Νέες κυκλοφορίες 2017

φρεσκαδουρα !!! Γαμησε!

Νέο Allochiria. Στην πρώτη ακρόαση του δίσκου, σ’ αυτό το τραγούδι θα σταματήσει ο χρόνος σας, ενώ είχε ήδη σταματήσει από το ξεκίνημα του δίσκου.

2 Likes

Έχει πάτο άραγε αυτό το βαρέλι?

1 Like

Στην αρχή νόμιζα ότι είναι κάτι τύπου Bieber.

Οι Metallica μόλις βρήκαν τον επόμενο Pop καλλιτέχνη που θα συνεργαστούν! Χεχεχεχε .

1 Like

Τώρα ερχόμουνα να το ποστάρω αλλά βλέπω με πρόλαβες. Πάω να ακούσω Shakira καλύτερα.

1 Like

Ίσως καταφέρουν να έχουν κόπιες και στα λαιβ τους ελλάδα

https://scontent.fath2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/16864977_1355329811155258_1996348693725699405_n.jpg?oh=802d7d554ffc1a20a522461919434ca2&oe=59453D42

νέο Elder Ιούνιο

1 Like

Μετά το ATGCLVLSSCAP(που μου άρεσε πολύ) και το Riverhead(που θα ακούσω αυτές τις μέρες), ακόμη μια κυκλοφορία

1 Like

http://straightonmusic.com/2017/02/pws-tha-akoygotan-to-heavy-an-htan-sta-prwta-album-twn-linkin-park/

Ωραία η προσπάθεια!

Μόνο θλίψη για αυτή την μπάντα που κατάντησε να ακούγεται σαν τους Boys and Noise.

Λοιπόν, πριν λίγες μέρες έκανα την κλασσική καθημερινή ρουτίνα μου. Μπήκα στο αμάξι και έβαλα το cd με τα mp3 μου να με συντροφεύσει στη διαδρομή για τη δουλειά . Εδώ και πολλούς μήνες όταν φτάνω στους Linkin Park , πατάω το skip

Εκείνη τη μέρα άκουσα όλα τα κομμάτια που είχα στο cd . Ακούγοντας την πλειοψηφία των τραγουδιών από Hybrid Theory / Meteora / Minutes To Midnight πέρασαν όλα τα λυκειακά χρόνια μου . Η συναυλία του 2008 , οι καυλάντα με τους φίλους, οι διακοπές μας . Για μένα κι ας ακουστεί αστείο αναλογιζόμενοι τι μπάντες έχουν στολίσει των χώρο της ροκ/μεταλ , σήμαιναν πάρα πολλά . Είναι η εφηβεία μου. Κάθε γενιά με τα είδωλα της, τη μόδα της εξάλλου.

Αυτό το κράμα Ed Sheeran με Bruno Mars ( εξαιρετικοί μουσικοί στην ποπ ) είναι η προσωπική μου ταφόπλακα για την μπάντα. Τους είχα διασωληνωμένους απ την εποχή του " thousand suns " και κακώς δεν τους άφησα να ξεψυχήσουν στην καρδιά μου νωρίτερα . Πρόβλημα μου προφανώς

Δεν με νοιάζει αν κάποιοι απ τους επόμενους δίσκους ήταν καλοί . Η ηλεκτρονική ποπ μουσική τους δεν με αφορά και κακώς ήλπιζα . Καλό ταξίδι στην μπάντα των εφηβικών μου χρόνων . Και υπερβολικά πολύ άργησα

2 Likes

Απογοητευση το νεο των All them witches
Φλωρεψε τελειως ο ηχος τους

Συμφωνώ.

Κι εγώ!!!

ακουσα skyclad σε φίλο. Οτι καλύτερο post martin θαρρώ και μ αρέσουν χωρίς τον μάρτιν. Θυμίζει και παλαιά, σε μερικά αλλα έχει και μερικά εντελώς διαφορετικά αλλα εξίσου όμορφα. Οταν φεύγουν απο τη μανιέρα, πάνε σε πιο Marillion (εποχής Η) χωράφια και δεν είναι καθόλου ασχημο.

1 Like

Νέο leprous μέσα στο 17 λέει.
Μέχρι τότε ακούμε ξανά και ξανά το slave απο την live κυκλοφορία τους και παθαίνουμε ταρακουλο.

3 Likes

εχουμε και δευτερο Portugal. The Man αλλα οχι ημερομηνια ακομα

1 Like

και οι Woods που έβγαλαν πέρυσι τον δεύτερο καλύτερο δίσκο της χρονιάς επιστρέφουν τον Απρίλιο με 6 νέα κομμάτια

επισης η Ninet Tayeb που μαθαμε μεσω του Steven Wilson εχει βγαλει ενα αρκετα ενδιαφερον δισκακι

Child

Subservient
https://www.youtube.com/watch?v=tTMU2qVmcuo highlight στο 2:50

Συμμετέχει ο Wilson;

Γαμαει! Κι ο Ayloss και τα φωνητικα.

1 Like