Ολυμπιακός #2

Ένα έπος

Ο,τι καλύτερο έχει βγει σε εφημερίδα εδώ και πολλά χρόνια

Θυμήθηκα χθες που βλέπαμε wrestling στο athenscon ( από το ΖΜΑΚ του Πολυχρονίδη ) και ο ένας τυπακος λεγόταν Χασάπης . Ίδια κοψια με το σκίτσο αποπάνω ήταν :rofl:

Και φωνάζαμε " Χασάπης , Χασάπης " . Μετά από το φαίνεται πήγε καρφί στο Βόλο να χειριστεί το VAR :stuck_out_tongue:

1 Like

Στο μεταξύ διαβάζεις για ηρωική προσπάθεια, εκτελεσθέντες στο πεδίο της μάχης, που έκαναν την υπερπροσπάθεια… ρεδεμπηδγιόμαστε λεωγώ…

1 Like

Αν δεν τα γράψουν θα βγουν από το payroll. Πραγματικά όμως το βίτσιο να βλέπετε ελληνικό ποδόσφαιρο το 2023 δεν μπορώ να τον καταλάβω.

2 Likes

Έχεις να μας προτείνεις κάποια καλύτερη επιθεώρηση;

Έχω εγώ να προτείνω.

(προχτές το Σάββατο)

Όχι. Γύρνα το σε δραμα καλύτερα. Επιθεωρήσεις είναι μόνο για φαν του Σεφερλή πλέον,εκτός κι αν δηλώνεις φαν του…

Δε νομιζω οτι υπαρχει πιο καταλληλος παραλληλισμος απο τον Σεφερλη για το ελληνικο ποδοσφαιρο

4 Likes

Σεφερλής με φανέλα Ολυμπιακού και ο άλλος του Λέτο στον Παναθηναικό.

  • Μην τσακώνεστε!
  • Ε δε βλέπεις μου κάνει σκηνή! Πού είμαστε σε κάμπινγκ;

Η ΑΕΚ είναι θρησκεία (ορίστε μέχρι κι ο Σεφερλής το λέει)

2 Likes

“Καπετάνιος” με του Παναθηναϊκού, πόσο μπροστά!!

1 Like

@Hunter1978 εσύ που τα ξέρεις, προπονητή γιατί αλλάξαμε;

και τεχνικό διευθυντή απ’ ότι βλέπω

Μια νέα μέρα ξημερώνει για την Ολυμπιακάρα μας, υπό την καθοδήγηση του Εμπνεβσμένου Η-γέτι μας…

Ο Ολυμπιακός παίζει με τη Ρεάλ σήμερα, για ποιο Ολυμπιακό μιλάτε; … δεν σας καταλαβαίνω

1 Like

Νομίζω κάηκε το χαρτί που λέγεται Μαρτίνεθ.

Δεν πιστεύω ότι έχασε τα αποδυτήρια και άλλα τέτοια που λένε. Απλά δεν εμπνέει πλέον. Μετά τη τεσσάρα από ΠΑΟΚ και τη πεντάρα στη Γερμανία απλά κάηκε. Δύσκολα μένει ένας προπονητής με τόσο βαριά αποτελέσματα σε διάστημα λίγων εβδομάδων

Είναι και κάτι ακόμα, προσωπική μου άποψη. Η χρήση του Φορτούνη στα άκρα, η χρήση του Μασούρα πίσω απ’ τον επιθετικό και η αποτυχία να ενσωματώσει δυο “βαριά χαρτιά” στο ροτέισον (Σκάρπα, Σολμπάκεν) έπαιξαν ρόλο στην απόλυση. Όπως και να το κάνουμε ο Φορτούνης είναι δεκάρι και ο Μασούρας ακραίος και μάλιστα με επιστροφές και βοήθειες στα μπακ. Τόσα χρόνια αυτό βλέπαμε.

Εγώ ξέρω ότι υπογράψαμε ακόμα μία χαμένη σεζόν και αυτό το καρναβάλι στο πάγκο δεν θα προλάβει απόκριες. :slight_smile:

1 Like

Οσο ο Μαρινακης θα ειναι προεδρος τοσο θα ασχολουμαι μονο με την ομαδα του μπασκετ… Αφου πανε και παιρνουν διαρκειας για να κανει αυτος ολα αυτα που κανει … οι φιλαθλοι φταινε που πανε γηπεδο… ασε τους καφρους αυτοι ειναι προβατα εξωρισμου…

3 Likes

Προβλέπω οτι ο συγκεκριμένος οπαδος της Φουλαμ θα κάνει συντομα παρεα και με τους μάρτυρες του Noor 1.

4 Likes

Κεκλεισμένων μέχρι να σβήσει ο ήλιος ρε :exclamation:

1 Like

Ποτέ ξανά

Φάνηκε αμέσως η δουλειά του Καρβαλιάλ.