«Αυτοσαρκασμός» και φανμποηλίκι

Aυτος δεν πεθανε;#-o

Τι σου μελλε καημενε μου να ακουσεις μετα θανατον;:smiley: :smiley: :smiley:

Μάλλον δεν αναφέρεται στον Cliff Burton, αλλά στον Eric Burdon των Animals. Έχει κάνει όμως μία μικρή ανορθογραφία, γιατί είναι Burdon και όχι Burton. :smiley: :smiley: :wink:

Ε, βασικά στον Burton C. Bell αναφέρομαι, τραγουδιστή των Fear Factory:p

:lol: :lol: :lol: E τότε κάναμε και οι δύο λάθος! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Υποθετω. Και αν η γιαγια μου ειχε ροδακια θα ηταν πατινι, τι να πεις; :Ρ
Αλλα οκ και παλι απο οτι εχω ακουσει λεω.

Rhapsody γιατί παίζετε μουσική? Κανονικά τους κομπάρσους σε επικές ταινίες έπρεπε να κάνετε…
Νevermore αυτός ο ακατάσχετος χαώδης θόρυβος που παράγετε λέγεται μουσική?
Tom Angelripper κοίτα να μάθεις να κάνεις σωστή αγγλική προφορά…

(επειδη ειδα οτι ανοιχτηκε τοπικ για Angra…)

παρτε πισω τον Matos γιατι μοναχος του δεν τα βγαζει περααααααααααααααα:roll:

Θα προσκυνουσα τους maiden αν αντι για λαιβ και μπεστ οφ,βγαζανε ενα ολοκαινουριο αλμπουμ καθε φορα

Το χαφ του ΠΑΟ λές ?

συγγνωμη βγαζουν στουντιο αλμπουμ ανα μεσο ορο 2.5 χρονα
δηλαδη θα θελες να βγαζανε αλμπουμ πχ ανα 1.5 χρονο και λιγοτερο??
το παραγωντα εμπνευση δεν τον υπολογιζεις?

Σιγκναλ δεν εχεις τον θεο σου! :lol:
Δες λιγο τον σκοπο υπαρξης του θρεντ…

Λοιπόν, λοιπόν:

  • Ε οκ Μάθιου, είσαι καλός, χρυσός, σ’ αγαπώ, αλλά το ρεφρεν στο Bliss δεν την παλεύει μία. Δε συμφωνώ με χρήστη που είπε ότι είναι ομωφυλλοφιλο (το γράφω καλά; :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: ) αλλά δε μου αρέσει καθόλου, τέτοια κομματάρα τη ρίχνει.
  • Μέιναρντ, ε ξεκαβάλα λίγο, δεν είστε και ό,τι πιο ιντελέκτσουαλ πια, είπαμε. Κι άλλοι άνθρωποι έχουν μυαλό και γενικά όταν γίνεσαι μαλάκας ε, δεν ανεβαίνεις στα μάτια του κόσμου ως πνευματώδης ή έξυπνος. Κατά τα άλλα άκουσα ξανά σήμερα το Eulogy και έπαθα λίγο mindfuck, ok.
  • Warrelάκο, καινούριο Nevermore δίσκο θέλουμε :slight_smile: ¶ντε, από το 2005 περιμένουμε. Μπρος τα παιδιά, στο στούντιο, να γράψουν τραγουδάκια.
  • System, για το μπούτσο η φάση με το… “hiatus”, έλεος δηλαδή. Όταν βαρεθείτε τα projects και δείτε ότι δεν έχουν τόσο ψωμί όσο οι σύστεμ, θα κάνετε το comeback. Ουστ. Malakian, ΜΗΝ ξανατραγουδήσεις. Ειλικρινά. Και μη γράψετε άλλο κομμάτι σαν το Lonely Day… :frowning:

Ε σε πρώτη φάση αυτά :stuck_out_tongue:

Γαμάει το θεματάκι :stuck_out_tongue:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Iron Maiden - No Prayer έως Virtual Xi Tour setlist

1.Be Quick or Be Dead
2.The Number of the Beast
3.Wrathchild
4.From Here to Eternity
5.Two Minutes To Midnight
6.Wasting Love
7.Tailgunner
8.Lord Of Flies
9.Afraid to Shoot Strangers
10.Fear of the Dark
11.Bring Your Daughter… To the Slaughter
12.Sign Of The Cross
13.Futureal
14.Run To The Hills

