Κλισε που σας σπανε τα νευρα!

Δεν είναι αθλητικό αλλα μουσικό:

“Ο τελευταίος μας δίσκος είναι σίγουρα ο καλύτερος μας μέχρι τώρα”

Λογικά θα έχει ξαναpostαριστεί αλλά οκ…

Βλέπω το φιλικό του ολυμπιακού και λέει ο εκφωνητής μπλα μπλα μπλα “…συνελήφθη όμως σε θέση offside”.ΠΟΛΥ κλισέ που σπάει τα νεύρα.Σιγά μην τον πάνε και φυλακή…

‘‘ο προπονητης παρακολουθει με μεγαλο ενδιαφερον τον αγωνα’’

-μα τι θες να κανει, να παιζει με το κινητο?αυτη ειναι η δουλεια του!

Αυτός ο τύπος που μεταδίδει τα παιχνίδια της εθνικής μπάσκετ, γιατί πρέπει στα τελευταία λεπτά να τσιρίζει σαν γκόμενα και να φωνάζει ‘‘αντέχουμε ακόμα, αντέχουμε’’;

Έλα, εδώ είπε “βάλτο αγόρι μου” εκεί θα κολλήσει;

Επισης τα “μπατμαν,τσαρος,σταθερη αξια,κιλ μπιλ,δρακουλας απο την Καστορια” κτλ ειναι αηδιαστικα και πρεπει να απαγορευτουν.
Γενικα,πρεπει να απαγορευτει σ’αυτους τους 2 να ξαναπλησιασουν μικροφωνο.

“είναι ένα ματς που χρειάζεται καθαρό μυαλό κ ψυχραιμία…”

ενώ τα υπόλοιπα θέλουν πανικό…

Καρδιά και καθαρό μυαλό, ήθελε το συγκεκριμένο.

χοχο!Το θρεντ εχει επιτυχια οταν υπαρχουν εθνικοι αγωνες!

O X πιάνεται ντοπαρισμένος.
Αμέσως τον πλησιάζουν οι δημοσιογράφοι.
Σοκαρισμένος και με δάκρυα στα μάτια λέει ότι είναι αθώος.

Διοργανώνει συνέντευξη τύπου, είναι χαμογελαστός και απλά δεν μπορεί να καταλάβει πως έγινε το σκηνικό.
Φυσικά λέει θα πάει την υπόθεση στον εισαγγελέα.
Και η ποινή αυξάνεται…

…και οι αρμόδιοι φορείς δηλώνουν σοκαρισμένοι από την είδηση. Και ο κόσμος.

“Νέα εποχή για την εξυγίανση του ελληνικού ποδοσφαίρου”

“το καλοκαιρι της ελλαδας, το καλοκαιρι του ποδοσφαιρου, το καλοκαιρι των ολυμπιακων αγωνων” #-o :lol:

“συμφωνα με δημοσιευματα ο οσφπ ενδιαφερεται για βραζιλιανο επιθετικο μετριου διαστηματος που ειναι 24 χρονων, αγωνιζεται σε ομαδα της χωρας του, ειναι ταχυτατος και διαθετει αψογη τεχνικη,ειναι παντερμμενος, εχει 4 παιδια,φοραει 41 νο παπουτσι, του αρεσουν τα μακαρονια, εχει γαμησει 478 φορες, ξυριζεται με mach III, (οπως ολοι) εμαθα μπαλα στη κοπα καμπανα και τη 16 εκατοστα”

αφου τα ξερετε ολα αυτα γιατι δε μας λετε και το γαμημενο το ονομα του;

ακομα ο ιδιος παιχτης
“ηρθε σε επικοινωνια με το ριβαλντο, το ζεντιλ, το νετο, το ζιλμπερτο, το ρικαρντο σοουζα, τον κλειτον, το μαντουκα με τους οποιους ειναι φιλος απο τη βραζιλια(ελα μωρε στην ιδια χωρς μενουν δε θα γνωριζονται;) για να μαθει για το πρωταθλημα της χωρας μας και τη νεα του ομαδα”

τα διαφορα σοφο,σισκα,ματσας,σαρας,γιασας που λεει ο μαλακας ο ιωαννου σε καθε περιγραφει

αμα ειναι ετσι γιατι δε λεει και ο τσαρτσα ή ο πελεκα;

Ο Αντρεα

Τι παει να πει ποιος?Ο ΠΑΛΟΜΠΑΡΙΝΙ:lol:

o δωνης πηρε την ταυτοτητα του χενκ τεν κατε…

Και το δίπλωμα βεβαίως, βεβαίως!! :smiley:

“O Oliver Kahn κρέμασε επίσημα τα ποδοσφαιρικά του παπούτσια…”

:?

Δεν ξέρω για εσάς, εγώ πάντως τα παπούτσια μου δεν τα κρεμάω, σε κουτιά τα έχω κάτω από το κρεβάτι… Αν τα κρεμάσει κάποιος ποδοσφαιριστής τα παπούτσια του, μετά από τόσα χρόνια, δεν θα λυποθυμήσει το Σύμπαν από την ευωδία; (αναρωτιέμαι…)

Δηλαδη ειναι απτον Πλουτωνα,η απο αλλο γαλαξια πιο μακρια?

ωχ ναι ρε τι εγραψα; #-o :lol:

thx παοκι(δεν περιμενα ποτε να το πω αυτο :()

Ρε παιδες γιατι λεμε τον Παπαδημητριου Πουρουπου ?