Χρόνια πολλά, Μαρια μου

Χρόνια πολλά κι από μένα Μαρία είσαι πάντα γερή και δυνατή να ζεις να αγαπάς και να μαθαίνεις

χρόνια πολλά κ από εμένα. αλλά επειδή δεν είμαι πολύ καλός σε αυτά, σου βρήκα και καρτούλα:

:slight_smile:

χρονια πολλα

Χρόνια πολλά και καλά και απο μένα Μαρία, δημιουργικά, με πολλή μουσική και ακόμα περισσότερες όμορφες στιγμές. Ό,τι καλύτερο να έχεις! Goth On 8)

Χρονια σου πολλα και απο εμενα:wink:

ωπ! Γενέθλια η δεσποινίς Βουτυριάδου?

Ετεροχρονισμένα για σας, on time για μένα όμως, εύχομαι Χρόνια Πολλά και καλά, γεμάτα εκπληρωμένους στόχους και φιλοδοξίες περιτριγυρισμένη από τα άτομα που αγαπάς και που σε κάνουν ευτυχισμένη!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

[FONT=“Comic Sans MS”]με μια μικρή καθυστέρηση…:oops:

Χρόνια πολλά και καλά Μαρία!! Να τα εκατοστήσεις! Με υγεία πάντα και ότι επιθυμείς! :smiley: [/FONT]

…Ευχαριστιών συνέχεια (μιας κ η γιορτή κρατά 40 μέρες:p )

Λουκι το δώρο του Παναγιώτη είναι καλύτερο από το δικό σου (sorry κιόλας ε:p )

Κ πάλι σας ευχαριστώ για τις ευχές κ την υποστήριξη σας, εντός κ εκτός site. Επιτρέψατε μου να ευχηθώ κ γω με την σειρά μου να είστε όλοι καλά, με επιτυχίες όπου εσείς θέλετε κ ακόμη κ μετά από 50-60 χρόνια να συνεχίζουμε να γουστάρουμε την μεγάλη μας αγάπη: την ΜΟΥΣΙΚΗ!!
Rock on guyz…:wink:

Xρονια πολλα και καλα Μαρια!:smiley:

Χρόνια σου πολλάααα!!Να είσαι πάντα καλά και ευτυχισμένη και να γράφεις τόσο ωραία άρθρα για τη μουσική!:smiley: