Κλισε που σας σπανε τα νευρα!

:lol::lol::lol::lol::lol: εγραψες!!!

χαχαχαχαχ :lol:

χαχαχα!! Ωραιος!! :lol: :lol:

“Δινει ιπποτικα το χερι του στον αντιπαλο”

ναι ρε,επισης γονατιζει και ορκιζεται στο βασιλια…

δεν ξερω αν το εχετε γραψει αυτο:μενουν 7πχ παιχνιδια στο πρωταθλημα οποτε σε δηλωσεις τους οι παικτες λενε οτι απομενουν 7 τελικοι.WTF?

Ενα απο τα χειροτερα κλισε το χει διακομοδησει με γαματο τροπο ο Μητσικωστας,θα το χετε δει οι περισσοτεροι:

(Καραγκουνης συνεντευξη μετα απο τη νικη στο Μιλανο επι της Ιντερ) “Δε πρεπει να μεινουμε εδω…πρεπει να γυρισουμε στην Αθηνα”:lol::lol::lol:

Eχει γινει καραμελα απο παικτες κυριως να αναφερουν μετα απο συνεχομενα αρνητικα αποτελεσματα της ομαδος τους ως δικαιολογια την κουραση.Aυτο ακουγεται σπαστικο.

Κλισέ δεν το λες…μάλλον σαρδάμ, αλλά είναι ότι πιο fail έχω ακούσει on air ever!
Τα credits στον τιτανοτεράστιο Διατσίδη που χαρίζει στιγμές γέλιου στo MotoGp
http://www.youtube.com/watch?v=KlZI3rFBHng

:lol::lol::lol::lol::lol::lol3::lol3::lol3: κλαίω…πώς γίνεται να είσαι στις μύτες των μπροστινών ποδιών…??:-k:-k κάτι σαν κατακόρυφος?

E εντάξει.Δημήτρης Χατζηγεωργίου κυρίες και κύριοι σε αγώνες μπάσκετ!!

Πιετρίς?για τρείς
Χούκ-σατ
Μια φαση βγαλμενη απ’τον μαγικο κοσμο του ΝΒΑ
Τα χέρια-«πλοκάμια» του Διαμαντίδη
«αλεπού» των πάγκων
Έξτρα πάσα
«Ταϊζει» τον Σχορτσιανίτη
Playmaker της ρακέτας
High-Low: η συνεργασία των δύο ψηλών
Φρονώ?
“When the going gets tough, the tough gets going”
Ένας αυθεντικός Αρσέν Λουπέν των γηπέδων
Αφήνει αυτοκρατορικά την μπάλα στο καλάθι.
Πολύ πολύ δύσκολο σουτ!
Τρίποντος παίκτης
Φύσει και θέσει επιθετικός παίκτης
Τι παίκτης κι αυτός/Τι ματς κι αυτό/Τι ματς κι εκείνο/Τι φαση κι αυτή!
ΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥ!!!
(με ενθουσιασμό) “Πάμε για ένα δραματικο,θριλερικο,χιτσκοκικο φινάλε”
Να…επαναλάβω, επειδή υπάρχει και κόσμος που μπορεί να μην κατάλαβε, μπλα μπλα
Αμφιδεξιός, δηλαδή σουτάρει και με τα δύο!
Γεννημα θρεμα
Kαλείται να παίξει γρήγορα αλλά όχι βιαστικά!
Φεύγει απο το παιχνίδι με Χ πόντους, Χ ασσιστ, μπλα μπλα και πολύ αθόρυβη δουλειά στην άμυνα
Aφήνει την μπάλα με τα finger rolls δηλαδή τα ακροδάχτυλα

Κάθε φορά που τον ακούω είναι ακόμα καλύτερος ο πούστης!!:D:D

Επίσης τι έχουν πάθει όλοι τελευταία με το “άνοιξε λογαριασμό”;

Δεν ξέρω.Μπορεί ο Χάτζη.
Αλλά είναι θεός ο αλήτης.
Τώρα στο Μουντομπασκετ είχε πει και το
“θριλερικό,χιτσκοκικό,γρανκινιολικό φινάλε”

+1 Στον floyd!
Δεν παρακολουθω πολυ μπασκετ αλλα μπορω να θυμηθω το καραγκιοζακο να λεει ολες τις ατακες
Επισης ειχε πει πως το εθνικο αθλημα της Βραζιλιας ειναι το μπασκετ…

Σαν τον Καραγκουνη δεν εχει:
http://www.youtube.com/watch?v=-Iu143Kud2s
http://www.youtube.com/watch?v=k27B_Lo3X1g&feature=related

αυτο ειναι στην κριση του διαιτητη

Δε θα μείνουν εκφράσεις ελεύθερες προς χρήση, αν έχετε τόσα νεύρα!

