Σπηλια νταβελη

Α ντάξει, ο δικός μας είναι full-time, δεν έχουμε τέτοια προβλήματα.

Ψηθείται για ένα all-time sacrifice όποτε μπορείτε!:slight_smile:

Παρε τηλ τον χαρδαβελλα…:lol:

Το πιο σημαντικό γεγονός που έχει λάβει χώρα στην συγκεκριμένη σπηλιά είναι ότι έχει τραβήξει γύρισμα ο Γκουζγκούνης.

xαχαχαχχαχαχαχαχαχαχααχαχαχχα…Αρα πρεπει να λεγεται σπηλιά Γκουζγκουνη,τιμης ενεκεν…

παμε να κανουμε ανθρωποθυσια στον μεγα αθανατο θεο ΔΙΑ. προτεινω να θυσιασουμε καποιο νεο μελος για να μην μας λειψει κι ολας…

Ποιον,ποιον???:lol:

τι θα πατε να κανετε Κωστη?
Ειχα δει ΔΡουζα μ αυτο το θεμα κ ειχα χεστει πανω μου…Δε θα πηγαινα…ΠΟΤΕ…

Εγω παλι χεζομαι πανω μου καθε φορα που βλεπω τη Δρουζα.Ειναι τρομακτικη η ατιμη…

Ειναι ακριβως κατω απο τους καταρακτες…μολις περασεις την λιμνουλα, στριβεις αριστερα, μετα το περνεις ευθεια για καμια εικοσαρια μετρα, κοβεις δεξια και στο πρωτο στενο αριστερα ειναι η σπηλια του Batman…θα την περασεις και αυτη γιατι εχει πολλες αραχνες και θα προχωρησεις με γρηγορο ρυθμο (να μην σε καταλαβει η Catwoman)…και αφου στριψεις δεξια στο δευτερο στενακι μετα την Αγιας Σοφιας τοτε θα βρεις την σπηλια την οποια πρεπει να περασεις για να βρεθεις στην Σπηλια νταβελη! Ελπιζω να βοηθησα καθολου…

Λοιπον.Η σπηλια βρισκεται στον λοφο Κουφου εκει που λεει Μαρμαραδικα.
Αν πατε (αν δεν εχετε παει ηδη δηλ) βγαλε φωτογραφιες πανω δεξια στην εισοδο της σπηλιας το χερι που ειναι μεσα στο βραχο.

[QUOTE=tolkki;349409]Λοιπον.Η σπηλια βρισκεται στον λοφο Κουφου εκει που λεει Μαρμαραδικα.
Αν πατε (αν δεν εχετε παει ηδη δηλ) βγαλε φωτογραφιες πανω δεξια στην εισοδο της σπηλιας το χερι που ειναι μεσα στο βραχο.

Ωχ!!Μια ΜΟΥΝΤΖΑ!!!

Την μουτζα την εκανε η μανα του Νταβελη!

:lol: #-o

πηγα χθες… οποιος θελει να του στειλω φωτος ας με κανει αδδ στο μσν

α οκ…Δεν θα παρουμε τηλ.την Νικολούλη τότε…

ναι εδωσα σημεια ζωης… παντως ενας μυθος ειναι… δεν προσεξα τπτ περαν του οτι μονο σε ενα σημειο μεσα στην σπηλεια η φοτογραφικη μηχανη εβγαζε κατι σαν καπνους ενω δεν καπνιζα… γενικοτερα τπτ το περιεργο

Βρήκες το μυστικό πέρασμα?

Το φαντασμα του Νταβέλη θα’τανε…

Δεν του αρέσουν οι κοσμικότητες και οι φωτογραφίες:p

Ντερτια το φανταζμα. Ατσα. Κωστη βαλε καμια φωτο κι εδω ρε.:frowning:

το βρηκα