Ολυμπιακός #2

εδω κολαει η φραση “πεταχτηκε σαν την τσουτσου”. ισχυει και για μενα τωρα χαχα

δεν υπαρχει 50-50, τι παει να πει να το δουμε απο την μερια του? για ποιο λογο? για να δικαιοογησουμε μπιυκετιδια στα καλα καθουμενα? ειπαμε αν τον ενοχλει, ας του εκανε μηνυση. αυριο εθαυριο ο angel θα διαφωνησει με καποιον για κατι και ο αλλος να τον πλακωσει επειδη δεν του αρεσει η απαντηση του.
ελληναριο στα πολυ καλα του δηλαδη η ολη φαση. εαν εσας σας αρεσει να παιρνετε την κατασταση στα χερια σας χτυπωντας καποιον (και οχι με ενα φυσιλογιοκο τροπο), σας ευχομαι καλή τυχη, γιατι θα σας τυχει και σας και μαλλον δεν θα σας αρεσει. εχουμε τους αθλητες που μας αρμοζουν, τους πολιτικους που μας αρμοζουν, τους φιλαθλους που μας αρμοζουν, κτλ κτλ .Ελλαδισταν. οταν σας χτυπησουν το παιδι σας στο σχολειο, να παρετε την κατασταση στα χερια σας ρε, πηγαινετε να το πλακωσετε το αλλο παιδι. κοιταχτε το δεντρο και οχι το δασος.

1 Like

Καταλαβαίνω την οργή σου και το βλέπεις πολύ σωστά, αυτό που λέω είναι ας κρατήσουμε μια πισινή, ας ακούσουμε και την άλλη άποψη και μετά εδώ είμαστε να κράξουμε όλοι μαζί τον κάθε Μπόγρη.

Εγώ λοιπόν καταγγέλλω εδώ στο φόρουμ ότι με ξυλοφορτωσε ο @pantelis79

Ντροπη του 1,90+ άνθρωπος

Μην ακούσετε την μερια του. Δεν υπάρχει λόγος .

Όποιος καταγγείλει πρώτος κερδίζει.

Καλά σου έκανα, είπες υποτιμητικά λόγια για την αξία του Lars ως drummer. Και λίγο ήταν το μπερντάκι που έφαγες.

1 Like

Ωχ δλδ δεν έχεις ακούσει ακόμα αυτα που έχω πει για Χαμετ ;;; Αλλάζω χώρα

1 Like

BTW @Rebel, δεν έχεις άδικο στο ότι κανονικά πρέπει να ακούσουμε και την άλλη πλευρά, αλλά στη συγκεκριμένη περίπτωση μάλλον δε θα γίνουμε και πολύ σοφότεροι, παρά μόνο αν ο ξυλοδαρμός δεν έγινε και είναι αποκύημα της φαντασίας του δημοσιογράφου (που δεν το νομίζω). Καταδικάζουμε το ξύλο γιατί μάλλον όντως έπεσε κι από εκεί και πέρα, αναμένουμε.

2 Likes

ρε συ Φωτη μην εθελοτυφλεις. και χιλια δικια να ειχε, δεν τον τουλουμιαζεις, εαν γινοταν πιο στραβη και τον σκοτωνε δηλαδη να πουμε να κρατησουμε μια πισινη, να τον αθωσουμε το παιδι ειχε λιγα νευρα, του βρισανε την ελλη…

καλα γελαει ο κοσμος με τον “ξυλοδαρμο” και τη “δολοφονικη επιθεση”. Πηγε να τον δολοφονησει και μετα απο μιση ωρα εγραφε στο φεισμπουκ.

Επειδη μαλλον δεν τον ξερετε τον συγκεκριμενο, ξαναλεω οτι ο τυπος ειναι ενας ψεκασμενος μισογυνης ξερολας. Μεχρι οτι θα πληρωσει συμβολαιο θανατου ο Μπογρης για να τον καθαρισουν εγραψε, ημαρτον με την attention whore. Καθε μερα πρηζει μπαλες στο fb για τις βιζιτουδες που ψαχνουν χορηγο και οτι ολες ειναι πουτανες κλπ. Και μετα βεβαια βγαινει Κολωνακι μπας και του κατσει καμια απο αυτες και χαλαρωσει λιγο η παλαμη του.

