Νέες Κυκλοφορίες 2019

Βγηκε και αυτο το grind διαμαντι :

Το νέο project του Greg Mackintosh, ακόμα να ξεκαβλώσει από τις deathιές…

1 Like

Νέο Black Peaks

2 Likes
1 Like

:headphones:Mississippi Queeeeeeeen :microphone:

1 Like

Σύμφωνα με τη συνέντευξη αυτή μάλλον δεν είναι

Προσπαθώ να χωνέψω τι άκουσα μόλις από τούς Atlantean Kodex …

Παίζουν μεγάλη μπάλα . Τα έχω όλα φρέσκα και ο ενθουσιασμός είναι τεράστιος

5 Likes

Ένα επικό κόσμημα. Δίσκος της χρονιάς απλά.

5 Likes

Πάντα με χρονοκαθυστέρηση, αφού ως γνωστόν περιοδικά μπαίνω και διαβάζω τις κριτικές σας και ψάχνομαι, αλλά… τι διαμαντάκι είναι αυτό! Ανακαλυψάρα, μπράβο!

3 Likes

ετσι… oταν τα ποσταρω εγω κανεις δεν προσεχει
δεν βλεπω αναφορες στο Hollow στο review :cry:

Τσεκάρετε τωρα και Artificial Language

1 Like

Το εκλεισα στο λεπτο, απιστευτη αηδια για μια ακομα φορα…

Σε αλλα νεα ομως, 10/10:

2 Likes

στο γνωστό σαητ υπάρχουν τα νεα Exhorder , As I Lay Dying , Cult of Luna

edit : Ωραία χρονιά η φετινή

το Cult of Luna είναι πολύ πολύ καλό . Το Exhorder δυστυχώς τυπικό , δεν με κέρδισε ενώ τους εκτιμώ βαθύτατα και ήθελα πολύ να είναι γαμάτο . Ας είναι ευκαιρία για τουρ Ευρώπη ίσως να τους δούμε

Το καινούριο As I Lay Dying καταστρέφει όλο το metalcore και το ξαναχτίζει από την αρχή.

2 Likes

Δεν είχα σκοπό αλλά με πείθεις

2 Likes

Aν και δεν είναι δύσκολο αυτό πλέον, μπορώ να πω ότι πείθεις, έτσι για μια αυτιά.

1 Like

Να πω επίσης ότι δεν είμαι και από τους μεγαλύτερους fans των As I Lay Dying.
Και όχι, δεν είναι εύκολο να γραφτεί ωραίος metalcore δίσκος.

1 Like

wtf!

Global premiere of the album in full 03.10.19. Digital and streaming 04.10.19. CD and vinyl 08.11.19

4 Likes

Το άκουσα μόλις, στο background όμως, ενώ δούλευα. Δεν άκουσα τίποτα που δεν έχω ξανακούσει.

(αλλά θα τους δω λάιβ σε λίγες βδομάδες γιατί τους ανοίγουν οι αγαπημένοι μου Unearth :stuck_out_tongue:)

Edit: Για να μην κάνω διπλό ποστ, μιας κι αναφέρθηκε ήδη για το Atlantean Kodex, θα πω με φωνή Θαναηλάκη: ΚΑΛΟΟΟ… ΠΟΛΥΥΥ ΚΑΛΟΟΟ!

πολυ καλο ολο το αλμπουμ!

Ναι, δεν είπα ότι ανακαλύπτουν τον τροχό, είπα ότι ξαναχτίζουν το metalcore. Σε καμία περίπτωση δεν είναι κάτι καινούριο, είναι όμως τέλεια παιγμένο και έχει φουλ ενέργεια.

1 Like