Ερώτηση

Φίλε άμα είναι να γίνει θα γίνει. Ας ελπίσουμε να μη γίνει Γιατί δεν θα αξίζει τον κόπο ούτε η ζωή μας ούτε κάποιος πιθανός τραυματισμός για καμια συναυλία.

1 Like

Ευχαριστώ. Θα το κοιτάξω

Aυτο το δεν ειναι στοχος η Ελλαδα ποτε δεν το καταλαβα. ο στοχος ειναι γενικα το δυτικοχριστιανικο κατεστημενο ας πουμε. Σε οργανωμενες επιθεσεις η προβοκατορικες, δεν ξερουμε και τι παιζει γενικα, ναι ειναι σχετικα απιθανο να επιλεξουν την Ελλαδα, αλλα μεμονωμενα μου φαινεται μια χαρα πιθανο ενας καμενος θρησκοληπτος να κανει την μαλακια του και εδω. Τεσπα για μενα δεν ειναι λογος να μην κινουμαστε. Και Κωνσταντινουπολη θα πηγαινα ανετα αν επαιζε μια μπαντα που γουσταρω πολυ. ΕΙναι και φτηνος προορισμος.

1 Like

Στην αριανα πάντως χτύπησαν κοντά στην έξοδο όποτε να ξερετε μακριά από την έξοδο.
Δεν ξέρω τι να πω. Ας ελπίσουμε να πανε όλα καλά.

μη τυχων ξαναπιασεις το New Jersey στο στομα σου

Εγώ πάντως προτιμώ το Slippery When Wet :stuck_out_tongue:

3 Likes

Apocalyptica, παίξανε προσφατα.
Dimmu δυσκολο αλλα όχι αδύνατο.
Overkill δεν έλεγε ο μπάρμπας οτι 7άρι του φαινόταν λίγο ?
Behemoth ισώς.
Carcass + Samael ισως αλλά δεν το κόβω και εύκολο.

Τα άλλα εξω μόνο. Μιλάς για γκρουπ που ζητάνε 100-200.000 αν όχι και παραπάνω και 1-2 μικρότερα, σιγά μην αλλάξουν ρότα για να παίξουν εδώ.

Σε ένα festival έξω θα μπορούσες να πετύχεις αρκετά με τη μια.
Metaldays, πληρωνονται μόνο αυτοί με μεγάλη φωτό.

These Days πανω απολα

1 Like

ναι ναι . Και ολίγον από keep the faith γιατί έχει Dry County

2 Likes

Πες μου ότι αλήθεια σου αρέσει… εμένα μου αρέσει πάντως

Που να σου πει ότι είναι και ατριχος, δηλαδή .

1 Like

Μα τι χιούμορ…

Πες μου ότι είσαι άτριχος. Αυτό πες μου μόνο, τέλος.

:laughing: :joy:

2 Likes

Είναι στον όγκο.

2 Likes

Lol πού τα έφερε η συζήτηση

Απίστευτο ότι μετά από 10 χρόνια ακόμα το θυμάστε…
Πες μου που είσαι τώρα και τι κάνεις

1 Like

δεν κανω πλακα…ειναι απο τα τοπ αλμπουμς οφ ολ ταιμ για μενα και με εχει συνοδευσει σε ασχημες καταστασεις

1 Like

apocalyptica οπως γραψαν και παραπανω ηρθαν φετος
ghost ειχαν ερθει το 2014 και εχουν και θεματα σαν μπαντα οποτε χλωμο προς το παρον
οι cob εχουν ερθει αρκετες φορες πιθανο να ξανα ερθουν
deftones ειχαν ερθει μαζι με ghost το 2014 και δυσκολο να ξανα ερθουν αν δεν περασει ακομα καμια μια 5ετια+
carcass πιθανο
disturbed - baroness - shinedown νομιζω δεν εχουν ερθει ποτε,
behemoth ηταν το 2014 με ghost κλπ και ήρθαν και το 2015 σε κανα 2 χρόνια υποθέτω παλι
dimmu, linkin , stone, lamb, tool δυσκολα εως ουτε καν

αν καιγεσαι να δεις καποια απο αυτες καλυτερα οπως σου ειπαν κοιτα για εξω. κυριως φεστιβαλ. τα βλεπεις ολα σε 3 μερες!

2 Likes

deftones με τπτ, παίρνουν πάνω απο 1000000 και είχαν σκάρτα 2000 κόσμο, με φόρους σημαινει οτι μπήκε πανηγυρικά.
Dimmu ελέω δίσκου, ΙΣΩΣ. Tool μιλάμε πάλι για παρανοικές αμοιβές και η δυναμική είναι αμφίβολη ελαφρώς.

1 Like

Για κατατονια που τους αγαπώ που παίζει να παίξουν ;

1 Like