Κι εγώ δεν μπορώ να φανταστώ ότι ξύπνησε μια μέρα στραβά και είπε τώρα θα δυσφημισω τον Μπόγρη

Προφανώς κάτι έχει γίνει που επιβαρύνει τον αθλητή

Την άποψη μου την έχω γράψει ήδη . Αποκλεισμός από τα γήπεδα για μεγάλο χρονικό διάστημα και αποχώρηση από τον ΟΣΦΠ

Εμένα με ενοχλεί το γενικότερο θέμα που είναι ότι δεν φιλτράρουμε τις πληροφορίες. Βιαστές η πολωνική μπάντα. Τραμπούκος ο Μπόγρης . Και δεν ακούω κουβέντα . Τώρα αν ο Γεωργίου π.χ. υποθετικα του έριξε γονατια στ αρχίδια , ας μην δωθεί η ευκαιρία να μας το πει ο άλλος

Λοιπόν…αν υπήρξε βιαιοπραγία, ο (κάθε) Μπόγρης είναι ένοχος. Τέρμα και τελείωσε.

Τώρα, ΑΝ τα πράγματα δεν έγιναν ΑΚΡΙΒΩΣ έτσι, που λέει ο (κάθε) Γεωργίου, γιατί, ξέρω γω, ο ΣΓ του έκανε κάνα νόημα πριν (δεν είναι δα και τα καλύτερα παιδιά κάποιοι) ή το ξύλο που έφαγε δεν ήταν τόσο πολύ, ο εκάστοτε παίκτης εξακολουθεί να είναι ένας κατακριτέος τραμπούκος, αλλά ο κάθε δημοσιγράφος είναι ένας γελοίος ψεύτης, που αν τις έφαγε άδικα εδώ, θα τις φάει δίκαια κάπου αλλού…

1 Like

ακομα μια αποδειξη της ηλιθιοτητας του Μπογρη

Δεν λέει κάτι αυτό. Δηλαδή επειδή τον έδειρε λίγο άρα καλά του έκανε? Με το ίδιο σκεπτικό και ο Κασιδιάρης δεν έκανε κάτι φοβερό. Δύο σφαλιάρες μόνο έριξε στην Κανέλλη και αυτές ξώφαλτσες.

Τώρα αν πήρε θέση για την Ηριάννα, αυτό δεν του δίνει το δικαίωμα να ρίχνει μπουνιές. Κι εγώ έκανα κάτι ελεημοσύνες πρόσφατα, να βγω τώρα και να βαράω τον κόσμο?

Πιθανότατα ο δημοσιογράφος να είναι μαλάκας όπως λες αλλά τι σημαίνει αυτό; Να βγούμε στο δρόμο και να βαράμε όσους είναι μαλάκες?

By the way, επίκειται λίαν συντόμως ξυλοδαρμός γνωστού δημοσιογράφου της ΑΕΚ από πολύ γνωστό παλαίμαχο ποδοσφαιριστή του Ολυμπιακού. Ήταν να μην κάνει ο Μπόγρης την αρχή.

1 Like

Γενικά οι αθλητικοί δημοσιογράφοι (που κάνουν “ρεπορταζ” ομάδας) είναι χειρότεροι και από τους χειρότερους κάφρους του χειρότερου συνδέσμου

1 Like

“Όποιος έχει το 7 στο nickname του κατά πάσα πιθανότητα είναι μαλάκας από κούνια”, αρχαίος κανόνας του ελληνικού internet που δυστυχώς επιβεβαιώνεται καθημερινά. Όποιος παρεξηγήθηκε είτε τσιμπάει ένα αρχίδι είτε κλείνει ραντεβού για μάπες, αυστηρά κυριακές 5-6, μετά το γυμναστήριο να κάνω και πρακτική :stuck_out_tongue: (πλάκα κάνω ρε δε πάω γυμναστήριο, ούτε μάπες δίνω σε πίθηκους, αλλά το nickname με το 7 και γενικότερα η έννοια “ολυμπιακός” είναι μια από τις μεγαλύτερες παρακμές της ελλάδας, μαζί με τους πολιτικούς της, τους εργολάβους της και τους υπόλοιπους συμπατριώτες υπάνθρωπους, είναι μυστικό όμως δεν το ξέρουν πολλοί…).

1 Like

Ισχύει και για τα 4,13,21
Από νούμερα μόνο το 69 μετράει :smile:

2 Likes

Βγηκε και ο γνωστος πονεμενος απο το Τζολε να πει τη μαλακια του. Που ειδες ρε πονεμενε να μιλαω για Ολυμπιακο; ο Παππας του Ολυμπιακου ειναι;

@bostonflesh

Ο Κλασιδιαρης πρωτον επιτεθηκε σε γυναικες σα πουστρακι που ειναι, δευτερον ξεκινησε ο ιδιος το σκηνικο πετωντας το νερο στη Δουρου.

Οποτε η ακριβής αναλογια θα ηταν μετα να τον αρχισει στα μπουνιδια η Δουρου και καλα θα εκανε

Ευχαριστώ :smiley:

1 Like

μάλλον πρέπει να τρώει το φυστικάκι από τότε που Τζόλε και Γεωργάτος έβαζαν ζελέ στο μαλλί τους

Το κόμμα είναι πάνω από τις ομάδες.

1 Like