encore

15.Iron Maiden
16.Hallowed Be Thy Name

-Jon Oliva αγόρι μου αφού κάθε χρόνο λες τα κάλαντα γιατί δε έρχεσαι και από το σπίτι μου να σου δώσω κάνα κουραμπιέ, τώρα που το καλοσκέφτομαι όμως μην έρθεις γιατί δεν χωράς ασε που δεν μπορούμε να σε κεράσουμε τίποτα γιατί ποιο ζαχαροπλαστείο φτιάχνει τέτοιες ποσότητες?
-Αφού δεν τα βρήκαν τότε οι Psychotic Waltz, ας φροντίσουν τώρα να κάνουν μια πιο δίκαιη μοιρασιά στα χάπια και το LSD και ας επανασυνδεθούν.
-Dane, τι έγινε βάφουμε το μαλί? τι έχει στη συνέχεια, επίσκεψη στο Nip/Tuck για γενική ανακατασκευή? Βγάλτε καμιά δισκάρα και αφήστε τα αυτά?
-Steve Harris όσο και να προσπαθείς το ρεκόρ για Live Albums των Deep Purple δεν το σπάτε οπότε μην προσπαθείτε και περιοριστείτε στα Studio.
-James, Lars αν χρησιμοποιείτε σαν κύριο επιχείρημα για την ποιότητα του δίσκου σας το γεγονός ότι η παραγωγή είναι του Rubin τότε μπορείτε να καλέσετε και το Φοίβο για να μπει στα credits.

Oι hurt εχουν βαλει σκοπο της ζωης τους να μας δωσουν μια καταθλιπτικη ζωη και να σκεφτομαστε μονο τα προβληματα.Πρεπει οταν εγραφαν τους στοιχους να ηταν σε νοσοκομεια.

Oι hurt εχουν βαλει σκοπο της ζωης τους να μας δωσουν μια καταθλιπτικη ζωη και να σκεφτομαστε μονο τα προβληματα.Πρεπει οταν εγραφαν τους στοιχους να ηταν σε νοσοκομεια.

γινεται το ενα να διαγραφει?πατησα 2 φορες quick reply

*Οι Soulfly και οι Cavalera Conspiracy , πέρα του line-up, έχουν την διαφορά ότι οι 1οι έχουν στίχους για οργή , μίσος , πόνο και ενώ οι 2οι για πολλή οργή , πολύ μίσος , πολύ πόνο.

*
Στίχοι Slayer για το επόμενο album…

“I hate religion
I despise religion
God is dead”

*Στιγμή από το studio των Iron Maiden , πρόβες πριν αρχίσει η νυν περιοδεία και το setlist δεν έχει αποφασιστεί πέραν φυσικά των Run to The Hills, Iron Maiden ,Trooper, Hallowed Be Thy Name , Number Of The Beast , Fear Of The Dark…

J.Gers “Θέλω να παίξουμε το Only The Good Die Young”

S.Harris “χαχααχαχα , που το θυμήθηκες??”

B.Dickinson “δεν θυμάμαι τους στίχους…”

N.Mc Brain “κανένα πρόβλημα…”

Α.Smith “Janick , και γω θα θελα αλλά βαριέμαι να κάθομαι να εξασκούμαστε και οι 3 πάνω σε ένα κομμάτι που δεν θυμάμαι καν να έχουμε παίξει μόνο εγώ και ο Dave κιόλας…Θα προτιμούσα ένα Moonchild…Που το παίζαμε και πιο παλιά…”

D.Murray “Συμφωνώ με Adrian…Παιδιά δεν το χουμε παίξει ποτέ αυτό live όπως και άλλα πολλά…Γιατί να μην παίξουμε κομμάτια από το Live After Death μόνο? Εννοώ από Powerslave…”

St.Harris “Συμφωνώ παιδιά. Από Seventh Son ,αν και είναι το αγαπημένο μου album , θα παίξουμε τα Moonchild , CanI Play With Madness? , Claivoryant…”

J.Jers “Μα παίζατε και το 7th Son τότε…”

St.Harris “Ναι αλλά παίζουμε και το Rime…2 Μεγάλα? Ο Βruce πρέπει να μην κουράζεται…”

N.Mc Brain “Ότι θέλετε παιδιά , κανένα πρόβλημα…”

St.Harris “Ναι ναι τελείωσε…Αυτό θα κάνουμε και με τα άλλα album…Ας πάρουμε τα Wasted Years , Heaven Can Wait που τα παίζαμε και επί Janick και είμαστε ΟΚ…Αφήνουμε το Stranger έξω…”

Br.Dickinson “Τα συνήθη 6 λοιπόν, Aces High , 2 Minutes , Powerslave, Rime , Heaven , Wasted , Moonchild , Can I Play , Claivoryant…”

Αd.Smith “E ένα ακόμη…”

D.Murray “The Evil That Men Do…”

St.Harris “Όχι ρε!!! Δεν βαρέθηκες να το παίζεις???”

Br.Dickinson “Έχει καταντήσει αηδία και αυτό και το Wrathchild…Κάτι από την προηγούμενη περιοδεία…Γουστάρω Revelations ή Where Eagles Dare…”

N.Mc Brain “Ότι θέλετε…”

St.Harris “Revelations εγώ…”

Ad.Smith - D.Murray (ομόφωνα) “NAI!!!”

R.Smallwood “Μπράβο παιδιά…Let’s go to kick some asses now!!!”

Ο διάλογος θεικός!! Ήδη το φαντάζομαι σε ταινία μικρού μήκους!

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

:smiley:

Βασικά δεν το περίμενα τόσο μεγάλο.
Λέγοντας μλκς , μου ρχονταν και άλλα μετά…:smiley: