Ολυμπιακός #2

Αυτό ακριβώς λέω και γω…

Το θέμα όμως είναι ότι εσείς φέτος έχετε ξεσηκώσει το σύμπαν με VAR και ξένους διαιτητές.
Σε καθε ματς που έχετε χάσει βαθμούς φωναζετε, όλο κάτι σας φταίει. Τη μια θα βγει ο Καραπαπας, την άλλη ο Σάββας και ο Βαγγέλας. Η πρώτη δήλωση του χοντρού για “αποχωρηση” (γελάει ο κοσμος, σε αυτό νομίζω θα συμφωνήσουμε ολοι) ήταν μετά τον ΠΑΟΚ αν δεν κάνω λάθος. Με VAR και ξένους διαιτητές παίξατε τότε…

2 Likes

Γιατι μαλωνετε;

2 Likes

Ξεφτιλισμένο σωματείο.

Η αληθεια να λεγεται. Καλύτερα να τους κυνηγά ο πρόεδρος με το κουμπούρι στο γήπεδο παρά να ρίξει αγνωστος κροτίδα σε πυλωτή στου Ζωγράφου Χριστουγεννιάτικα. Δεν ξέρω πως θα την ξεπλύνουμε τη ντροπή οι υπόλοιποι γαύροι…

Πέρα από την πλάκα, καταννοώ την ειρωνία των μη Ολυμπιακών. Οι συνεχόμενοι τίτλοι μας τους εκοψαν το ενδιαφερον για μπαλα οπότε γιατι να τους πειραζει η συνεχόμενη από τότε κατρακυλα του πρωταθλήματος; Βαριεμαι να ψαχνω ποστς, αλλά από το μουντιάλ του 18 εγραφα πως δε βλεπω το λόγο που το VAR θα βελτίωνε το ελληνικο ποδόσφαιρο. Αυτό είναι φέτος το πρωτάθλημα, δεν πιστευω πως αλλάζουν οι ισορροπίες σε ενώσεις και ΕΠΟ και παράγκα εγκαίρως, οπότε ετσι θα πρεπει να πορευτει κι ο Ολυμπιακός. Αν βγουμε Ch.L. και του χρόνου, τοτε η χρονια ειναι πετυχημένη. Κι ας εχει παρει το πρωταθλημα μια από τις 4 ομαδες του Σαββίδη

^Ο Σαββας Θεοδωριδης του rocking

4 Likes

Μια χαρά τα γράφει ο karvou… έχει ποτίσει όλο σας το είναι με τόσο κόμπλεξ, που το μόνο που σας ενδιαφέρει είναι να μην πάρει το πρωτάθλημα ο ολυμπιακός.
Ανεξάρτητα αν το ελληνικό ποδόσφαιρο έχει φτάσει στο χαμηλότερο επίπεδο των τελευταίων δεκαετιών, ανεξάρτητα αν οι ομάδες σας είναι τραγωδίες που ξεφτιλίζονται όποτε (και αν) παίζουν ευρώπη, συνασπισμένοι βαζέλες, μπαόκια, χανούμια, όλοι χαρούμενοι αρκεί να μην πάρει πρωτάθλημα ο ολυμπιακός.

2 Likes

Φταίνε οι συνεχόμενοι τίτλοι!

1 Like

οΛοΙ ζΗλΕυΟυΝ τΟν ΠρΩτΟ

2 Likes

Να φτιάξετε ομάδα να κερδίζετε και τη διαιτησία.

2 Likes

Πρέπει να είσαι μέγιστος μαλακας για να ποσταρεις κάτι τέτοιο ανεξάρτητου αν διαφωνείς η συμφωνείς με οτιδήποτε.

1 Like

Αν θες να ξέρεις χρησιμοποίησε όλη τη διαθέσιμη νοημοσύνη του για να το γράψει αυτό

2 Likes

Μου αρεσει που δεν εισαι και σιγουρος!

Ε ναι ίσως έχει και πιο καλό σε λίγο

Delete

Στον Ror πήγαινε η επίθεση του samis γιατί πόσταρε ως συνήθως κάτι επιεικώς εμετικό… από τα σχόλια πιο κάτω θα καταλάβεις

1 Like

Δεν πήγαινε σε σένα . Το σβήσανε το ποστ της αμοιβαδας.

1 Like

Οκ, δεν κατάλαβα καλά… συγγνώμη για το ποστ μου samis.

2 Likes

δεν βλεπω ποδοσφαιρικο Ολυμπιακό εδώ και χρόνια αν και Ολυμπιακος πλεον δεν ασχολούμαι με την μπάλα εχω να παω γήπεδο 3 χρόνια οταν νικησαμε τον ΠΑΟΚ 1-0 με γκολ του Ενγκελς αλλά τεσπα το ματς ηταν η ΕΠΙΤΟΜΗ της σφαγης ο διαιτητής πραγματικά έσφαξε τον Ολυμπιακό και το οφσαιντ ο σουντανί καλυπτονταν και φυσικά και το πεναλτι ειναι δυο στην ιδια φαση πες του μπα δεν ειναι αλλα του Ελ αραμπι ειναι ο ορισμος του πέναλτι.Δεν ξέρω τι θα γινει με το πρωτάθλημα αλλα χίλιες φορές να μπουν διαιτητές απο τον πλανητη ΑΡΗ η τον ΔΙΑ παρά τετοιοι απαραδέκτοι Έλληνες διαιτητές.Δηλαδη ημαρτον και επι εποχης Κοκκαλη γινοντουσαν σφαγές το δέχομαι αλλα στο βολο μιλάμε για ΣΤΕΓΝΟ σφάξιμο.Ακομα και να εισαι αντικειμενικός και ηρεμος στο τέλος τα παιρνεις!!!Οι τύποι που φωνάζουν ναι αλλα το ιδιο έκανε και ο Κοκκαλης ναι οκ γινόνοντουσαν επι Κοκκαλη αλλα υποτιθεται οτι θελουμε το άθλημα να παει μπροστά οχι να γυριζομαι στις εποχές της παράγκας εκτός αν θέλουν ορισμένοι να κάνουν δικιά τους παράγκα!!!

Ετσι, πηραμε εμεις 20 Πρωταθληματα αλλα τωρα που δεν εχουμε τον ελεγχο καιρος να παει το αθλημα μπροστα.

Σας αγαπαω ρε.

8 Likes