Τι κανετε μονοι σας στο δωματιο σας;;

σκεφτομαι…

Χμ…ακούω κανένα cd,διαβάζω βιβλία,ακούω δίσκους ή κάθομαι στο pc και κολλάω στο youtube!:smiley:
Και φυσικά αν είναι πρωί ρίχνω και κανένα ξεσκόνισμα!!:smiley:

masturbation

Οταν ειμαι στο δωματιο μου ακουω μουσικη, διαβαζω περιοδικα, γραφω στιχους, ζωγραφιζω, λιωνω με την κιθαριτσα μου… χμ… αυτα.:slight_smile:

Μουσική παράλληλα με internet, διάβασμα, κωλοβάρεμα.

επίπεδο όμως ε.
διάβασμα,μουσική,τέχνες
κανείς δε σαπίζει :slight_smile:

εεεεπ…οοοπ…αναλυσε το αυτο περισσοτερο…εισαι ο πρωτος που αποτολμα να το δηλωσει εδω μεσα…

O:) O:) το πιο συνηθισμενο ειναι οπωσδηποτε να ακουω μουσικη και φυσικα να τραγουδαω (ολιγον τι παραφωνα αλλα το παλευουν ολοι οι αλλοι στο σπιτι που με ακουν) και υστερα μαλλον θα καω γραφοντας κειμενα…δικα μου…οποτε ειναι δημιουργικος χρονος…αντε να παρω πεντε δεκα δεκαπεντε τηλεφωνα (στις μεγαλες βαρεμαρες ) την κολλητη μου και να το καψουμε λεγοντας βλακειες…:lol:

bump.

Συνήθως κατεβάζω τσόντες. Αλλά καμιά φορά κάνω και bumps σε παλιά τόπικς.

ναι αλλα αυτοικανοποιεισαι στο σαλονι με φιλους γνωστους κ γειτονες , οπως κ ολοι οσοι απαντησαν ηδη στο θεμα , σωστα ???

(σε εχει πιασει η μαλακια τωρα ε :lol::lol::lol::lol: )

μουσικη, διαβασμα τωρα τελευταια προσπαθω να μαθω μονη μου ισπανικα, τσιγαρα, καφεσ, pc, μιλαω στο τηλ.

Moυσική, λιώσιμο στο pc(internet/games/movies), ύπνος, άντε και λίγο διαβασμα!

βλέπω εκπαιδευτικά προγράμματα :naughty:

Μετά το ποστ του πατάτα θα είμαι πολιτίκαλυ κορέκτ 8):roll:

Στις καλές στιγμές, διαβάζω κανά βιβλίο.
Στις συνήθεις στιγμές κωλοβαρέματος (όλο και πιο συχνές) κάθομαι ξάπλα στο κρεβάτι με το λάπτοπ στα πόδια, κάνω refresh στο ρόκιν και στέφτομαι [I]άλλα δύο refresh και το κλείνω[/I]:-k

Ειτε μπαινω και σκοτωνω την ωρα μου στο Youtube ειτε βλεπω ταινιες,σειρες ειτε παιζω κιθαρα η αν μιλαμε για πολυ βαρεμαρα βαζω καποιο αλμπουμ στην τυχη να παιζει και καθομαι χωρις να κανω τιποτα!

:thumbup:
Όλα τα λεφτά!

δεν ειμαι ποτε μονος στο δωματιο μου , αλλα παντα ειμαι αγκαλια με τον δισκοβολο χαμενοι σε στιγμες ηφαιστειακου παθους

οταν δεν ειναι ο δισκοβολος στο δωματιο μου , ειμαι εγω στο δικο του και τουμπαλιν

αχχχχχχχχχχχχχχχχ πως να χωρεσει τοσο παθος σε μια καμαρουλα μια σταλια 2 επι 2

[SPOILER][/SPOILER]

:vibrate::vibrate::vibrate:

[B][SIZE=“6”]XAXAXAXAXA ! ΡΕ ΜΑΛΑΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ![/SIZE][/B]

[SIZE=“1”]πάει αποκαλυφθήκαμε …[/SIZE]

μα πως θα περνάω για πολλά βαρύς nwobhm-ας ? μου διέλυσες τον θρύλο π έχτιζα σιγά-σιγά …

καλιο τωρα αγαπημενε μου παρα μετα που θαναι μεγαλυτερη η κοινωνικη κατακραυγη

ντυσου προχειρα κ βαλε το κραγιον σου κ ερχομαι

γιατι θασαι παντα το πουτ@@@κι μου πεςτο θελω να σε ακουσω να το λες πεςτο !!!

[SPOILER][/SPOILER]

[SIZE=“5”][B]
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ[/B][/SIZE]

χαιρομαι οταν βλεπω νεα παιδια ερςτευμενα κ απαλλαγμενα απο κοινωνικα ταμπου κ σεξουαλικες προκαταληψεις

να ευχηθω κ εγω με την σειρα μου [B][SIZE=“5”]καλη τυχη[/SIZE][/B] και στους 2 σας

[SPOILER][/SPOILER]