Το πιο υπερτεχνικό κομμάτι που έχετε ακούσει

:bow2: :bow2: :papas: :papas: :bounce: :bounce:
και εδω το thread κλειδωνει… οταν το ειχα πρωτοακουσει, μικρος, πανω στην αναπτυξη σε μια πολυ ευαισθητη ηλικια για την αναπτυξη του ανθρωπινου εγκεφαλου, αφενος το πεταξα απο το στερεοφωνικο επιτοπου αφετερου πρεπει να εκαψα το δεξι ημισφαιριο του εγκεφαλου μου…

Καλά απορώ πως κανείς δεν έβαλε αυτόν εδώ.

http://www.youtube.com/watch?v=eA1KqVUNWf4&feature=related

Εμένα το κομμάτι μου αρέσει, αλλά ο τύπος είναι τρελός. Ειδικά σε κάποια φάση που φέρνει πάνω κάτω το χέρι του σαν ρομπότ είναι όλα τα λεφτά.

Παιδιά δεν είναι αρκετά τεχνικά τα δισκάκια που προτείνετε. Μέχρι και άτεχνα θα μπορούσα να τα πω πλέον με αυτά που έχω ακούσει. Αν μπορείτε να ακούσετε ακραία μουσική (γιατί είναι η μόνη που δεν έχει περιορισμούς) τσεκάρετε τα εξής:

Malignancy - Inhuman Grotesqueries

Gorguts - Obscura

Braindrill - Apocalyptic Feasting

Spawn of Possession - Noctambulant

Τα συγκεκριμένα cd είναι τόσο τεχνικά που υπάρχει φόβος αν ακουστούν από κάποιο μη έμπειρο μουσικολύτη να υποτεθεί ότι παίζουν στην τύχη ό,τι νά’ ναι. Δεν ισχύει μέχρι και το πιατίνι χτυπάει εκεί που πρέπει για να δέσει με το riff. Επίσης oι χρονισμοί είναι πολύπλοκοι και δυσαρμονικοί ειδικά στα δύο πρώτα. Τα δύο τελευταία έχουν χειρότερα τύμπανα (από τα δύο πάνω) αλλά απαράμιλλα riffs.

Loudmouth-Ramones:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: