Ολυμπιακός #2

25/25 βολές?!!! Ποιος εμείς? Δεν ξέρω πότε ξανάγινε αυτό.

3 Likes

Πριν λίγες μέρες στο σούπερ καπ με ΠΑΟ (14/14)

Δεν μας έχουν συνηθίσει είναι η αλήθεια

1 Like

This post was flagged by the community and is temporarily hidden.

3 Likes

Το ξέρει αυτό ο κόουτς;

8 Likes

Όλη η Ελλάδα είδε σήμερα ποια ομάδα ήταν καλύτερη. Εκτός από τη ληστεία ήταν ματς για 0-4

Δανέ κρύος αύριο το πρωί. Γαμώ το μπαλτακιστάν σας.

1 Like

8 Likes

Γελοίο. Η προεδράρα σε έχει γράψει προκλητικά εκεί που ξέρεις για να αφιερώσει χρόνο και χρήμα στην χήνα με τα χρυσά αυγά (Νότινγχαμ) με αποτέλεσμα να κάνεις τον χειρότερο σχεδιασμό όλων των εποχών. Να τον Χέσω τον Χάμες και τον Μαρσέλο, υπάρχει τόση σαβούρα στην ομάδα που δεν θα μπουν στο κλίμα ποτέ και θα φύγουν και σαν αποτυχημένοι γρήγορα γρήγορα γιατί παίρνουν και πολλά.

Γάτα είναι ο χοντρός ξέρει τι κάνει γάμησε ανεπανόρθωτα την ομάδα και με 2 παίχτες (που δεν θα τους έχουμε μακροπρόθεσμα έτσι κ αλλιώς) ξαφνικά κάποιοι να ξεχάσανε όλα

Όσο γελοία μου φαινόταν η κλάψα του ΠΑΟ, του ΠΑΟΚ και της ΑΕΚ κάποιες σαιζόν που είχα ξεκάθαρα καλύτερη ομάδα αλλό τόσο γελοία μου φαίνεται και η δικιά μας τώρα.

Και το κρίμα είναι ότι έχουμε ομάδα αλλά ο αστείος σχεδιασμος μας τέλειωσε. Μέχρι να φορτσάρει ο ολυμπιακός θα είναι αργά

Κάντε αυτοκριτική και άστε τις κενές απειλές. Τα έλεγε και ο ΠΑΟΚ με τον επαναστάτη (γελάω) Ιβαν και την επόμενη χρονιά κατέβηκε κανονικά. ΕΛΕΟΣ

2 Likes

Άμα ρίξει ο Μαρινάκης τον Κούλη όμως, να δω τι θα λέτε :exclamation:

Δεν έχω δει τι έγινε…

2 Likes

Κάνε homework και ξαναέλα

Αυτή η καραμέλα ότι ο Μαρινάκης ασχολείται με τη Νότιγχαμ με ξεπερνάει.

Δε θα σου μάθω εγώ τι ισχύει και πως λειτουργούν αυτά τα πράγματα… Θα τα βρεις μόνος σου

Απ’ ότι φαίνεται είμαστε πολλοί για homework :joy:

Για να έχεις προσωπική άποψη το έγραψα (εντελώς καλοπροαίρετα)

Η Νοτινγχαμ εκανε μεταγραφες ολο το καλοκαιρι και εμεις τα τις τελευταιες μερες τους πηραμε μαζεμενους 20 παιχτες. Ο Μαρινακης δεν ειναι βλακας 10 χρονια ομαδα εχει για να ξερει οτι το στησιμο ειναι λαθος. Αφου λοιπον δεν ειναι η νοτινγχαμ τι ειναι ;;;;

1 Like

Το ότι θα δούμε κυβέρνηση να πέφτει από πέναλτι… :joy:

Άλλο το αν έχεις καλύτερη ομάδα ως προς το υλικό ή σ’ ένα ή πολλά παιχνίδια, κι άλλο το αν παίρνεις πόντους με αποφάσεις. Το ένα δεν αναιρεί το άλλο

1 Like

μετά τις αποκαλύψεις για το ποιους παρακολουθούσε , το ερώτημα είναι ΠΟΥ θα τον ρίξει

εσείς που μας παρακολουθείτε : δεν το εννοούσα , έτσι ; Χιουμοράκι έκανα . Πλακίτσα , αθώα πλακίτσα . Έτσι να γελάσουμε

Αλήθεια. Ήταν αστείο

1 Like

Κλασσικά πραγματα ρε φίλε χεσμένοι ήταν σήμερα οι ζελες. Αλλά ας φρόντιζε ο Ολυμπιακός να ήταν πρωτος και όχι τρίτος. Το πεναλτι είναι για γέλια