Χρόνια Πολλά Μάμμυ

Xρόνια σου πολλά και από εμένα! :slight_smile:

Χρονια πολλα μαμμυ, οτι επιθυμεις για σενα και τη φαμιλια σου.:smiley:

Χρονια πολλα και καλα κι απο μενα.
Ειναι ευχαριστο να βλεπεις ανθρωπους που δεν θεωρουν το ροκ “εφηβικη τρελα” αλλα συνεχιζουν να αγαπουν τη μουσικη αυτη.

Χρόνια Πολλά και Καλά, Μαρία! :drunk:

Να χαίρεσαι την οικογένειά σου και τον γιό σου! :smiley:

Και του χρόνου να δεις επιτέλους τους Led Zeppelin, γιατι τα όνειρα πρέπει να εκπληρώνονται κάποια στγμή! 8)

:rockon:

Να σαι καλά Γιώργο και φυσικά πάντα keep bluesing :slight_smile:

Eυχαριστώ ρε μεγάλε επιθυμώ να είσαι καλά και να γράφεις κριτικές για νέες κυκλοφορίες για να ξέρουμε και που θα ξοδεύψουμε τα λεφτά μας :wink:

Επίσης είναι ευχάριστο να βλέπεις νέους ανθρώπους και μορφωμένους ανθρώπους να παλεύουν για το καλύτερο και να έχουν τεκμηριωμένες απόψεις αν και γαύροι :lol:

Ευχαριστώ Δημήτρη μου απ΄το στόμα μου και στου Robert τ΄αυτί :lol:

Μάμμυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!έστω και αργοπορημένα (έλεος πια!ποτέ δεν εύχομαι στην ώρα μου!) χρόνια πολλάααααααααααααα!!!και όχι απλώς πολλά αλλά και όπως τα επιθυμείς!να σε χαιρόμαστε και εμείς και η οικογένεια σου!!:smiley: :smiley:
και όπως είπε και κάποιος άλλος (δε θυμάμαι ποιός!) σου εύχομαι να δεις live τους led zeppelin ή όποιους θέλεις τέλος πάντων!

χρόνια περισσότερα κ καλύτερα κ από μένα. σε ευχαριστούμε που βοηθάς να κρατηθεί το επίπεδο ψηλά. ότι επιθυμείς κ κλειστό 5ετές στον Ζοζέ…

Θα ήθελα και εγώ με τη σειρά μου να ευχηθώ στη μαμά μου Χρόνια πολλά και να χαίρεται εμένα και τον αδερφό μου…(δεν ήξερα οτι είναι η μέρα της μητέρας σήμερα)…Χρόνια πολλά σε όλες τις μητέρες του κόσμου λοιπόν …:slight_smile:

edit:Μάλλον δεν ειναι η μερα της μητερας…Ειναι απλα γενεθλια…Σορυ αλλα ο τιτλος του θρεντ ειναι λιγο μιιιιιεεεχχχ…Χρονια πολλα λοιπον με υγεια και καθε ευτυχια στην Rock n roses και οχι στη μαμυ μου γτ η δικη μου μαμα γιορταζει Οκτωβιο:-)

Δν το ειδα πιο νωρις , ετσι σου ευχομαι τωρα χρονια πολλα , υγεια και αλητεια! :slight_smile:
Keep the blues alive mammy ! :slight_smile:

χρόνια πολλά με υγεία με την οικογένειά σου έστω και αργοπορημένα…

Χμμμ έστω και λίγο αργοπορημένα,

Χρόνια Πολλά Μάμμυ με υγεία πολύ πολύ μουσική και zeppelin :wink: :wink: :wink: :wink:

Na po xronia polla? Ta exeis idi opote den sta leo. :lol: Tha sou po omos xronia kala kai gemata rockia allios den exei noima…

Elpizo na min ebales stin tourta osa kerakia einai ta xronia sou giati mono i pyrosbestiki tha mporouse na ta sbisei.

To eixa kanei sta 40 mou kai ebala ena skasmo keria…Eytyxos to tilefonima stin pyrosbestiki den egine giati mpike se le leitourgia to pyrosbestiko systima tou spitiou!

Geia sou gerontisa, na eisai panta kala me xronia kala opos eipa 8)

Οχι μανες ρε!!!

Χρονια πολλα Μαρια να τα δισεκατομμυριασεις!

Χρόνια πολλά με ό,τι επιθυμείς! :slight_smile:

Πω πω εχει και μαμα το φορουμ,δεν το ξερα. :smiley: Χρονια πολλα λοιπον για χτες!Οτι επιθυμεις εσυ και η οικογενεια σου.

Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα από μένα ,αν και λίγο καθυστερημένα…

Ουτε εμεις. Τι μαθαινει κανεις.:roll: :stuck_out_tongue:

Χρόνια Πολλά και καλά και είθε να κάνουν ξανά συναυλία οι Led και να είσαι μπροστά μπροστά στο κάγκελο!

Τς τς τς κακιες… [-X

(Ημουν σιγουρος οτι καποιος θα το σχολιασει.)

Σας ευχαριστώ όλους πάρα πολύ και εύχομαι να έχετε την υγεία σας και να κάνετε κάθε όνειρό σας αληθινό
Λουκιανέ και λοιποί μοντς και εδίτορες εγώ σας ευχαριστώ για την φιλοξενία
Ρε παλιόγερε γιατί πήγες στο Αμέρικα και δεν πρόλαβα να σε γνωρίσω???[-X [-X [-X
Μεγάλε τα σαράντα τα γιόρτασα κι εγώ :lol: :lol: :lol:
Κάηκε το πελεκούδι