω κανει και αυτο.Μετα απο μεθυσι που το μονο που δε σκεφτομουν ειναι να βγαλω τους φακους.Νομιζω εκεινη τη φορα ειχα κοιμηθει και με το ενα παπουτσι και το αλλο το βρηκα το πρωι πανω στη καρεκλα του γραφειου(…?)Κατι τετοιο…

χαχα:lol:
περα απ την πλακα ειναι επικυνδυνο αυτο:wink:
ντροπη μας:p

Εγω δεν φοραω ουτε φακους ουτε γυαλια :har:

Μαρια για λεγε τωρα…Ποσο ειναι το περισσοτερο που δεν εχεις μιλησει για RHCP ?

σημερα:p
μια μερα δηλαδη:)
αν λες για το φορουμ γιατι κατα τ αλλα ολο κ κατι θα χω πει στους δικους μου#-o
ααχ ειμαι αδιορθωτη:p

Ωχ!Τι το θυμισες ρε?:pΑπ την ωρα που μπηκε σημερα δεν εχει πει τπτ νομιζω!:-k

αντε φαε κανα σουβλακι εσυ να παχυνεις:p
λιγα για τους peppers μουυυυ:p