Κλασική έκφραση για παίκτη που είναι για διώξιμο: Μένει μέχρι να φύγει
Σωωωπα… :stuck_out_tongue:

οταν λενε
ο παναθηναικος πηρε πρωταθλημα για πρωτη φορα μετα απο πεντε χρονια
ή το πιο προσφατο
ο μπερμπατοφ εχει το ρεκορ οτι ειναι ο πρωτος παικτης που σκοραρε τρια γκολ σε ματς μαν υ - λιβερπουλ μετα απο 60 χρονια

ειναι σαν αυτο που ειπε ενας σε πιο παλια σελιδα
ο ολυμπιακος τρεχει σερι 8-4

Δεν είμαι τόσο οντόπικ αλλά δε ξέρω που αλλού να γράψω.

[κρίση]

  1. Μου τη σπάει που πλέον όταν παρακολουθώ μία αθλητική εκπομπή για να δω τα στιγμιοτυπα ενος αγώνα που μ’ ενδιαφέρει πρέπει να φάω στη μάπα σχόλια από όοοολους τους καλεσμένους καθυστερημένους/άμπαλους/άσχετους για το συγκεκριμένο αγώνα, και το σημαντικότερο πρέπει να φάω στη μάπα δηλώσεις: προπονητή, κάθε παίκτη με μεταφραστή δίπλα, κηπουρού γηπέδου, ballboy κλπ.

Ονειρεύομαι το μέλλον της αθλητικής ενημέρωσης ως μια ψυχρη αθλητική εκπομπή με τον ρόμποκοπ σωτηρακοπουλο ολομοναχο να δειχνει κατευθειαν τα αθλητικα στιγμιοτυπα

  1. Επίσης μου τη σπάει η φάση: “ό,τι του φανεί του λολοστεφανή” που επικρατεί στα αθλητικά νέα μετά τις ειδήσεις. Καμία σταθερότητα δηλαδή. Tη μία βδομάδα αγγλικό πρωτάθλημα, την άλλη μπουντενσλίγκα, τη μία ιταλία, την άλλη ιντερτότο. Δηλαδή να θες να παρακολουθείς τι έκαναν οι αγαπημένες σου ομάδες και να πρέπει να’ χεις μπροστά σου 10 τηλεοράσεις κανοντας ζογκλερικα με τα τηλεκοντρολ για να πετύχεις το ιδανικό δελτίο.

  2. Τρίτο ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ. Τα γραφήματα, οι πίτες στατιστικής, οι γραφικές παραστάσεις, οι κυματοσυναρτήσεις και οι κατανομές του Boltzmann που χρησιμοποιούν πλέον οι αθλητικές εκπομπές για να αναλύσουν τον αγώνα. ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΦΟΥΣΚΟΤΟ ΜΠΑΛΟΝΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ, ΟΧΙ ΜΕ ΠΡΩΤΟΝΙΑ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΑ. Και φυσικά το αποκορυφωμα το οποίο με τρελένει είναι ένα νέο φρούτο που χει εμφανιστεί στη φάση. Δειχνει η εκπομπη ενα στιγμιοτυπο του αγωνα και ξαφνικά αλλάζουν τα γραφικά και μετατρέπεται η σκηνή σαν να παίζει pro evolution. Ελεος. Να αγοράσω αμά είναι και 3D γυαλιά αλά avatar για να δω αθλητικά.

[/κρίση]

δημοσιαγραφος: που πιστευεις οτι πρεπει να παιζεις και αποδιδεις καλυτερα?
αθλητης: οπου με βαλει ο προπονητης μου#-o

αθλητης: (μετα απο κακο αποτελεσμα) πρεπει να βαλουμε το κεφαλι κατω και να δουλεψουμε οσο πιο σκληρα γινεται…καθε ματς ειναι τελικος απο δω και περα