Η τελεια γυναικα(αχ,χα)

Θα απαρνιόμουν αλκοόλ, τσιγάρο κλπ. γιατί τα έχω απαρνηθεί ήδη, οπότε είμαι άνετος. :stuck_out_tongue:

Μια που το τόπικ δεν προσπαθεί να είναι σοβαρό, ας παραθέσω και γω μια εικόνα σχετικά με την “τέλεια γυναίκα” (αν και άσχετη με το πολλ).

ΠΡΟΣΟΧΗ, η εικόνα που ακολουθεί είναι φαλλοκρατική!!! :!:

Θα της έλεγα :

“Θέλεις μπουζούκια,πάμε
θέλεις μπαράκια,πάμε
όσα έχω να τα φάμε
ναι πες μου και πάμε!”

Ον τόπικ : Ψήφισα “θα απαρνιομουν αλκοολ,τσιγαρο και καθε αλλου ειδους αμαρτια”.Δεν καπνίζω,δεν πίνω αν και είμαι αμαρτολός.Η άλλη όμως δεν το ξέρει…

ελλανορ xaxaxa! ετσι φαντάζεσαι την ιδανική γυναίκα? με τι θα σου χαμογελάει ρε? :stuck_out_tongue:

Παντως οι περισσότεροι απο σας επιλέξατε τις αγκαλίτσες στο μετρό κτλ… πφφ, πολλά θα κάνατε για μια γυναικα![-X [-X

Eιναι επειδή δν υπάρχει τπτ λιγότερο στις επιλογές του πολλ

Εσείς τι θα κάνατε για μας ρε?

Ε πως, έχει χαμόγελο! Απλά είναι απο κείνα τα σεμνά, τα διακριτικά χαμόγελα, που δεν φαίνεται με την πρώτη ματιά (ούτε με τη δεύτερη, ούτε με την τρίτη). Κατά βάθος πρόκειται για σεμνό κορίτσι δηλαδή.

Όσο αφορά τις αγκαλίτσες στο μετρό, θα πρεπε να ήμουν πολύ ερωτευμένος με την άλλη για να κάνω τέτοια πράγματα! :!:

Δεν θα εκανα τπτ γτ οπως ειπε καποιος νωριτερα αμα ηταν τελεια γυναικα δεν θα ζητουσε κατι!

Hmm δηλαδή αγγαλίτσες στο μετρό επιτρέπονται μόνο όταν έχεις βρεί την τέλεια γυναίκα:oops:

Δεν υπαρχει πια…Την πατησε το τρενο…

Γούσταρες την γιαπωνέζα την τύπισσα απο το Hostel ε?

:lol: Μπαααα…Κοτοκοφερνε…

Οn topic…H Φενια…:oops: :oops:

Tι λες ρε ασχετε??? Που ειναι τα βυζια ρε???

To υποπτευομουν οτι ξενοκοιταζε(ελπιζω μεχρις εκει…)…

οπως ειπε κ ο λεντ εαν ηταν η τελεια απλα δεν θα χρειαζοταν να ακνω κατι!
γιατι αμα ηταν η τελεια θα τα εκανε ολα αυτη!:stuck_out_tongue:

o led προσπαθεί να τεκμηριώσει με επιχειρήματα το γιατί είναι λούλης κ δεν την πέφτει, μην κολλάς κ εσύ :lol: :lol: :lol: :lol:

η τέλεια γυναίκα θα είχε χιούμορ?

Ελα ντε…:!: :lol:

Απ’ό,τι καταλαβαίνω για τους περισσότερους η τέλεια γυναίκα δε θα είχε στόμα. Ή μάλλον… μιλιά. :-s

:stuck_out_tongue:

E ναι, θα είχε. Αλλά δεν θα ήταν το χιούμορ το πρώτο της χάρισμα. 8)