Καλύτερες Κυκλοφορίες 2018

Ωραίο γούστο, Κώστα, συμφωνούμε. Πιθανόν να αγαπήσεις και τους 1476, λοιπόν! Άλλη φάση αλλά μοναδικοί.

Σίγουρα ένα όνομα όπως το “Κουράδα” δεν… τρώγεται εύκολα, ούτε πασπαλισμένο με αλάτι (Salt)!
Οι Agalloch πάντως ήταν σπουδαίοι, οπότε υπάρχει βάσιμη ελπίδα ο δίσκος να μην είναι… σκατά!

1 Like

Ποτέ δεν είναι αργά:

Μεσημεριανή ξάπλα με Σάλεμς Λοτ ανά χείρας και spotify από πίσω να παίζει λίστα, ώσπου ξάφνου σκάει αυτό:

WTF? Ω να σου γαμήσω, τι κομματάρα είναι αυτή και ποιος το λέει; Σε μερικά δευτερόλεπτα έχει βρεθεί όλος ο δίσκος ελπίζοντας να είναι αντίστοιχος του τραγουδιού κι εν τέλει είναι.

Φτου σου κοπελάρα μου, όχι φτου σου :cupid:

1 Like

Σα Jefferson airplane λιγάκι, ωραίο πλην όμως.

Βάλε και αυτό στην playlist!

Προφανώς την έμαθα από το παιχνίδι! :smiley:
Πάντα έκανε καλές επιλογές τραγουδιών η Telltale. Βέβαια φαλίρισαν.

1 Like

Τι καταπληκτικο αυτο το Sulphur Aeon. Τωρα το ανακαλυψα.

1 Like

@Red_Viper Ώπ, blast from the recent past :slight_smile: Γμστα, κοιτούσα το topic τώρα να βρώ το πόστ και πόσα είδα που δεν πρόλαβα να ακούσω, γαμώ τον χρόνο μου μέσα…Εσύ πως και έτυχε να το ακούσεις? Και ποιο κομμάτι σε κόλλησε για τα καλά?

2 Likes

Τυχαια απο εναν Ολλανδο φιλο στο φεησμπουκ. Σαν μεγας Κθουλοφαν ειπα να ακουσω γτ ελεγε οτι ειναι κ με αργα περασματα κ λεω λες; Ηταν το Cult of Starry Wisdom. Γαμω. Μετα μπαινει κ το Yuggothian Spell κ τελειωσε. Instant love

1 Like

Το Sinister Sea Sabbath δηλαδή ρε αθεοφοβε δεν σε λύγισε;

Είδα τα post σας, αγνοούσα το νήμα κιόλας, και έκατσα να βρω την κριτική μου να δω αν το είχα επισημάνει από τότε, (πάλι καλά - για μένα - ναι :stuck_out_tongue: ) έχει μείνει σε κάθε σχετική μου playlist αυτό το κομμάτι, φοβερό.

1 Like

:rofl: ε εγραψα πως ξεκινησε η φαση. Ολο μ αρεσει. Κ αυτο με την πρωτη μ αρεσε. Φοβερες κιθαρες. Ευτυχως το βρηκα εστω κ αργα

1 Like

Χεχε έτσι ακριβώς και εγώ κόλλησα, πρώτο δεύτερο και έχεις ήδη αλλάξει διάσταση…

1 Like