Ποιο ειναι το αγαπημενο σας ζωο;;;

αν κάποια στιγμή θα αγοραζα ένα κατοικίδιο, τότε σίγουρα θα ήταν κάτι τέτοιο:

αλλά ρε γμτ τα sharpei είναι πανάκριβα, και από την άλλη θέλουν πολύ προσοχή γιατί είναι πολύ εύκολο να κολλήσουν διάφορα μικρόβια στις ζάρες τους. Αλλά θα ήταν το απόλυτο κατοικιδιο, χαλαρά.

Δεν φαινεται τπτ ρε.

Αυτό ακριβώς είναι το sharpei

xaxaxa μάλλον κάποιο πρόβλημα με την φωτογραφία, όταν την πόσταρα πάντως φαινόταν. αυτό εννοούσα:

Πετσέτες? :cold:

Xαχα, φαση εχει!

Γατα.:wink:

Ο χρηστης που ανοιξε το τοπικ, που εχει ξεπερασει τους παντες σε επιπεδο καψιματος! :lol:

Ον τοπικ και σοβαρα :Σκυλος, Λυκος, Αετος, Τιγρη!!!

Τ’αγαπημένο μου ζώο είναι σίγουρα τα σκυλιά. Άν όμως ήμουν ζώο σε κάποια προηγούμενη ζωή λόγω κακού κάρμα, θα ήθελα να’μουν γουρούνι. Οργασμοί ενός λεπτού. Τέλλλλος.

μιλαει το ατομο που ανοιξε τοπικ ‘‘μηλα’’ τωρα λεμε…
και μιας και μιλαμε για ζωα…ειπε ο γαιδαρος τον πετεινο κεφαλα…που λεν και στο χωριο μου…

Η γατούλα φυσικά! :):):slight_smile:

:rockon:

:stuck_out_tongue:

Οντοπικ: Ε νταξ ρε παιδιά, φυσικά οι γάτες!!! Υπεργαμάτες είναι :smiley:

+1

Οι σουρικάτες τα σπάνε άσχημα. Είδα από κοντά σε έναν ζωολογικό κήπο στην Ολλανδία πρόσφατα και είναι τρομερές φάτσες. θα πόσταρα φωτό αλλά είναι τεράστιες, και ποιος ανοίγει το imageshack τέτοια ώρα.

τα μαιμουδακια:)

Ο πτεροδακτυλος.

θα ήθελα πάρα πολύ αν γινόταν ποτέ να πάρω ένα ρακκούν ή ένα διάβολο της Τασμανίας…είναι τα αγαπημένα μου ζωάκια…και για κατοικίδιο έχω την αδερφή μου και εγώ…


Now playing: Edguy - Navigator
via FoxyTunes

όλα αυτά θα κλάσουν μέντες μπροστά στην επερχόμενη επέλαση των Δολοφονικών Κοάλα!!!

Φανταζομαι γνωριζεις την πασιγνωστη μπαντα “Φονικα Κοαλα”. ε;

Οι στηλες του χαμμερ ειχαν (κυριολεκτικα) στεναξει.

Οι γάτες και τα σαμιαμίδια

Οι γάτες και γενικώς τα αιλουροειδή.